имате ли опит с марката Conegliano?

  • 10 447
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 859
Аз съм обзаведена с Конелиано - аспиратор, керамични котлони за вграждане и фурна за вграждане.
Ползвам от 1 година - нямам оплаквания. 

# 16
  • Мнения: 415
Ползвам миялна Conegliano 8 години и съм доволна!
Не мога да я сравня с миялна друга марка, тъй като не съм ползвала друга!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 323
Бойлер от тази марка, с гаранция 3 години... Работи 8! Не ми е ясно- това много или малко е, но нито веднъж не сме викали майстори. Просто си работеше безотказно и не е създавал никакви проблеми.

# 18
  • Мнения: 2 591
хм, така и предполагах - противоречиви мнения, но колкото глави толкова мнения  Rolling Eyes а и според мен винаги има опасност човек да попадне на нещо дефектно, само дето при големите марки тази вероятност е сведена до минимум Rolling Eyes

май ще пусна анкетка Blush

защото продължавам да разсъждавам Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Майка ми има микровълнова, май от близо 8-9 години. Работи си, като ссе има в предвид, че преживя потоп Simple Smile Чинно я оставих да изсъхне 2-3 месеца, после включихме и си работи. Купена е от Метро, а потопа беше дъжд.

# 20
  • Мнения: 389
Имах ютия Conegliano, ама си беше пълен боклук.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 101
Миналата есен от Стройко си купих микровълнова, аспиратор, фурна, керамичен плот за вграждане и аспиратор  - резултата е  микровълновата се развали на втората седмица -но беше нещо дребно и веднага ми я поправиха, от другите неща за сега съм доволна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 591
Миналата есен от Стройко си купих микровълнова, аспиратор, фурна, керамичен плот за вграждане и аспиратор  - резултата е  микровълновата се развали на втората седмица -но беше нещо дребно и веднага ми я поправиха, от другите неща за сега съм доволна Simple Smile

звучи добре  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 377
От почти три години ползвам фурна, керамичен плот и аспиратор всичко за вграждане и за сега без проблеми. Каква е марката /фирмата/ не ме е интересувало просто само техния котлон за вграждане отговаряше на изискванията ми.
Бих гласувала с опция ползвам /за сега доволна/, но не смея да препоръчам.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 14:25 от petjia

# 24
  • Варна
  • Мнения: 826
Имам сешоар такъв.Незнам нищо за марката,дори не я бях чувала преди това.Цената му ме удовлетвори и затова го купих.(20 лв.  Grinning )
Работи си отлично.
Но все пак това е много дребно нещо,за такава техника не бих рискувала. Peace

# 25
  • Мнения: 2 591
моля, гласувайте в анкетата  Praynig

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А какви мебели имааааат.......направо те пренасят няколко епохи на зад.....мнооого са добри.

# 27
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Имам подарък сокоизстисквачка - пълен боклук и се чудя дали да не я изхвърля.

# 28
  • Мнения: 2 591
А какви мебели имааааат.......направо те пренасят няколко епохи на зад.....мнооого са добри.

 Peace умопомрачителни са

# 29
  • Мнения: 2 149
Имам красив абсорбатор, ужасно шуми! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт