Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече

  • 20 241
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Тоничка, за втори път ме пропускаш- на третия ще се обидя. newsm78
...

Аа, моля ти се, къде те пропускам, подскажи ми ooooh!

 Hug

В началото : "Мами от Хасково".


И мен  Crossing Arms

# 16
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
бях на родителска среща в градината. нещата при нас стоят така - 40лв.+10лв. или 50лв.такса + по 7лв.на допълнително занимание, само рисуването е 8лв.заради материалите, а музиката е 4лв.и е не групово а индивидуално занимание.
кмета обещал, че до края на годината няма да вдигат таксите Sick то остана и да ги вдигнат...

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
кмета обещал, че до края на годината няма да вдигат таксите Sick то остана и да ги вдигнат...

този нашият кмет май е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А тази сутрин в яслата какъв списък с необходими вещи и материали ми дадоха само #Crazy

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 726
    поредният вирус не пропусна и двамата, но вече са добре  
това да не е квартален вирус newsm78.
ние вече сме по-добре, малката се справи бързо, но батко пак го удари в синузита и от понеделник сме на физиотерапия Sad. В момента стачката ми е изгодна.
А за таксите...ами то навсякъде пари искат. В предучилищната няма такса, закуската е безплатна, но има материали, допълнителни учебници и т.н.  Не мога да преценя 50 лв много или малко е за градина...ама като си помисля за по-малко могат ли да ги хранят сносно.

Да попитам- спешно ми трябва химическо чистене. Някъде бях гледала пък сега не се сещам.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 09:23 от tony_nm

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ох Тони, незнам за колко пари могат да ги нахранят сносно, обаче някой беше споменал, че таксите в Хасково са едни от най-високите за страната  Close

# 20
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
даааа, в страната плащат по 20-25 лв. такси. в сравнение с тях, тук си е пладнешки обир... в това е въпроса.
иначе аз съм съгласна и много повече да дам за по-качествени услуги, както и да се вдигне възнаграждението на персонала. за жалост това не ми се гарантира, независимо колко плащам. Tired

# 21
  • Мнения: 115
това да не е квартален вирус
Да попитам- спешно ми трябва химическо чистене. Някъде бях гледала пък сега не се сещам.
  Сигурно е квартален Wink По важно е да минава!
  Тони за химическо чистене се сещам за "Еко"на Освобождение (под високия блок). Мисля, че и някъде в Орфей има. Peace

# 22
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
за химическо - има и срещу старата димитровградска спирка на лебеда.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Здравейте! Ние си имаме гости, но това не пречи да седна и пред компа! Всички са в хоризонтално положение и аз веднага реших да оползотворя свободното време!

Радвам се, че болничките се възстановяват и ще използат пълноценно хубавото време в игри и забавления навън. Ние днес отскочихме до Двете кукли, Марти беше забравил какво е пясък и от вратата директно се паркира върху него, то не беше ровене, то не беше чудо, абе пощуря си на воля детето.

Да попитам- спешно ми трябва химическо чистене. Някъде бях гледала пък сега не се сещам.
tony_nm, химчето е точно където ти е описала Y a n a, то май е и единственото в града?!

А тази сутрин в яслата какъв списък с необходими вещи и материали ми дадоха само #Crazy
Mopsy, я кажи, че и на нас ни предстои, поне да се настроя психически!

Хубав ден ви желая!

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Stefaniika,

спокойно  Stop Те го дават, когато детенце е походило малко (в нашия случай - месец). Списъка включва - мин. вода (всеки понеделник), сапун (всеки месец), тоалетна хартия, разните му там дрешки (според сезона), лигавник, пастели, скицник, дъска за рисуване, сухо лепило, гланцово блокче и т.н.  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 190
Момичета, копирам ви един пост:



ПРЕДИ ГОДИНА ЖУРНАЛИСТКА ОТ ББС СНИМА ФИЛМ В ДОМА ЗА ДЕЦА В С.МОГИЛИНО В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 9 МЕСЕЦА
НАСКОРО ФИЛМА БЕШЕ ИЗЛЪЧЕН ПО ББС-ПОТРЕСАВАЩ ФИЛМ НА УЖАСИТЕ,КЪДЕТО 75 ДЕЦА СЪЩЕСТВУВАТ В НЕЧОВЕШКИ УСЛОВИЯ-НИКОГА НА НАПУСКАТ ПРЕДЕЛИТЕ НА СГРАДАТА,ПРЕКАРВАТ ДНИТЕ СИ В КЛАТЕНЕ НА СТОЛА ИЛИ БИЕНЕ НА ГЛАВА В СТЕНАТА...ДОКАТО НЕ СЕ ОСВОБОДЯТ ОТ МЪКИТЕ СИ-....САМО ПО ВРЕМЕ НА СНИМКИТЕ СА ПОЧИНАЛИ 3 ДЕЦА....И ТОВА Е В БЪЛГАРИЯ В 21 ВЕК

ЕТО-ВИЖТЕ ФИЛМА-АКО ИМАТЕ СИЛИ
http://video.google.com/videoplay?docid=-9176914173325307126

ОТ НАШАТА ОРГАНИЗАЦИЯ"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" И ОТ ИМЕТО НА МНОГО ПОТРЕСЕНИ И ЗАГРИЖЕНИ ГРАЖДАНИ СЪСТАВИХМЕ ПЕТИЦИЯ-МОЛЯ ПОДПИШЕТЕ Я
http://www.bgpetition.com/izostaveni_deca/index.html

ВСЯКА ОТ НАС,КОЯТО ГЛЕДА ФИЛМА НЕ МОЖЕ ДА ЗАСПИ БЕЗ ДА СЪНУВА ТЕЗИ СКЕЛЕТИ,НАПОДОБЯВАЩИ ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА И НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ПРИМИРИМ ДОКАТО ТОВА НЕ СЕ ПРОМЕНИ,ДОКАТО НЕ БЪДЕ НАКАЗАН ВИНОВНИКА ЗА ТОЗИ ГЕНОЦИД-А ТОВА Е САМО ЕДИН ОТ ДОМОВЕТЕ С ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ У НАС....ИМА ОЩЕ МНОГО...СЪЩО ТАКА СКРИТИ ОТ ОЧИТЕ НА ХОРАТА,НО НАТЪПАНИ С ОБЕЗОБРАЗЕНИ ОТ ЛИПСАТА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ГРИЖА ДЕЧИЦА,КОИТО ЧАКАТ С НАДЕЖДА ДА УМРАТ,ЗА ДА СВЪРШАТ МЪКИТЕ ИМ

ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС,ВСЕКИ ЕДИН,КОЙТО Е СПОСОБЕН ДА МИСЛИ НЕ САМО ЗА СОБСТЕНОТО СИ АЗ,ВСЕКИ ЕДИН,КОЙТО ОСЪЗНАВА,ЧЕ ТОВА Е ПРОБЛЕМ НА ЦЯЛАТА НИ СТРАНА,НА ВСЕКИ ОТ НАС ЛИЧНО,ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СТОИМ БЕЗУЧАСТНО КОГАТО ОБРИЧАТ НА СМЪРТ БЪЛГАРСКИ ДЕЦА-МОЛЯ ВИ-ВИЖТЕ ФИЛМА И ЕЛАТЕ С НАС НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ ТОВА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ-ДО НЯКОЛКО ДНИ ЩЕ ВИ НАПИША ТУК ТОЧНА ДАТА,ЧАС И МЯСТО КЪДЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕТЕ ПРОТЕСТА С ВРЪЧВАНЕ НА ПЕТИЦИЯТА
САМО АКО СМЕ МНОГО,АКО СМЕ ЕДИННИ-МОЖЕМ ДА ПРОМЕНИМ СЪДБИТЕ НА ТЕЗИ НЕВИННИ ДЕЦА!!!


Ако не ви затруднява, подпишете петицията, м/у другото филмът не е лек, всеки да си прецени дали да го гледа Sad

...

# 26
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Момичета,

някой чувал ли е за д-р Петев (зъболекар)  newsm78 Дайте отзиви моля Simple Smile

# 27
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Mopsy, благодаря за подробната информация относно яслата. Имам само още един въпрос дрешките трябва ли да имат инициали на детето?

Д-р Антон Петев е нашият семеен и служебен зъболекар. Аз лично имах доста дълъг курс на лечение преди бременността, около 3 месеца, 8 пломби и 1 металокерамика. Да чукна на дърво, до ден днешен, нямам никакъв проблем, така че препоръчвам го!

Подписах петицията.

# 28
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
филма не е лек, но е добре всеки да го гледа!

Д-р Антон Петев  Peace и аз го препоръчвам.

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 726
Д-р Антон Петев  Peace и аз го препоръчвам.
много добре работи...само че доста бавано. След раждането на Диди докато си оправя поразиите отидоха 6 месеца. Иначе посещенията при него са по-скоро приятни.

Общи условия

Активация на акаунт