Врата за баня

  • 69 225
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 514
Нашите и на банята, и на тоалетната, са плъзгащи. Спестяват ни много място.

# 16
  • Мнения: 108
Нашите за wc и банята са една до друга и ги направихме алуминиеви. Тази на банята от вътре цялата е с огледало - голямооооо Simple Smile
Много им се радвам

# 17
  • Мнения: 2 591
ние напоследък водим словесна престрелка с мъжа ми именно по този въпрос Rolling Eyes аз не искам нито пвц, нито алуминиева, защото ми изглежда като обществена тоалетна Sick по едно време се бяхме спогодили за пвц златен дъб (имитация на дърво), но сега обмисляме идеята за плъзгаща врата Rolling Eyes въобще голяма история сме с тази врата hahaha

# 18
  • Мнения: 741
И ние дълго се чудихме.Банята ни е точно срещу външната врата и хич не ми харесваше идеята да влезеш и насреща бяла алуминиева врата.А и ми приличат на врати на болнични стаи.Затова в крайна сметка сложихме като останалите врати от естествен фурнир

# 19
  • Мнения: 2 309
Затова в крайна сметка сложихме като останалите врати от естествен фурнир

И ние сложихме естествен фурнир и сега горчиво съжалявам, все е надута, все скърца. Незнаех, че ПВЦ врата може да се изпръска в цвят, замислих се да я сменя.

# 20
  • Мнения: 44
Здравейте, скоро не бях влизала във форума. Намерихме фирма която изработва врати за баня/и не само такива/ които от вътрешната страна са от нещо като пластмаса с много богата цветова гама, а от вън са от MDF. Фирмата се намира на Хр.Ботев №60. Вратите изглеждат много добре, чакам да ми изпратят оферта и ще мога да кажа и цена.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 478
И нашата врата на банята отвътре е алуминийа от вън е МДФ естествен фурнир като всички останали така ,че не се различава от другите.Поръчвана е във Варна и струваше/преди почти година /-580лв.Фирмата се казва''Дорис'' и се намира зад медицинския институт.

# 22
  • Мнения: 1 561
запис, че днес обикаляхме и гледахме.
Повечето предлагат едно и също, малко от тях слагат огледала, и сега проблемът ни е друг.
жилището ни е панелно, и има каса на старата врата на банята- железна.
Вие демонтирахте ли я, или новата врата се сложи върху желязната, но така доста се стеснява вратата....

Мислим да е алуминиева с алуминиев панел, бяла, но пък исках да има огледало вътре, но ни посъветвахме да не го правим.
Не им разбрах логиката, споменаха че ще трябва да се стесни оплътнението или нещо от рода.

Та вие демонтирахте ли старата каса, и има ли много разбиване, имаме прочки в коридора пред банята вече ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 11 116
жилището ни е панелно, и има каса на старата врата на банята- железна.
Вие демонтирахте ли я, или новата врата се сложи върху желязната, но така доста се стеснява вратата....



При нас положението е същото, всички каси са метални и според мен изкъртването им е невъзможно или ако е възможно е свързано с много къртене...
Интересува ме с колко се стеснява вратата, колко е това "доста" ?  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 080
МДф със специално покритие - водоустойчиво - много съм доволна!!!

# 25
  • Мнения: 1 561
жилището ни е панелно, и има каса на старата врата на банята- железна.
Вие демонтирахте ли я, или новата врата се сложи върху желязната, но така доста се стеснява вратата....



При нас положението е същото, всички каси са метални и според мен изкъртването им е невъзможно или ако е възможно е свързано с много къртене...
Интересува ме с колко се стеснява вратата, колко е това "доста" ?  newsm78


С по 3-4 см от двете страни, т.е 6-8 см на цялата, и като премерихме днес отвора минус 8 см, ще трябва малко  настрани да влизат някой членове на фамилията HugТака, че ще къртим, колкото и страшно да бъде.

# 26
  • Мнения: 1 561
МДф със специално покритие - водоустойчиво - много съм доволна!!!

Стефинка, може ли да споделиш от коя фирма сте поръчали такава врата и каква цена е.
Ако дадеш и снимка няма да имаш цена Peace
Благодаря предварително за отговора.

# 27
  • Мнения: 24 467
Да питам и тук, нищо че е стара, но е по същество.
Имаме две бани, на които ще правим основен ремонт.
Вратите на баните ни са на метални каси и трябва да ги махнем, за да поставим ПВЦ или алуминиеви, от което се отказахме. Решихме да боядисаме с нещо настоящите врати и търся съвет за качествено покритие за врата на мокри помещения.
Благодаря, дайте идеи, линкове, всичко!

# 28
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Има цветен корабен лак! С него се боядисват кораби, лодки и др., които си киснат във вода!Върши страшна работа, само дето трябва от време на време да го освежаваш!! Peace

# 29
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
жилището ни е панелно, и има каса на старата врата на банята- железна.
Вие демонтирахте ли я, или новата врата се сложи върху желязната, но така доста се стеснява вратата....



При нас положението е същото, всички каси са метални и според мен изкъртването им е невъзможно или ако е възможно е свързано с много къртене...
Интересува ме с колко се стеснява вратата, колко е това "доста" ?  newsm78


Изкъртването е възможно, но да, мнооооооооооооооооооого къртене иска. Ние сменихме всички интериорни врати като махнахме металните каси. Ако решите да ги къртите си вземете здраво хилти. Другият вариант е да се обадите на някоя фирма да ги изкърти. Но боклукът е адски много. Поне си заслужава. Съвсем друго става.
Иначе по темата: те вратите са ни мдф венге, а вратата на банята е алуминиева бяла, като от външната страна в цялата в стъкло. Това че са с различен цвят не ни пречи. Пак си стои добре.
  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт