Ютията - искам мнения !

  • 15 643
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Гласувах за"Tefal",защото моята е такава и съм много доволна от нея!  Heart EyesПредишната ми, също беше "Tefal",но я изтървах на теракота и се счупи Confused.Но изобщо не се замислих и отново взех същата,но по-нов модел.Успех при избора.

# 31
# 32
  • Мнения: 109

Моята ютия е такава и съм доволна от нея. Слагам и вода филтрирана през кана Брита за да няма отлагания на котлен камък.

# 33
  • Мнения: 491
Ако Careeza на Филипс е онова жълтото покритие - много съм доволна. Един Тефал го одрах целия с циповете, но това жълтото не мърда. Много съм доволна.
Само и досега не съм схванала как работи антикалк самопочистването. Четох упътването, ама тц, не схващам. Трябва ли да има вода като натискам копчето или не трябва?

Пълниш я догоре с вода, награваш, докато изключи червената лампа и после над мивката натискаш копчето. Изчакваш малко и започва да тече пара и боклуци. Внимавай, че парата доста пари !

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
АААаа благодаря! Трябвало да има вода значи. Чудно, защо не го намерих никъде в упътването. Пише само да задържиш и натиснеш копчето. Явно трябва да е близко до ума, но ..... Joy

# 35
  • Мнения: 189

Моята ютия е такава и съм доволна от нея. Слагам и вода филтрирана през кана Брита за да няма отлагания на котлен камък.
Хм, в упътвнето на моята, изрично пише да не се сипва филтрирана или минерална или всякаква различна от чешмяна.Явно има разлика между марките.

# 36
  • Мнения: 109
Цитат
Хм, в упътвнето на моята, изрично пише да не се сипва филтрирана или минерална или всякаква различна от чешмяна.Явно има разлика между марките.
Ако трябва да съм честна  инструкцията изобщо не съм я чела, възможно е  и за моята да е забранено, но понеже водата във Варна е ужасно варовита и съсипах една ютия така ,реших на новата да слагам филтрирана вода и вече 3-та година не е мръднала.

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 12:04 от koral4e

# 37
  • Мнения: 2 591
гласувах за Тефал, но и четирите марки са много добри Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 3 679
Моята е Тефал, имам я от 6 години и съм много доволна.

# 39
  • Мнения: 1 434
http://Вчера си взех тази

 

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Моята е Филипс с покритие Careeza.  Доволна съм Peace


И аз съм с такава и съм много доволна  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 7 800
Филипс  Peace

# 42
  • Мнения: 1 434
Тази на картинката която съм показа с такова покритие ли е  четах снощи  книжката  но като че ли не пише .Пфуу   и съм се прекарала    малко   уж продавачката ми каза че е последен модел а се оказа  че има и следващ  тази която се изключва  сама  като  я оставиш... и така иначе  е    много  добра няма  грешка Hug
Сега направих и една справка  в нета   модел  Philips  gc 4410 Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 1 423
Филипс са супер!  Peace
Barbito, а ти каква си взе? 

# 44
  • Мнения: 1 434
Дано и аз да остана    доволна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт