:) кашкавалена наслада

  • 16 584
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 380
А аз мисля, че има значение. Някои твърди кашкавали много трудно се топят. Гледай по-добре да е по-мекичък. newsm78

# 46
А аз мисля, че има значение. Някои твърди кашкавали много трудно се топят. Гледай по-добре да е по-мекичък. newsm78


Да права си Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 951
Много интересна идея, и аз ще пробвам  Peace

# 48
  • Мнения: 2 483
И аз ще пробвам но и ние си нямаме микровълнова и ще видим на водна баня кво ще стане! Thinking

# 49
  • София
  • Мнения: 1 057
Чудесна идея.
Днес я направих с филе, кисели краставички, царевица, червена чушка и чубрица. Довечера и аз ще я пробвам с червено винце... Само снимката излезе малко размазана...

# 50
  • Мнения: 407
Чудесно си се справила Lucan. Grinning

# 51



Lukan, изглеждат страхотно Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 423
Lucan, изглежда доста апетитно! Браво!  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 1 057
Благодаря ви bouquet

# 54
  • Мнения: 1 271
Стана много вкусно. Мъж ми го одобри.   chef Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 107
fani_73, изглежда много вкусно това кашкавалено руло   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 032
Еми нищо не ми се получи. Какъв кашкавал използвате и как точно го размеквате в микровълновата. Опитах с кашкавал Роса, защото ми се стори мек, но стана ужасен- още докато го оформях за рулото се натроши. Освен това- незнам защо, но ми хрумна ooooh! да намажа рулото със смес от сирене и майонеза, в резултат на което след като сложих маслини и кисели краставички се оказа че се е получило нещо ужасно солено, абе пълен провал.

# 57
  • Мнения: 256
А колко голямо е парчето кашкавал, което разтапяте?

# 58
Еми нищо не ми се получи. Какъв кашкавал използвате и как точно го размеквате в микровълновата. Опитах с кашкавал Роса, защото ми се стори мек, но стана ужасен- още докато го оформях за рулото се натроши. Освен това- незнам защо, но ми хрумна ooooh! да намажа рулото със смес от сирене и майонеза, в резултат на което след като сложих маслини и кисели краставички се оказа че се е получило нещо ужасно солено, абе пълен провал.


По принцип използвам "Laktis". Не съм засичала за колко време се разтопява защото го проверявам от време на време, но все си мисля, че не е повече от 2-3 мин.   bouquet

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 21:47 от fani_73

# 59

Общи условия

Активация на акаунт