МАРТИНЕЛИ

  • 110 363
  • 222
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Съгласна съм с Cruela - ако иска да е сигурен човек какво взима, трябва да иска сертификат. Друг начин няма.
Dandelion, много фабрики от Италия и Испания отварят филиали в Китай заради по-евтината работна ръка. Но технологията, машините и всичко останало са си "оригинал". Проблема в такива фабрики идва не толкова от Китай, колкото от наложената в България търговска политика да се предлагат за 1-во качество плочки, които всъщност са от 2-ро и 3-то качество. 

Точно, и мен това ме влудява. Освен това има разлика между фабрика с евтина работна ръка и фабрика със скапана техника плюс евтина работна ръка. И най-гадното е да ти обясняват "италиански са, първо качество", когато нито едното е вярно, нито другото  Crossing Arms

# 166
  • Мнения: 544
И аз да си изкажа мнението за Мартинели. Не им станах клиент. Първо трябваше да ме обслужат добре. Не може в напреднала бременност да разглеждам на крак каталог за скъпи вани  Close. Отношението на персонала беше доста пренебрежително, един стол не можаха да ми предложат. Е как да стигна до поръчка?

# 167
presiana6, последно колко бани си правила с Досев импекс.. newsm47
Хайде стига реклама , ако беше си останала само с първия пост можеше и някой да ти се хване..обаче втория изби рибата

Ни най - малко . Явно за Вас е невъзможно да повярвате ,че съществува удовлетворение от обслужването , но това не е мой проблем Simple Smile

# 168
presiana6, последно колко бани си правила с Досев импекс.. newsm47
Хайде стига реклама , ако беше си останала само с първия пост можеше и някой да ти се хване..обаче втория изби рибата

Нестандартно ли ти звучи това ,че съм си направила банята в къщи и тези в хотела с модели на " Досев " Simple Smile , или трябва да се прави само по една баня ...))))))

)

 Joy  Laughing Laughing

# 169
  • Мнения: 2 259
presiana6, последно колко бани си правила с Досев импекс.. newsm47
Хайде стига реклама , ако беше си останала само с първия пост можеше и някой да ти се хване..обаче втория изби рибата

Ни най - малко . Явно за Вас е невъзможно да повярвате ,че съществува удовлетворение от обслужването , но това не е мой проблем Simple Smile
[/b]Да ,но темата е за "МАРТИНЕЛИ" ,не за "ДОСЕВ" Wink

# 170
  • Мнения: 162
Така, да разкажа и аз за Мартинели, направиха ми преди година проект и купихме плочки и обзавеждане за баня, забавиха ни с апартамента и почваме да ги лепим едва сега, и каво да видим- дали са ни 14 плочки повече от декорните които са 30/30 и едната от които струва 80лв веднага когато разбрахме (до този момент се доверявахме на дизайнерката и проекта й и ни сме броили и смятали изобщо никакви плочки, а нищо не ни пречеше да си сметнем) отидохме в магазина и се оплакахме искахме замяна за някакви плочки за под  че имаме нужда от такива а и изобщо не си направихме устата за връщане на пари, защото ни се стори невъзможно да се съгласят.Те си видяха грешката и на следващия ден ми се обадиха че замяната е разрешена. Помогна много братовчед ми, който работи също във фирмата но в другия им магазин, може би ако не ги беше помолил той нямаше да се съгласят.Отделно и от основната плоча са ни дали повече но тя е сравнително евтина-22 евро на квадрат и не предявихме претенции. Така че вземете поука от моите премеждия и винаги си бройте колко плочки ви трябват и ни се доверявайте на дизайнерите.

# 171
  • Мнения: 5 539
Извинете, имам нужда от помощ, ако някой знае.
Фирма "Мартинели" има ли нещо общо със салони за обзавеждане "Dolce Casa"? Асортиментът им изглежда сходен, цените също, а сме на път да поръчаме теракот и фаянс оттам.
Но предвид на лошите отзиви за Мартинели, почвам да се чудя. Плочките са уж испански, предлагат ни ги с намаление, а дали не са китайски Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 863
По мои лични наблюдения става въпрос за едно и също нещо.Много от плочките  са китайски,въпреки че в Мартинели се продават и испански плочки.
Откъдето и да го погледнеш си е прекалено голямо съвпадение-магазинът Долче Каза е на същото място като Мартинели,асортимента е  един и същ,според мен става въпрос за едно и също нещо

# 173
  • Мнения: 1 085
Виждала съм плочки, които се предлагат в Мартинели, на друго място абсолютно същите с пет пъти по - ниска цена. И на двете места казват, че са испански, но според колегите им от бранша са китайски.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 078
По мои лични наблюдения става въпрос за едно и също нещо.Много от плочките  са китайски,въпреки че в Мартинели се продават и испански плочки.
Откъдето и да го погледнеш си е прекалено голямо съвпадение-магазинът Долче Каза е на същото място като Мартинели,асортимента е  един и същ,според мен става въпрос за едно и също нещо
Абсолютно е така. Поне за София е със сигурност.

# 175
  • Мнения: 5 539
Значи е вън от съмнение, че става въпрос за едно и също нещо. Защото за Долче Каза няма никаква информация в нета, съвсем нищичко, много подозрително. Confused А иначе в ДК има скъпи бани, които са си обявени като китайски, а също и скъпи италиански и испански бани. Остава да се надявам, че обявената информация е вярна или да тръгна да проверявам името на серията на кой производител е.

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 3 079

Фирма "Мартинели" има ли нещо общо със салони за обзавеждане "Dolce Casa"?
едно и също нещо е! Смениха само имената! Явно заради "чудесните" отзиви!  Peace

# 177
  • Мнения: 1 085

Фирма "Мартинели" има ли нещо общо със салони за обзавеждане "Dolce Casa"?
едно и също нещо е! Смениха само имената! Явно заради "чудесните" отзиви!  Peace

Анджък!

# 178
  • Мнения: 1 165
Преди Dolce Casa беше Мартинели Economic Style и мебелите им са си посочени, че са китайски.За баните не съм гледала.Може да имат и испански в тези магазини, но останалото обзавеждане си е китайско и си го казват, не го крият

# 179
  • Мнения: 60
Аз пък останах приятно изненадана от доброто обслужване и бързата доставка !Преди два месеца си купихме гранитогрес на дъмпингови цени (така бяха обявили намалението на някой артикули) Нашият гранитогрес беше намален от 93лв/ кв. на 30лв/кв. и съм изключително доволна от него !Всички мебели ми харесаха , но в момента нямам финансова възможност да се обзавежа изцяло от Мартинели !Иначе смело заявявам , че гроздето не е кисело!

Общи условия

Активация на акаунт