Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Гита, хич не съм веща и не можах да прехвърля анкетата тук  Embarassed То като гледам по-активните мами са се отчели, така че да вземем да махнем ненужното инфо  Rolling Eyes

И аз мислех същото. Ако искаш, аз ще го махна. Така или иначе винаги може да се бръкне в по-стара тема и да се прочете, не се губи. То май не може да се прехвърли анкетата, а трябва да се пусне наново, което е безмислено.

Момичета кажете моля ви се като се задави малкото как да го хвана, накъде да го въртя!!! Преди малко имахме изпълнение и малко се поуплаших. Е, справих се, ама дали така се прави ...   newsm78

Хващаш през гърдичките и накланяш надолу, но не директно надолу с главата, и потупваш по гръбчето. Хубаво е да изреве, зада си сигурна, че всичко е О.К.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:52 от Гита Ог

# 16
  • Мнения: 116

Гита, хич не съм веща и не можах да прехвърля анкетата тук  Embarassed То като гледам по-активните мами са се отчели, така че да вземем да махнем ненужното инфо  Rolling Eyes

И аз мислех същото. Ако искаш, аз ще го махна. Така или иначе винаги може да се бръкне в по-стара тема и да се прочете, не се губи. То май не може да се прехвърли анкетата, а трябва да се пусне наново, което е безмислено.

МАХАЙТЕ Я ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ВЕЧЕ. А ПЪК АНКЕТАТА МАЙ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА. НЯКОЙ АКО СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩЕ МУ КАЖЕМ  Naughty НАЛИ???

# 17
  • Мнения: 47

Гита, хич не съм веща и не можах да прехвърля анкетата тук  Embarassed То като гледам по-активните мами са се отчели, така че да вземем да махнем ненужното инфо  Rolling Eyes

И аз мислех същото. Ако искаш, аз ще го махна. Така или иначе винаги може да се бръкне в по-стара тема и да се прочете, не се губи. То май не може да се прехвърли анкетата, а трябва да се пусне наново, което е безмислено.

МАХАЙТЕ Я ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ВЕЧЕ. А ПЪК АНКЕТАТА МАЙ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА. НЯКОЙ АКО СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩЕ МУ КАЖЕМ  Naughty НАЛИ???

Слушам, Сър!

# 18
  • Мнения: 116
за вигантола - и аз давам по две капки дневно и то отдавна. Педито не ми е казвала да ги увеличавам. А пък то и времето ако се задържи такова ... ооооо супер ще е и ще си събираме слънчевите лъчи навън  Grinning
за заспиването - хм .. най - често момата ни се приспива с биберона си самичка. Вечер се приспива сама по принцип, стига да не я е хванала кривотията  Twisted Evil че тогава трябва да се намеся  Embarassed Навън спим блажено в количката ... царска работа. Дори и сега сме на двора ... някой спят, други чатим, пране прибираме, прозорци чистим ... кой как се уредил ... Crazy
за запека/акането - не беше ходила 3 дни ...  Shocked , но сама си се изходи /аз не бъркам с термометъра/ и всичко беше нормално /на цвят и гъстота/, но предполагам, че не беше запек защото не се е мъчила и не е охкала. Ама че го написах  Embarassed

# 19
  • Мнения: 116
Момичета кажете моля ви се като се задави малкото как да го хвана, накъде да го въртя!!! Преди малко имахме изпълнение и малко се поуплаших. Е, справих се, ама дали така се прави ...   newsm78

Хващаш през гърдичките и накланяш надолу, но не директно надолу с главата, и потупваш по гръбчето. Хубаво е да изреве, зада си сигурна, че всичко е О.К.

[/quote]

и аз така направих
БЛАГОДАРСТВО  Hug  Hug


Гита, хич не съм веща и не можах да прехвърля анкетата тук  Embarassed То като гледам по-активните мами са се отчели, така че да вземем да махнем ненужното инфо  Rolling Eyes

И аз мислех същото. Ако искаш, аз ще го махна. Така или иначе винаги може да се бръкне в по-стара тема и да се прочете, не се губи. То май не може да се прехвърли анкетата, а трябва да се пусне наново, което е безмислено.

МАХАЙТЕ Я ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ВЕЧЕ. А ПЪК АНКЕТАТА МАЙ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА. НЯКОЙ АКО СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩЕ МУ КАЖЕМ  Naughty НАЛИ???

Слушам, Сър!


 Embarassed  Embarassed  Embarassed .... ооооооо ... ужжас ...
и стига съм писала, че тая страница май само аз я запълних

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 17:10 от ptigra

# 20
  • Мнения: 4 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Vezni4kaDobri4ka  bouquet

гледам запек обсъждахте в предната тема, ние пък акаме ряско. ака по веднъж на ден, но е по-рядко от обикновено и мирише ужасно. и тръцните му миришат ужасно, а преди не беше така.  Sick яде си едно и също, не мага да си обясня защо така. да не е изтинал нещо?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
herelina и Данислав ака рядко и много яко мирише, понякога се налага да проветрявам стаята, особено ако съм го хванала в крачка и докато го чакам да свърши ми се умирисва душата! 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Vezni4kaDobri4ka !!!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 728
Шоши мерси мила!  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 3 388
Vezni4kaDobri4ka честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и щастлива мама   bouquet

Благодарски за комплиментите за Сами  Hug Моето човече го сложих в кенгурото и заспа! Действа му като дрога и така мога да свърша някое домакинско задължение и друга работа. Някой от вас обаче беше писал нещо за кенгурото и момченцата ...  newsm78 ... знам, че трябва много да се внимава, но дали е толкова опасно наистина ...

Ние акаме веднъж на 1-2 или дори 3 дни, а понякога 2 пъти на ден, често нощем. Не мирише лошо, по-често на кисело и ни е жълто, може да бебетата на АМ да е различно  newsm78 ... не знам, нашето си е течно и се чува мощен звук като се изакаме в пампито  Mr. Green Апропо, нашето тати казва, че му е много гнусно акито на беб, вашите татковци таакива ли са, че моят ме изнервя с това, нали си е неговото дете, какво ми се прави на гнуслив. Ааамаха  Crossing Arms Сякаш неговото пък ухае на парфюм   Whistling

ptigra, надявам си с хубаво си ме мислила  Mr. Green Hug И аз бих искала да знам какво му е, ако са колики- ок. Но ако не му стига папито- да знам, че да не се мъчим и да взема мерки. Явно не е гладен щом сега си заспа и нищо не го буди ... не знам вече ...

Мамите, които сте само на кърма- по колко наддават човечетата ви на седмица?

Иначе, Самуел мнго се кефи като му мия дупето и като правим баня  Grinning Като си мием дупето колкото по-изчанчени пози заемаме, толкова му е по-гот! И като се дундуркаме - колкото по-мощно, толкова му е по-добре и се кефи! Взех да се съмнявам за мазохизма при новородените ... или само при моето  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 177
и аз да се включа в миризливата тема.  Crazy
Моят синковец ака по време на всяко ядене. Съответно, понеже имам кантар та знам, че от 10-тина дни е качил само 100-тина грама. Яде средно по 140 гр. кърма и не знам какво да го правя. Да ям нещо за да я направя по-калорична или пък да го позапека?

# 25
  • Мнения: 4 546
ха, и моя мъж го е гнус, макар и не чак толкова много. пълен памперс не го е гнус да пипа, но самото аки-да. е , веднъж дребчо се изака във ваната и се наложи тати да я почиства. нищо не каза, ама какви физиономии правеше  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 554
по миризливата тема и на нас ни мирише акото от 2 дена ама защото ядох яй4ица Blush

# 27
  • Мнения: 3 388
Моя изхвърля памперса, но го гледам как ме наблюдава като мия нааканото дупе на Самуел  Mr. Green Реших, че ще се направя на болна тези дни, за  да го видя в същата ситуация  hahaha

# 28
  • Мнения: 3 388
по миризливата тема и на нас ни мирише акото от 2 дена ама защото ядох яй4ица Blush

Аз всичко ям, но акото ни все на кисело мирише, не се променя. Оххх, задълбахме твърде много на миризливата тема май  Mr. Green

Аз да питам, вие бира и вино пиете ли, а кафе / аз пия сутрин, но не всяка/?

# 29
  • Мнения: 4 546
пия сутрин по 1 кафе, вечер - 1 чаша бира

Общи условия

Активация на акаунт