С кърмене или пък адапте, АВГУСТинчето е най-щастливото дете

  • 8 992
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Хайде и аз да се присъединя към групата със запека  Laughing
Мойто педи ми каза, че било от постоянното хранене и ми каза да махна нощното хранене. Аз обаче не я послушах, защ. това ми се струва абсурдно. Разпитах тук-так, включае и други педиатри и стана ясно, че това, също като коликите, е въпрос на време да отшуми. Можело и до към 7 месец детето да се изхожда трудно, докато дебелото черво отрегулира функцията си и перисталтиката се нормализира. Ребус,, и аз съм давала Дуфалак, ефект има, но като го спрях, след ден-два, всичко сначале. Сега чакам...
Моята настинка продължава, а в гърлото все едно таралежи имам yu5

# 301
  • Pb
  • Мнения: 1 183
да поясня, капки не давам, не ям запичащи храни, единственото ми прегрешениее, че не пия дост. течности.


Везничка, весело изкарване на празника!!! Усмихнат и пълен с изненади рожден ден ти желая!

# 302
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Дидка, вчера забравих да ти отговоря за пътуването. Ние навъртяхме за 10тина дни 1000 и кусур км с дидко. Най-добре е да си стои в кошницата, при всички положения. Е, имаше и случаи да е в ръцете ми - използвах всевъзможни акробатични похвати да запазвам равновесие по завоите. Ще спирате за почивка, по твоя преценка и вс. ще бъде наред!

# 303
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит рожден ден на Везничка, само радостни моменти да те съпътстват   bouquet
Йована започна и тя да пропуска нощните хранения. Ето снои яде последно в 00:30 и се събуди за папу днес в 7:00  Party. Не го прави всеки ден, тоест някак си през ден се получава, но започва да става все по- често явление и май още малко, съвсем ще се установи  Simple Smile.

За запека- Венера, не мисля че е запек. Йована така изведнъж започна да ака веднъж на ден, доакто преди акаше на всяко ядене. Трудно и беше отначало, само се напъваше, даже от напъване я докара до кървави нишки в акото и ми изкара акъла. Сега обаче взе да свиква, че ще се ака само по веднъж и не се напъва толкова. Само като минат няколко яденета и я хващат напъните. Аз мисля, че няма запек, защото като се изака, вярно че е много, но акото е с нормален цвят и консистенция. Аз ям сисни сливи и плодове и супи на поразия, за д ане се запича тя, но пак си ака по веднъж на ден.

Дидка-ръжената питка аз бих посъветвала да возите бебо в кошчето за кола. Да не дава господ, но такива са станали пътищата в страната и така кара народа, че да ти настръхне косата. Всеки ден гледам новините и то няма пропуск, само някакви катастрофи показват. Може да не му харесва на бебчето, но за по- голяма сигурност, аз не бих рискувала. Вие си преценявате все пак  Peace

# 304
  • Мнения: 1 037
Благодаря за ви за съветите,в кошчето за кола ще е пътуването-днес дори поспа там,до сега го ненавиждаше,но...няма накъде! Party

# 305

Общи условия

Активация на акаунт