АВГУСТовските ни мушмороци, сладичко ръмжат като мечоци!

  • 8 149
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Гласувах,ма няма да кажа за кой:)))))))))))  Mr. Green

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета!
Гита, прекрасна темичка, благодаря  bouquet!
Ребека, аз затова виках БТВ - мизерници гадни, как мислят че се живее без пари #2gunfire.
И при нас пече, но от време навреме духа силен вятър. Ще ядем към 12,30 и ако утихне - изчезваме навън, че издивяхме и двамата.

Отивам да разгледам Сънчовците и да гласувам Grinning.

# 17
  • Мнения: 4 546
гласувах  Grinning
Гита, поздравления за темичката   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 745
И аз гласувах,ама ми беше мноооооооого трудно.  ooooh!
А аз съм сигурна,че бях написала под снимката мойто и нейното име,а гледам в старата тема Шоши е питала кой е сладура. Не знам защо се е получило така.  newsm78 Както и да е,гледам,че сега всичко е ок.  Peace
Малката пък вчера не спа,за разлика от вашите бонбони.Цял ден мърмори и я разнасях,а вечерта беше ад.Коликите ли са,не знам,но  #Crazy Добре,че през нощта спа и се излюпихме в 9:30 след 15 минути усмивки и муцуни.  Crazy
Аз съм си харесала в продавалника една гимнастика и мисля да я взема-на половин цена е,с едно мече.Много е сладка и се надявам малката да се заиграва,че иначе и моя мъж ще ме  #2gunfire И той като му кажа,че искам да й купя нещо само вика :Това не й трябва,за какво й е? "   #Crazy Ще откача направо.
Аз сега ще кача и снимки от кръщенето,макар че фотографката ни е начинаеща,с нов апарат и малко не го е разучила още за настройките,но стават снимчиците.
Хайде бай за сега и целувки на малките слънчица.  Hug

# 19
  • Мнения: 564
Ние с Неди ще излезнем малко, то голям сън, голямо чудо...Малко въздух да подиша мъника..Гледам че е 10 градуса вън, а и слънцето пробива на моменти...Дано не духа.. Praynig

# 20
  • Мнения: 389
Добро утро и от нас Simple Smile
опс в нова тема-страхотна е!!!
Ребека за болничния и на мен ми го накъсаха ,нормално е . Моя беше от01.07-15.08 , а следващия  от 02.08.-12.09 ,за юли целия ми го платиха ,а за август една част, т.к. се застъпват болничните. И аз бях се притеснила  ,но после ми ги изплатиха.
Може ли да ми дадете тел. на социалните за район "Подуяне"? /някъде бяха в старата тема/ Предварително благодаря!! Не са ми изплатили еднократната все още  а  минаха 3 месеца?!
Изгрява слънце, може би ще има разходка Laughing

# 21
  • Мнения: 238
  Здравейте!  Hug за темата.
 
 Не мога да се спра само на едно бебе, за което да гласувам. В голяма чуденка съм  newsm78.

 Саше, не те гъбаркат, ще ти ги изплатят през ноември. Даже може и в края на ноември. Аз съм така на изчакване вече 8-ми месец, понеже бях болнични през бременноста. Много е гадно. Независимо, че един лист обхваща период в два месеца, НОИ ги изплаща за всеки месец след два. Незнам дали ме разбра, ама ще чакаш до ноември.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от нас,

ГИТА, страхотна е темата   bouquet  bouquet  bouquet

Ние преди малко се прибрахме от мини разходка - ходих да сменям едни пантофки на баткото, които вчера купих но му се оказаха големи. Вярно, че времето е мрачно, но не ми се видя студено. Ирен само върти очички  Rolling Eyes(така я опаковах, че само те се виждаха).
И Ирен спи повечко тези дни - буди се на 4 часа са ядене, имаме около 5-6 хранения за 24 часа, по 150мл АМ. Сега последните дни се отказа да яде в 24ч - яде към 22ч и после се буди към 3ч (давам и чай) и после към 6ч мляко - че пак сме качили - 7.400кг сме вече Embarassed.

Ами това е около нас, отивам да пегледам снимките и да гласувам.

# 23
  • Мнения: 117
 Няма да открия колелото с факта, че от НОИ са идиоти със собствена програма, но болничния за 45дни, пак засягаше дни от три месеца, но ми ги платиха на веднъж, сега не могат, ама да си начешам крастата още веднъж Идиоти.
Тук изгря слънце, дано поне за разходката да ме огрее и всички чиито обувки вече сочат към вратата, весел ден на всички.

# 24
  • Мнения: 22 444
Охх мами, ще се гръмна...
такава простотия съм направила, че няма накъде повече.
Пуснах шишетата да се стерилизират в микровълновата и вместо да пусна правилната програма съм пуснала грила. При което капака на стерилизатора се е стопил. На шишетата нищо им няма, обаче миришат на пластмаса.
Сега се чудя какво да ги правя. Дали мога да ги използвам, или не, вие как смятате?

# 25
  • Видин
  • Мнения: 685
Страхотна тема. Направо нямам думи  bouquet
Сега отивам да гледам и да се чудя за кого да гласувам newsm78 Всички са толкова сладки че направо не знам Thinking Blush. Аз да питам. Според мен е редно да НЕ гласуваме за собствените си мушмуроци. Нали и вие така мислите Whistling

# 26
  • Мнения: 32
Гита темата е прекрасна. Като есенна приказка е... Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 423
за мъжете, който не е чел това:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226593.msg5241897#msg5241897
Аз май не разбрах, нали не може да гласуваме за нашите си гарджета? newsm78това на доверие ли? оф и без това си харесах 2-3 бебета:)

# 28
  • Мнения: 79
Ха ха Ребус страхотен пост си написала за мъжете  Joy  И много хубаво си им го казала на мрънкащите от Венера Peace
Аз гледах снимките на бебчовците и съм много newsm78. Реших да изчакам мъжо и заедно да подберем.   
Айде че беб нададе вик

# 29
  • Мнения: 3 388
Много хубава тема! Леко носталгична и особено романтична с тези есенни и нежни тонове  Crazy

Аз вече гласувах, но беше особено трудна задача да избера само по едно сладко спящо мъниче!

Общи условия

Активация на акаунт