Таблетки - зелева супа

  • 23 539
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 918
Две ябълки и две киви, аз си го представях по-романтично smile3511 , а утре една краставица и два домата.
горкия ми мъж няма да иска да се прибира вечер newsm48

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: звезделина
Две ябълки и две киви, аз си го представях по-романтично smile3511 , а утре една краставица и два домата.
горкия ми мъж няма да иска да се прибира вечер newsm48



не, не е романтично хич, ама 95% е до нагаласа на съзнанието, точно това съм изяла, а колко пъти ходих по малка нужда в тоалетната няма да пиша.
за утре, хм, за утре съм си взела домати, краставици, една зелена салата, лук, и репички. това за утре.
и един печен картоф на вечеря Laughing
но пък аз съм някакъв страхотен инат и ми е интересно като един абсолютен скептик към хапчета (пък било и то зелева супа на такива) да видя какво ще се получи.
м/у другото хапчетата са огромни.(поне според мен)

# 32
  • Мнения: 934
Цитат на: Liorena
Цитат на: звезделина
Две ябълки и две киви, аз си го представях по-романтично smile3511 , а утре една краставица и два домата.
горкия ми мъж няма да иска да се прибира вечер newsm48



не, не е романтично хич, ама 95% е до нагаласа на съзнанието, точно това съм изяла, а колко пъти ходих по малка нужда в тоалетната няма да пиша.
за утре, хм, за утре съм си взела домати, краставици, една зелена салата, лук, и репички. това за утре.
и един печен картоф на вечеря Laughing
но пък аз съм някакъв страхотен инат и ми е интересно като един абсолютен скептик към хапчета (пък било и то зелева супа на такива) да видя какво ще се получи.
м/у другото хапчетата са огромни.(поне според мен)


Да ти кажа честно....от хапчетата не знам дали ще отслабнеш, но от диетата към тях...СЪС СИГУРНОСТ Sign Exclamation Май там се крие ключа от палатката.... Laughing

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не знам каква е тази диета със зелева супа, но лично аз отслабнах много с ЯДЕНЕ! Ядях през 2 часа,а това да хапваш 1 киви и 2 ябълки...оргнизма си прави скрити запаси и при такива диети( правила съм японско чудо преди време) се отслабва, но след това така се дебелее, че може и 3-ен да станеш
Пример правих някаква диета 1-ви ден кисело млако, втрори ден пилишко месе, трети ден яйце горе долу такава беше схемата. Свалих 5кг и после не само, че си ги възстанових за 10 дена, но и качих. Важен елемент при диетите е и задържането. Не напразно диетолозите продават най-скъпо задържащите си режими товаеосновното - КАК ДАЗАДЪРЖИШ СВАЛЕНИТЕКГ И КАКЪВ РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ ДА СЕ СПАЗВА, ЗА ДА НЕ КАЧВАШ!

# 34
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Liorena
Цитат на: karla


Аз издържах 5 дена с хапчетата 2 кг бях свалила които не се върнаха


е защо само 5 дена?

Ходих на РД и попийнах малко Laughing

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Айде Лио - чакам да ме впечатлиш с мерки и теглилки  Grinning  и да се отдам и аз на зелева супа, на апове  ooooh!  Sick

# 36
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: DEianaZ
не знам каква е тази диета със зелева супа, но лично аз отслабнах много с ЯДЕНЕ! Ядях през 2 часа,а това да хапваш 1 киви и 2 ябълки...оргнизма си прави скрити запаси и при такива диети( правила съм японско чудо преди време) се отслабва, но след това така се дебелее, че може и 3-ен да станеш
Пример правих някаква диета 1-ви ден кисело млако, втрори ден пилишко месе, трети ден яйце горе долу такава беше схемата. Свалих 5кг и после не само, че си ги възстанових за 10 дена, но и качих. Важен елемент при диетите е и задържането. Не напразно диетолозите продават най-скъпо задържащите си режими товаеосновното - КАК ДАЗАДЪРЖИШ СВАЛЕНИТЕКГ И КАКЪВ РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ ДА СЕ СПАЗВА, ЗА ДА НЕ КАЧВАШ!


зависи след това както си написала от културата на хранене, зависи какво се е променило за самия човек, и ако се нахвърлиш като прасе след това - това и без да се пише е ясно, че полза няма да има никаква. язък за режима ще бъде.
заивиси изцяло от самия човек.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 127
може ли да ми кажете къде продават тези хапчета, защото в аптеките около нас ги няма като ми обясниха, че внос няма и количествата са се изчерпали. сега виждам, че все пак някъде ги има. е, въпросът ми е къде?

# 38
  • Мнения: 934
Цитат на: mamunka
може ли да ми кажете къде продават тези хапчета, защото в аптеките около нас ги няма като ми обясниха, че внос няма и количествата са се изчерпали. сега виждам, че все пак някъде ги има. е, въпросът ми е къде?


Днес ги видях на витрината на аптеката на Раковска. Тя се намира точно на завоя на Раковска на дясно до магазина "4 ю". Значи както върви Раковска от Патриарха, точно на първия завой надясно...ама и аз го обясних.... Embarassed Не знам името на улицата...извини ме! Цената беше 25 лв.

# 39
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
mamunka,почти във всяка аптека ги има.
Днес е неделя и чакаме Лиорена да сподели крайният резултат от диетата Wink

# 40
  • Мнения: 918
И аз се намърдах и чакам пресконференцията на Лио

# 41
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
то всъщност утре трябваше да се включа, пък и отзад на книжката е посочено 8 дни, а не 7 както пише най-отпред.
ами ще ви кажа честно, - при мен ефектът от хапчетата зелева супа клони към 0. Кантарът показва почти това, което и преди седмица. А спазвах(спазвам) всичко точно. Поне не съм качила нищо Laughing , ако не друго....а пиех доста повече дози от посоченото.
Явно при мен по-голям ефект има 10 дневната диета, която отново ще направя до няколко дни.
иначе залагах много на тези хапчета след прочетеното тук, но..... Neutral Face това е положението поне за момента.
То пише, че ако няма желания ефект за 7 дни, малка пауза и после пак, но аз определено няма пак да ги взема. поне не тези.
ако знаете други "магически" хапове - ще се вслушам с най-голямо желание.

# 42
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хей,стига с тези хапчета.Ако имаше такива "магични",всички щяха да са слаби и никой нямаше да спазва диета!!!!!!!За зелевата наистина си мислех,че няма да има ефект,правих я преди години.Направи си пак 10 дневната диета(би могла да я споделиш Wink ), след това се ограничавай като хапваш и резултата хем ще е по-видим,хем продължителен!!!!!!

# 43
  • Мнения: 429
Лио , споделям опит , а  накрая и лично мнение .
Свеки я подложих на диетата със Зелевата супа , но не на хапчета .С голям мерак я спазва жената и отслабна изключително много , но това й беше първата диета през живота . Все пак зависи и на какво си подлагал организма си преди диетата . Затова не трябва да се правят безразборни диети .Свеки не е качила ( освен 2 след диетата ) нито грам , а си хапва що годе нормално ( поне според мойте разбирания за храната) .

А лично според мен ГЛАД МУ Е МАЙКАТА , та съм за олекотеното гладуване : чай , мед , плодове . Хем се пречиства организмът , хем не му нанасяш някоя вреда , но и това гладуване да е с мярка : За хора , не страдащи от заболявания , не повече от 10 дни  .

С " вълшебни " хапове не става за жалост !!!

Успех с диетата !!!
И да пишеш за статистиката ! Току виж съм си променила възгледите !

# 44
  • Мнения: 918
Лио възхищавам се на упоритостта ти, според мен не е имало голям ефект, тъй като са ти останали малко кг. за сваляне. Ами май е мой ред Mr. Green [/b]

Общи условия

Активация на акаунт