Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
A добро утро и от нас  bouquet
Леле не мога да ставам толкова рано. Докато минат 10 мин и се разсъня ми е крив света. Но ми минава бързо бързо. Марти като се усмихне и всичко забравям Party Heart Eyes
Май зъбките наистина започнаха newsm78
Честит рожден ден Тиги. Много щастие с твоите мъже
Аз имам още един въпрос Blush. Чайчетата на хип има ли ги в аптеките? Защото вече 4-ти ден сме без ако. Вчера опитах с термометъра, но нищо не стана, а си пръцка и то доста. И педи каза преди да давам дуфалак да опитам с чай с лайка, защото разхлабвал newsm78 Дано стане. Въпреки че сестра ми каза че племенницата не е акала и по 6-7 дни, но аз си се притеснявам Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 998
Добро утро!  Честит рожден ден, Тиги! Бъди жива и здрава и много щастлива!   bouquet

Тази нощ големи прилключения при нас. Тъкмо си легнахме снощи и Цвети се събуди и започна яко повръщане, смених чаршафи, дадох Смекта и я взех при нас да спи, обаче отново повърна, та пак сменях всичко за малко да останем без одеала  Tired Айде пак заспахме, в 4 се събуждам защото усещам, че ми е дошло, оправям се и пак заспивам, в 5 Калина се събужда, кърмим е и пак лягам, в 6.30 се събуждам от звука как Калина ака  Sick, скачам преди да се е омазала и пак преобличам и кърмя и към 7.15 заспах, та допреди малко, че дребната пак беше за кърмене  Tired Чувствам се, като ударена с мокър парцал. Цвети й е лошо, не иска и сухар да хапне. Пуснах втора пералня, няма къде да простирам, че не съхне. Абе страшна събота си изкарвам  Sick Съжалявам, че ви "надух"главите, ама да си се изплача  Embarassed

# 47
  • Мнения: 195
Добро утро!  Simple Smile
Честит рожден ден, Тиги! Здраве и успехи ти желая!  bouquet

# 48
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Да се оплача набързо, че очаквам дзверо да се събуди - мойта фръцла от 2 дни ми прави номера - когато не сме на разходка иска само на ръце  ooooh! Усети ли, че д-то й докосва леглото или кошницата, следва неистов рев  #Crazy Ха сега де, откъде го прихвана тоз номер, незнам  newsm78

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Тигииииии, !!! Мноооого щастие и незабравими хубави мигове!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 430
Честит рожден ден на Тиги, да е жива и здрава и да почерпи ! макар и виртуално  Laughing

ментина: аз също забелязах снощи това, но пък видях, че беше заспал в ръцете на майка ми и тя го държеше по този начин. Абе тия баби не се научиха..

baby-illi: Ние също сме изцяло на АМ и изобщо не мисля за захранване все още. Реших да е като навърши 5 месеца. Ще запона живот и здраве със зеленчуково пюре.


Niya_Petrova: Моя така прави, по няколо дни не ака и после се улива до уши. Аз се стреснах първия път като не беше акал 3 дни и му дадох дуфалак..след няколко часа се изака много рядко и съжалих, че съм му дала. След това минаха още 3 дни не ака пак, сложих термометър и се изака много, после започна сам да си ака на 2-3 дни по мноооого. Така че според мен помогни само с термометъра, сложи малко мазна консистенция на крайчеца и го пъхни и съвсем нежно го развърти. Имай търпение и ще се почне серията  Laughing После сам ще си ака, аз с термометъра съм помагала 2 пъти.

# 51
  • Мнения: 1 216
Добро утро, мами!
Тиги-Мигъл, Честита нова годинка от живота ти! Днес е твоят ден. Все късмет и радост да носиш да себе си и любимите ти хора!


mimsat, друго си е с тати, нали? Честито!!! На нашия утре му е почивният ден и чакам с нетърпение. Сега е на нощни снимки и ни се разминава изцяло програмата

# 52
  • Мнения: 1 554
добро утро Hug

В кое предаване е у4аствала МАМА ЦОЦОЛАНКА?

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 11:16 от Franito(Валентина)

# 53
  • Мнения: 493
Честит рожден ден Тиги! Нека ти и цялото ти семейство сте най-щастливите хора на света!

Аз да питам : Правихте ли компрес на ръчичката след имунизацията и колко дни????

# 54
  • Мнения: 4 546
Тиги, честити рожден ден!    bouquet  bouquet  bouquet

в часът на мама, в темата - кога да се върнем на работа

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Аз да питам : Правихте ли компрес на ръчичката след имунизацията и колко дни????

При нас беше в крака и правих компрес 1 ден.

# 56
  • Мнения: 660
След слагането на пентаксима ли компрес или друга имунизация не разбрах.Не съм правила компрес след нито една ваксина досега,тоест нито след хепатита нито след пентаксима,В крака ни го биха и не е имало проблем..
От коя дата е предаването с мамаЦоцоланка,че не го намирам в качените в Нетера???
Честит Рожден ден на Тиги!!!!Само хубави мигове...
(за малко да забравя честитката та я добавям към поста)

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 13:18 от Ирра

# 57
  • Мнения: 116
 newsm59 мила Тиги! Много здраве, щастие, любов и усмивки! Бъди все такава, както си сега!   love001

# 58
  • Мнения: 4 546
вие прахте ли ги? моята има огледалце и незнам дали е мнго удачно да я пускам в пералнята  newsm78

никой ли не е прал гимнастиката?  newsm78

# 59
  • Мнения: 498
heri аз пера гимнастиката поне два пъти в седмицата, защото редовно е опикана  Joy hahaha Joy. Свалям дъгите и пера килимчето на 30 градуса. Нищо й няма.

Общи условия

Активация на акаунт