Новите модни тенденции в обзавеждането???

  • 100 903
  • 1 106
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 7 605
Ах, много странно, на мен ми се отваря  newsm78  Ами там е серия снимки от ИММ Кьолн....
Трябва да се махнат забраните за изкачащи прозорци,тогава се виждат.

 Thinking  и аz полzвам такива програми...

# 1 096
  • Мнения: 22 910
Ах, много странно, на мен ми се отваря  newsm78  Ами там е серия снимки от ИММ Кьолн....
Трябва да се махнат забраните за изкачащи прозорци,тогава се виждат.

 Thinking  и аz полzвам такива програми...
При мен така стана.

# 1 097
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Сега ги отворих. Laughing

Не ме изненадаха обаче с нищо, в тази тема отдавна сме ги изкоментирали повечето. Crazy

Може би тези не съм ги мяркала и са интересни  с тези обеми и неравности:
 



А пък като се разрових, то съм имала сума работи от RocheBobois. Whistling
Ето едно любимо:



А тези май пак са от Кьолн:
   

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 00:56 от ria

# 1 098
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Забелязвам много точки напоследък в десените, дали е тенденция или само ми се струва? Thinking

Malenna, какво стана със снимките, аз още чакам?! newsm03

# 1 099
  • Мнения: 7 605
Един малко ОФФ въпрос  Blush
Ако искам в кухнята да има остров , колко голяма трябва да е кухнята?  newsm78 Говоря zа zатворена кухня.

# 1 100
  • Мнения: 810
Татяна, колко ти е голяма кухнята? По принцип се слага в относително голяма кухня, от другата страна трябва да може спокойно да се минава и дори евентуално да има място за столове за хранене. Все пак трябва да се реши според пространството ти.

# 1 101
  • Мнения: 7 605
Татяна, колко ти е голяма кухнята? По принцип се слага в относително голяма кухня, от другата страна трябва да може спокойно да се минава и дори евентуално да има място за столове за хранене. Все пак трябва да се реши според пространството ти.

Голяма е според zависи колко голяма трябва да е  Crazy  Живот и zдраве Ще си построим къЩа  Blush  и искаме такъв остров, та zа това питам колко м² да планираме  Thinking  Маса zа хранене няма да има в кухнята. Т.е., колко голямо трябва да е мястото между острова и другите Шкафове?  newsm78

# 1 102
  • Мнения: 2 768
Значи предвиждаш колко голям остров искаш, оставяш минимум 80см разстояние до другите шкафове, като ги смяташ и тях на 65см от стената.
Това като най-общо.

# 1 103
  • Мнения: 7 605
Значи предвиждаш колко голям остров искаш, оставяш минимум 80см разстояние до другите шкафове, като ги смяташ и тях на 65см от стената.
Това като най-общо.

Мерси, Ета   bouquet

# 1 104
  • Мнения: 7 091
Момичета, много ви моля пуснете си нова тема, защото тази е огромна. Можете да си пуснете линк към старата ако искате, така или иначе ще я вкарам в Библиотеката. Утре заключвам тази, благодаря ви!  bouquet Hug

# 1 105
# 1 106
  • Мнения: 7 091
Много бърза реакция, мерси Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт