Лятно слънце вече няма, но пък АВГУСТинчето познава мама!

  • 9 102
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 229
Аз да ви се оплача - днес ни надупкаха три пъти - в двете ръчички и крачето. Голям рев падна.
Сега да ви почерпя, че днес ставаме на 3 месеца и започваме четвъртия /аууууууууууу колко авторитетно звучи/



# 46
  • Враца
  • Мнения: 173
Ето ме пак и мен  Hug
Мами аз вчера ходих до София до една педи /наша позната/  която ни се скара че не сме започнали да даваме Вигантол на бебка, а педито при която ходим тук във Враца ни каза че е още рано, както и да е започнах от днес да го  давам. Премерихме бебка и какво се оказва, че за тези 20 дни, бебка освен че не е качила нито грам, е свалила 60 гр. направо ми се дорева, само на кърма сме и не ми е направило впечатление да не си дояжда. Започнах да я дохранвам и тя стана по спокойна от преди въпреки че и преди си имахме 6 часова пауза нощно време. Дали не ми е на спиране вече кърмата  newsm78 , това ленено семе ще ми помогне ли за лактацията  Thinking Thinking? Пропуснах да кажа че сутрин след като я нахраня се изцеждам 130 гр. а вечер за последното хранене без да съм я хранила нея едвам 10-20 гр. от двете гърди. На какво ли се дължи това?
извинявам се за дългия пост

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Сладкишче, сега видях и аз календарчето в подписа. Ти от рано се готвиш.  Party
МЕГИ и аз ще захранвам педагогически, обаче още не съм казала на майките, защото ще изпаднат в ужас и за мое съжаление няма да е тих  hahaha Гледам да го отложа, щото само ще ми пилят на главата.
Хари, през нощта между 3 и 8 най-много се стимулира лактацията, затова сутрин имаш повече от вечер. Пробвай да ядеш повече ядки следобед и повече вода да пиеш. Почети малко из кърмаческия за стимулирането на лактацията. Мисля, че ще се справиш и ще може да махнеш адаптето. Стискам палци  Peace
Шехерезада, честита ви 1/4 година  Grinning Да сте здрави и засмяни.
Шош, вашата кака няма ли днес роджен ден? Ако е така, да е здрава, весела, засмяна и най-добрата кака на света  Hug

# 48
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, сега видях и аз календарчето в подписа. Ти от рано се готвиш.  Party

Aха и фолиева ве4е пия, ми знаеш ли кога точно ще стане.....

# 49
# 50
  • Мнения: 138
ох толкова ми е мъчно за Крис на Лилибон, че не искам нищо да пиша повече, горкото детенце Cry

# 51
  • Мнения: 195
Запис
 Cry  Cry  Cry мир за малката душичка.........много тъжно, затова мъката е дадена на хората, защото само тeхните сърца могат да издържат такава мъка, без да се пръснат........
Отивам да си нагушкам дечицата- само да са ни здрави! Praynig Ох......

# 52
  • София
  • Мнения: 843
запис

# 53
  • Мнения: 195
Не намирам думи ,с които да опиша най точно как се чуствам...........само ми идва да кажа ,че няма нищо по-лошо на тоя свят от това майка да надживее детето си Sad Sad Sad

# 54
  • Мнения: 1 216
Мили мами, ето ме и мен!
Обещах да споделя нещо хубаво. Вчера и днес бях на снимките на една реклама, в която се снима моето порастнало малко момче. Много исках всичко да мине наред и затова не споделих предварително. Говорили сме си за това, че като кажа нещо се случва обратното, та с цел да го предотвратя си тряех. Е сигурна съм, че сте стискали помолените палци, защото всичко мина просто прекрасно, Дамян се държа като истински актьор. След като пребори 30 деца на кастинга и бях много горда от него, сега вече знам, че знае как да се държи и на снимачката прощадка – моя втори дом, това ме прави изключително щастлива мама и се радвам, че мога да го споделя с вас.
Вчера снимките бяха в Скай сити центъра, а днес в Копривщица. Рекламата е на Vivatel и сигурно до 2 седмици ще излезе. Е казах си. Беб Камен беше с нас и цял ден изкара на чист въздух в количката си. Утре или по-късно днес ще има и снимки.
Разказах си, похвалих се и отивам да прочета как е минал и вашият ден.

# 55
  • Мнения: 4 546
браво, шоши! имаме си значи медийна звезда  Grinning

# 56
  • Мнения: 195
Шоши 84, това е страхотно! Супер! Peace

# 57
  • Мнения: 1 458
Благодаря много за съветите за бебешката кал   bouquet Безценни сте както винаги Hug Абе и аз това се чудех как така да я махам, точно заради фонтанелката. Още утре ще купя и ще го намажа, за да се махне.

Много тъжно за малкия Криско  Cry

# 58
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
А така, стана големия фал. Днешното кексене с мъжо завърши със скъсан презерватив.  Shocked И като немога да пия постенор, моля се само да не изпреварим Сладкишчето  Praynig.
Егати тъпото норвежко качество.

# 59
  • Мнения: 1 380
Шоши 84, това е страхотно! Браво на Дамян. Hug

Общи условия

Активация на акаунт