ЛАПАРОСКОПИЯ - да поговорим

  • 94 597
  • 619
  •   1
Отговори
# 45
Д-р Спок, защо като здравно осигурена при това от държавата, пак ми поискаха 1200 лв. за ЛС в Шейново???????????????? newsm78 Аз ли не съм в час или просто какаво?
Извинявам се за тона, но в крайна сметка отговора на една велика докторка беше, че ще ме вмъкнат в натоварения график, но само с документите които имах НЕ СТАВА - ПАРИ ТРЯБВАТ. #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Отидох в частна клиника, дадох ги но ДОБРОВОЛНО и получих, каквото трябваше и всичко беше на ниво, а не скрито покрито, даже ми издадоха и фактура.
Изводите направете сам/а.

# 46
  • Мнения: 844
пак ми поискаха 1200 лв. за ЛС в Шейново????????????????
  Shocked 1200? това е върхът!
извинявам се за въпроса , ама искам да попитам д-р Филипов занимава ли се с ИКСИ , или въобще със стерилитет?

# 47
пак ми поискаха 1200 лв. за ЛС в Шейново????????????????
  Shocked 1200? това е върхът!
извинявам се за въпроса , ама искам да попитам д-р Филипов занимава ли се с ИКСИ , или въобще със стерилитет?
По скоро не бих казала, но това е инфо от миналата година, вече може и да практикува. Намери координати и питай. Успех.

# 48
  • Мнения: 223
Мойто инфо е тази година , последно се видяхме с Филипов юли месец и ..Роси -той работи в клиника по стерилитет в Майчин Дом ,,написала сам го по-горе!

# 49
  • Мнения: 844
благодаря за информацията момичета  newsm03

# 50
  • Мнения: 10
до  joli75 -малка корекция-здравно осигурена-не от държавата, лично всеки от нас се осигурява, нали, всеки месец едни пари отиват за бюджета на здравната каса. Това казвах по горе и аз-едни доктори се уливат вече и не желаят да работят по каса, а в държавни болници лекуват срещу пари под масата. Което е напълно незаконно! Всеки сам си избира!

# 51
  • София
  • Мнения: 121
  В Майчин Дом в момента при постъпване в болницата плащаш на касата 450 лв. за избор на екип. Това предполагам , че вече важи и за д-р Филипов.  Преди няколко месеца може и да не е било така.

# 52
  • Мнения: 10
А какво ще стане ако при постъпването не платиш на касата 450 лв?

# 53
  • София
  • Мнения: 121
  И аз не знам! Опитно зайче на някой стажант сигурно! Cry

# 54
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Д-р Спок, ще ме извиняваш, ама ти явно не живееш в БГ! Със здравето шега не бива. И когато си изправен пред дилемата дали да си платиш или да станеш опитно зайче, ти какво би избрал, ако се отнася до близък твой човек. Не говоря за самия теб, защото може и да се "ертваш" в името на медицината. Едва ли ще мислиш точно така, ако ти се стовари на главата.
 И аз съм здравноосигурена, но преди две седмици ЛС в "Шейново" за такива като мен струваше 300 лева, във "Вита" - 600. И в двата случая с направление. От миналата седмица, когато времето за операцията ми наближи - цените в "Шейново" и "Вита" се изравниха. И то пак с направление. Е, познай при това положение къде си избрах. Като следва да уточня, че никой не ме е притискал за нищо - просто ми предоставиха право на избор - дали да чакам да ми дойде реда за разликата от стотина-двеста лева в държавната болница или да ги извадя тези пари на момента и да се оперирам където аз искам.
 Съгласна съм, че може би има и други специалисти, които не са така известни, но, когато се касае за моето или на близките ми здраве, предпочитам да не рискувам. Не, че големите имена не правят грешки. Всички сме хора. Но, когато съм заложила на такъв, ми остава само да се притеснявам да не съм от "грешките". Останалите притеснения, които бих имала при лекари, чиито имена не съм чувала дори, просто не са от значение.
 Това е. Аз избрах. Сега ми остава само да се моля всичко да мине благополучно в петък и да получа хубави новини  Wink

# 55
  • Мнения: 10
След като даваш пари - получаваш и документ за това, нали, като в магазин. И ако не си доволен от "продукта" който си получил - имаш права на недоволен клиент. Какви са ти правата, знаеш ли, попита ли ги там дето даде пари? Ако се наложи повторна и трета манипулация, на промоция ли ще си или не? И великото име при което ще платиш-той се роди велик? Или как стана-имаше опитни зайчета? Не го разбирам вашето мислене. Анестезиолозите имат една хубава поговорка-всеки пациент има право сам да избере как да се прецака.

# 56
  • Мнения: 844
Д-р Спок, ще ме извиняваш, ама ти явно не живееш в БГ! Със здравето шега не бива. И когато си изправен пред дилемата дали да си платиш или да станеш опитно зайче, ти какво би избрал, ако се отнася до близък твой човек. Не говоря за самия теб, защото може и да се "ертваш" в името на медицината. Едва ли ще мислиш точно така, ако ти се стовари на главата.
 И аз съм здравноосигурена, но преди две седмици ЛС в "Шейново" за такива като мен струваше 300 лева, във "Вита" - 600. И в двата случая с направление. От миналата седмица, когато времето за операцията ми наближи - цените в "Шейново" и "Вита" се изравниха. И то пак с направление. Е, познай при това положение къде си избрах. Като следва да уточня, че никой не ме е притискал за нищо - просто ми предоставиха право на избор - дали да чакам да ми дойде реда за разликата от стотина-двеста лева в държавната болница или да ги извадя тези пари на момента и да се оперирам където аз искам.
 Съгласна съм, че може би има и други специалисти, които не са така известни, но, когато се касае за моето или на близките ми здраве, предпочитам да не рискувам. Не, че големите имена не правят грешки. Всички сме хора. Но, когато съм заложила на такъв, ми остава само да се притеснявам да не съм от "грешките". Останалите притеснения, които бих имала при лекари, чиито имена не съм чувала дори, просто не са от значение.
 Това е. Аз избрах. Сега ми остава само да се моля всичко да мине благополучно в петък и да получа хубави новини  Wink
подкрепям те! искам само да добвя че се касае за живота ни като цяло и че е свързано и с възможността да имаме  деца , така че няма място за грешки.......

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 10:47 от rossy-pm

# 57
  • Мнения: 646
600 лв. ли  е новата цена за избор на екип в Шейново не разбрах?
За последно като ходих ми казаха ,че се чака нов ценоразпис и не знаеха сумата. Вече всичко ли е сигурно?
По въпроса за д-р Попов - работи в Шейново, но  оперира и във  Вита и в Св. Лазар - всеки си преценява сумите и условията при които иска да бъде.
Аз лично имам 2 лапароскопии в Шейново и мога да кажа ,че на мен там условията ми харесват , а и за 2-3 дни не  е болка за умиране какви точно са условията - лично мение.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз нямам нищо против условията в "Шейново".  Peace И наистина за 2 - 3 дни не ми е проблем.

# 59
  • Мнения: 844
не са розови условията (особено общата тоалетна) , но в името на бебчовците.............

Общи условия

Активация на акаунт