Плевенска октомврийска

  • 18 128
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
Дикси, от къде тия здрави нерви за пъзел  Rolling Eyes Моята сестра, така, като седне,може с часове да се занимава, а аз  Crazy
За живеещите в града-малко инфо:Пред "ХОливуд" има лунапарк, с най-различни атракциони.Идвайте с децата сида ги забавлявате и да трошите пари  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета! ВИждам- отново е весело тук Grinning.За пъзелите ще се въздържа.ПОсдледно редих лятото един детски с племенника ми, а Дари  ги вадеше обратно ooooh!При вас не вали ли?Тук е едно гадно.... Sickще полудеем вкъщи.И в4ера Дари не е излизала, та днес ще отско4им до някой клуб за разнообразие.Свеки си тръгна сутринта за пЛевен, като преди това  сложи във фурната ядене да се готви Mr. Green .За мен остава да мързелувам днес Joy

# 257
  • Мнения: 1 951
дикси, ти да не се впечатли??

Учудих се, но чак пък да се впечатля  Laughing нямаше от какво  Wink

Дикси, от къде тия здрави нерви за пъзел  Rolling Eyes Моята сестра, така, като седне,може с часове да се занимава, а аз  Crazy
За живеещите в града-малко инфо:Пред "ХОливуд" има лунапарк, с най-различни атракциони.Идвайте с децата сида ги забавлявате и да трошите пари  Mr. Green

нерви кат' корабни въжета, Атракция  Mr. Green

Хайде тогава да се разберем за Лунапарка. Утре?

# 258
  • Мнения: 234
Здравейте мами,освен темата за пъзелите,може ли да вмъкна един въпрос?
Искам да ви питам за добър специалист по уши,нос,гърло.Дъщеря ми от както е тръгнала на ясла е почти постоянно болна,та ми се иска да разнищя случая.Струва ми се,че личната нещо не ни е доизлекувала още в началото и всичко се преповтаря.
Безкрайно съм благодарна за всяка информация.

# 259
  • Мнения: 814
Сега трябва да купуваме книжки за оцветяване - ако сте попадали на интересни и евтини, че са за всички деца - дайте предложения.

Valia, книжки за оцветяване съм виждала в "Пингвините" при детската литература, но са за възраст 2-3 год.
Там съм виждала и пъзели.

Дикси, твоят палавник е станал много хубаво, голямо момче, организира си страхотни занимания Joy!

# 260
  • Мнения: 872
Mirama, видях люлка като тази,която търсиш на "Сторгозия"- има един детски магазин - "Пепино" се казва,до 53-ти блок,там я мернах - на "Чиполино" - 69 лв май струваше.
 ДеЩоВиди ,пробва ли в Джобс бг за обява за работа.То не,че за Плевен има кой,знае какви обяви,но все пак.
Момичета,кои са кандидатите за кметове в Плевен.Освен плакати на един кандидат(даже не знам как се казва),други не съм виждала.Нали си имам обществено съзнание и съм решила да гласувам  Outta Joint , обаче не знам за кого  newsm78.Ей,откакто родих съвсем ми закърня мозъкът,освен за малката,за нищо друго не мисля  Blush

# 261
  • Мнения: 5 026

Хайде тогава да се разберем за Лунапарка. Утре?
Нищо против, но не е за нашите малчовци. Като за тях има само един влак,който се върти в кръг, но в който ние не можем да седнем  Mr. Green Мен още ме е страх да го пускам сам  Crossing Arms

# 262
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Като говорите за забавления за деца в събота мернах един надпис "Детски клуб" на  блока срещу Кооператор. (Над ъгловия магазин за бои.)  Дикси, ако минава от там с колата може да разучи.

Атракция, време е да спретнеш нова тема, че с тези пъзели бързо ще навъртим 15стр.

# 263
  • Мнения: 5 026

Искам да ви питам за добър специалист по уши,нос,гърло.
Д-р Поля Божинова, работи в частна клиника , точно зад СИЦ-а, но работи с талони на ЗК.

# 264
  • Мнения: 234
Atrakcia , благодаря.

# 265
  • Мнения: 2 070
На мен пък пъзелите ми действат супер релаксиращо и затова ги обичам. като не мога да правя нещо друго творческо и особено усамотяващо. От друга страна не е само самотно занимание. Като бях на бригадата в Англия и първите десет дни нямаше работа, а ние 10 българи на каравани, не се поднаваме още. Отидохме в неделя на пазар от тези дето хората си разпродават разни неща. Купихме си пъзели сза стотинки и седнахме около една маса голяма. Не всимки разбира се. Но супер предразполага към разговори и опзнаване на хората около теб. Освен това е ипростотии, лиготии и така нататък, голяма почивка.

В Хоби има тема за пъзелите, там съм си пуснала и линкове към тия дето ми харесват много.

# 266
  • Мнения: 1 951

Момичета,кои са кандидатите за кметове в Плевен.Освен плакати на един кандидат(даже не знам как се казва
http://www.mestniizbori.com/index.php?option=com_content&tas … =15&Itemid=31

Валя, не го знам този детски клуб, но ще го проуча. Досега не съм водила Димитър в детски клуб  Embarassed

рибок, защо не отидеш при д-р Българанов?

Атракция, сетих се за този влак. Аз пусках Митко да се вози на него http://diksi.multiply.com/photos/photo/4/54

# 267
  • София
  • Мнения: 9 866
Валенце, как мина тържеството в градината? По кое време става почерпката?
По повод рожденните дни в нашата градина искаха да купим за всички деца пластмасови чинийки с подходящи картинки, за да могат лелите да сервират тортата в тях. Освен това купихме и по една книжка подарък за всяко дете.
Тържеството е било към 12часа,като са се нахранили.Аз занесох тортата към 10,30.Но в нашата градина процедират по начин,който на мен ми допада.Въобще не става и дума за чашки,чинийки..Аз попитах,отговориха ми,че си имат всичко,не карат родителите да носят такива неща,защото не всеки има възможност.Всъщност това ми харесва в градината-понеже е отдалечена,не е на оживено и централно място в града,та всъщност нещата там са малко по..примитивни да го кажа.Казаха ми,че обикновенно се носи торта,бонбони и сок.Аз и това занесох.И едни сладки и пакет кафе за лелите и госпожите.
А за пари-още не са ни искали,а мисля,че няма и да искат често за разни неща-като книжки за оцветяване.

# 268
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз имам един подобен на този,който Деси е показала,подобна картина,само че моят е море с лодки в този стил де. Обаче е 2000 парчета и ми се види невъзможен за нареждане. И са много дребни парченцата.
Внимание ,докато пишехте в тази тема бяха публикувани 17 нови отговора. А, стига бе. Дайте конферентен чат в скайпа

# 269
  • Мнения: 5 026

Атракция, сетих се за този влак. Аз пусках Митко да се вози на него http://diksi.multiply.com/photos/photo/4/54
Точно тоя  Peace  Я виж ти Митаче къв е пич  Hug

Общи условия

Активация на акаунт