ПЛЕВЕН чака сняг

  • 11 217
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 872
Поръчвали ли сте до сега от тук пици www.amam.bg. Довечера ще пробвам да поръчам

# 16
  • Мнения: 234
Рибок,Честит Рожден Ден на сладката ти дъщеричка! Да е здрава,умна и красива! Препоръчвам ти скенера във Военна болница.Той е от най-ново поколение,а и работят със здравната каса.Но мисля,че Дикси може да се изкаже най-компетентно по въпроса

di_p  и   sissi ,благодаря и на вас за пожеланията към Мими.
А иначе и на мен ми се иска да отидем във военна болница на скенер,но дали ще ни обслужат като не сме военни.  newsm78 Изобщо не ми е ясно как стоят нещата там.За направление не мога да си мечтая.Всички специалисти,които могат да го издадат за съответното място са ги свършили още миналия месец.Пък направленията били им се давали за тримесечие.
(ама как обясних само,дано ме разбрахте)
Готови сме да си платим каквото трябва/разбрах за 60 лв./само да можем да минем на прегледа.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 862
 рибок ,честито и от мен за малката Мими!  bouquet
Тя хем съименничка на малката ми,хем и наборки Wink.
За военна балница не знам,но могада попитам.Един колега на мъжа ми скоро мина там на скенер/но те са военни ,де/.Ще се поинтересувам. Peace

# 18
  • Мнения: 234
Благодаря Валенце,нашите моми освен съименнички и наборки са и почти комшийки. Wink
А това със скенера ми е много спешен случай.Утре трябва да отидем някъде.

# 19
  • Мнения: 1 951
Не е задължително да си военен за да отидеш на скенер във Военна болница. Апарата просто там се помещава  Peace

# 20
  • Мнения: 872
Не е задължително да си военен за да отидеш на скенер във Военна болница. Апарата просто там се помещава  Peace
Peace. А и щом ще си плащаш,никой няма да те върне.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 862
Благодаря Валенце,нашите моми освен съименнички и наборки са и почти комшийки. Wink

А така!Я казвай в кой район живееш ,че да ги запознаем наборките! Hug

# 22
  • Мнения: 234
Дикси,а трябва ли предварително да съм се обадила или записала? newsm78

Валенце видях,че живеете на войводите на Мара Денчева,а пък ние сме на баирчето над вас.Ние сме над ядрения в кооперациите на ж.к."Кайлъка".  Hug

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хайде и аз да питам - къде може човек да си направи рентгенова снимка в Плевен днес в 18ч (без направление) и колко би струвало?
Авис медика работи до 19ч., ако някой се интересува.

Дикси, снимката веднага ли се получава или се чака?

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 16:23 от valja

# 24
  • София
  • Мнения: 9 862
Намерих си комшиийка,с която да си пия кафето Wink.Продължаваме на лични Flutter.

# 25
  • Мнения: 1 951

Дикси,а трябва ли предварително да съм се обадила или записала? newsm78
  Предполагам, че да, но не им знам телефона...Звънни на централата на Военна болница и те ще ти го дадат.

# 26
  • Мнения: 248
newsm59

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ!

Да е жива и здрава и много да ви радва![/size
]

# 27
  • Мнения: 801
ох, все не успявам да честитя на МИМИ, да радва мама и тати!

# 28
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Да ръцна темата,че минава на 2 страница  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 951
Сега имаш кучета в подписа.Виждаш ли ги  Mr. Green

Ей, слънчево и ужасно студено. Ще излезем малко с Миташки, да видим как е.

Общи условия

Активация на акаунт