Марти на Ива78 е вече звездичка...

  • 184 724
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 353
Благодаря много ,че заковахте темата.Искам да изкажа и най-големите си благодарности към една изключително силна жена и майка,за пореден път се убеждавам,че тя е безкрайно човечна и добротата й просто няма граници.Говоря за Lilibon момичета и не мога да опиша  чувствата си в момента.Ели миличка,ти много добре знаеш защо пиша това. Hug Hug Hug Hugбезкрайно много.

# 31
  • Мнения: 353
Най-после отново дойде нета ми,за да ви кажа още ,че днес Марти има рожден ден.Принца на Ива стана на 8 годинки.Аз лично му пожелах най-вече здраве и щастие,съвсем скоро да се оправят нещата и да се подготвя пак да излизаме и да лудуваме както преди.Черпя ви всички с по парче торта,за негово здраве.

# 32
  • Мнения: 1 063
Честит рожден ден на Марти,да е много здрав, силен и усмихнат, дано лошото да си отиде бързо и да се радва пълноценно на детството си Praynig

 

За Ивето

# 33
  • София
  • Мнения: 6 363
Честит рожден ден на Марти! Пожелавам много скоро да е отново здрав!

# 34
  • Мнения: X
Да честитя и тук рожденния ден на Марти-пожелавам му да е все така борбен и дано скоро мама Ива да ни се похвали с хубави новини! newsm67Много положителни мисли и молби за здраве има от мен и от цялото ми семейство Praynig/и скромна сума по сметката,но се надявам да се намерят повече добри хора/

# 35
  • Мнения: 1 267
 smile3510Скъпи Иве и Марти, честитя на двама ви рождения ден, както и на цялото семейство!
                            Много здраве и вяра пожелавам!  Вярвам и аз!
  newsm51

# 36
  • в баира
  • Мнения: 861
Като пиша платежното, трябва ли да уточня в кой клон на Експресбанк да бъдат пуснати парите?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Иве, да ти е жив и здрав рожденика! Много, много сила и упоритост му желая! Да има смелостта да премине през това, което му предстои, за да се радва на още много щастливи рождени дни!  newsm59

# 38
  • Мнения: 6 039

Честит Рожден Ден, мило дете!

Много, ама много здраве ти пожелавам!

# 39
  • София
  • Мнения: 6 363
Като пиша платежното, трябва ли да уточня в кой клон на Експресбанк да бъдат пуснати парите?

не, само посочваш IBAN номера. той съдържа цялата необходима информация.

# 40
Не разбрах, може ли чрез e-pay да се преведат пари сега? Не разбирам от това нещо, но скоро трябва да имам сметка там.
Може. http://www.save-darina.org/content/view/258/91/

В сметките, дадени в началния пост на тази тема  има несъществен пропуск, който създава проблеми.  Сметките се изписват слято, без разстояние след BG

Правилно -   BG34TTBB94005523385608

Неправилно -    BG 34TTBB94005523385608

# 41
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Честит рожден ден Марти, пожелавам ти да си жив и здрав, здрав, здрав, здрав.... Hug Hug Hug Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 353
Не разбрах, може ли чрез e-pay да се преведат пари сега? Не разбирам от това нещо, но скоро трябва да имам сметка там.
Може. http://www.save-darina.org/content/view/258/91/

В сметките, дадени в началния пост на тази тема  има несъществен пропуск, който създава проблеми.  Сметките се изписват слято, без разстояние след BG

Правилно -   BG34TTBB94005523385608

Неправилно -    BG 34TTBB94005523385608
Няма значение разстоянието м/у BG,за пореден път напразно притесних Ива и семейството й.

# 43
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРТИ!!!  newsm59

# 44
  • Мнения: 4 784
Може ли да се изпрати сума чрез пощата - до поискване?

Общи условия

Активация на акаунт