КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 78 701
  • 584
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Кларисче, няма да е червена Crazy Crazy Crazy

Сънче, ти какво избра Wink

извинявай да те попитам ....видях че имаш направени проекти на комп кой ти ги прави?Ако не те притеснява и ако знаеш да ми кажеш програмата:)

# 511
  • Мнения: 7 430

извинявай да те попитам ....видях че имаш направени проекти на комп кой ти ги прави?Ако не те притеснява и ако знаеш да ми кажеш програмата:)

....аз съм правила първата скица с една програма Kichendraw Wink ...Можеш да я изтеглиш от нета, безплатна е (но трябва да се регистрираш) и не е трудна Wink

# 512
  • Мнения: 764
Искам да ви питам от какъв материал,по-здрав имам предвид,трябва да е кухненския плот?Чувала съм нещо,като "технически камък"..... newsm78

# 513
  • Мнения: 2 085
мдааа, малко по-надолу пак ставаше дума за техническия камък.Поне аз каквото съм чувала, това е най-добрият вариант за плот, от гледна точка на здравина, устойчивост и възможности за оформяне.Обаче е доста скъп Thinking

# 514
  • София
  • Мнения: 2 704

Кафеникаво-червеникаво, някакво такова. И аз не знам. ПДЧ-то се води калвадос, вратите ще са фурнирован МДФ (той ще е кафеникаво-червеникав), но без украси или както там се казва. Трябваше да се съобразим със секцията, която заема цялата друга стена срещу кухнята, която ще е ъглова.
Много е шантаво. Става дума за стар апартамент с преходен хол, който решихме да направим на кухня. Супер безумно звучи, но колкото повече си го представям, толкова повече ми харесва. Пък да видим.

# 515
  • Мнения: 7 430

Кафеникаво-червеникаво, някакво такова.
...... Супер безумно звучи, но колкото повече си го представям, толкова повече ми харесва. Пък да видим.

Важното е да си я харесваш ти  Hug а колкото по-безумно е, толкова повече ще се отлича от другите кухни Wink

# 516
  • Мнения: 23 235
Искам да ви питам от какъв материал,по-здрав имам предвид,трябва да е кухненския плот?Чувала съм нещо,като "технически камък"..... newsm78
Перфектен материал.но скъп.Друга опция е гранит.

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 12:05 от ДесиХ2

# 517
  • Мнения: 2 891
Дидке, какво направи? Тръпна в очакване! Очаквам да се върнеш с ново решение и... зелен цвят  Grinning

# 518
  • Мнения: 764
Аз нямам представа колко е скъп техн.камък,но ако евентуално реша,че ми е много скъп,какво друго ще ми препоръчате....?

# 519
  • Мнения: 23 235
Аз нямам представа колко е скъп техн.камък,но ако евентуално реша,че ми е много скъп,какво друго ще ми препоръчате....?
Akо искаш естествени материали:вече казах гранит,мрамор/само специално полиран/естествени камъни,.Има много изкуствени полимери:Кориан,кристалан.Може стъкло,дърво.Най-евтино е с ламинирани плоскости.Между другото,гранит може да се намери на около 120-130 лв.на квадрат.

# 520
  • Мнения: 7 430
Дидке, какво направи? Тръпна в очакване! Очаквам да се върнеш с ново решение и... зелен цвят  Grinning


...ами зелен чак не...ама виж, мога да се замисля до утре newsm78 .... и ако го сменя пак, МирО ще ми събере багажа Joy
За сега е бялото на цветя на Салекс Peace

Ние пак сме в дилема за настилката в кухнята  ooooh! ей, до развод ще стигна с тия мои плочки Mr. Green

# 521
  • Мнения: 2 149
Дидка Коджабашева,бялото на цветята ми изглежда много готино, браво!После искаме снимки!

# 522
  • Мнения: 3 830
Искам да ви питам от какъв материал,по-здрав имам предвид,трябва да е кухненския плот?Чувала съм нещо,като "технически камък"..... newsm78
Перфектен материал.но скъп.Друга опция е гранит.



Тази кухня много ми хареса...  Embarassed  Laughing

# 523
  • Мнения: 2 149
Добре де, защо да не се заложи на нещо по джоба, качествено. Тези гранити, и технически камъни ако са много скъпи, а след 10 гидини решим, че искаме нова кухня...какво да ги правим - идеални като състояние, но демоде примерно? newsm78 Разбира се, ако човек има парите нека си купува най-фърсито на пазара, спор няма в това.

# 524
  • Мнения: 7 430
Дидка Коджабашева,бялото на цветята ми изглежда много готино, браво!После искаме снимки!


Оки Wink даже който иска да заповяда на гости Laughing
Деси, какви са тия цени - 120 - 130лв/кв. Crazy Направо поръчвам 10 Joy

Днес като ходихме да поръчваме кухнята и една жена си поръчваше мивка за кухня 1200лв. #Crazy а на мен и 200лв. не ми се дават ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт