Шумен - 14

  • 27 757
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 370
Няма проблеми, обади ми се когато я искате!

# 241
  • Шумен
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета. Побърках се от това чистене, след тоя ремонт  Crazy.
Момичета, най сетне дойде време да направя откриване на магазина си - Тайра. Заповядайте във сряда 21.11 когато ви е удобно между 9.30-19.30 да се почерпим с чаша шампанско! Намира се зад театъра до бюрото по труда.
 Ще се радвам,ако донесете бебешките дрешки за даряване Hug



_LIMON4E_, много съжалявам, не можах да дойда. От мен честито и дано не се отървеш от купувачи   bouquet.
Имам една торба с бебешки дрехи, някой ден ще мина през магазина за да ти я оставя.  Peace

# 242
  • Мнения: 112
Добър вечер момичета,
аз може би няма да мога да се впиша в срещичката, защото точно тогава имаме форум по здравни грижи и два дни ще ми е ужасно натоварено. Просто няма да имам сили за срещата. Ако я изтеглите за следващата седмица много ще се радвам.  Grinning
Лимонче аз също не успях за откриването на магазина да дойда. Поздравявам те, за което.  smile3501 Между другото гледах те по телевизията.  Wink
Това от мен за сега. За форума много много време не ми остава, ама като мине треската по конференцията ще съм малко по-свободна. Целувам ви всичките.  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 67
 _LIMON4E_, много съжалявам, не можах да дойда. От мен честито и дано не се отървеш от купувачи   bouquet.
Имам една торба с бебешки дрехи, някой ден ще мина през магазина за да ти я оставя.  Peace [/quote]

Благодаря за пожеланията, Вики!

Ще се радвам за дрешките, ако ме няма в магазина ги остави на момичето да ги качи на втория етаж.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 07:25 от _LIMON4E_

# 244
  • Мнения: 67
Лимонче аз също не успях за откриването на магазина да дойда. Поздравявам те, за което.  smile3501 Между другото гледах те по телевизията.  Wink
Няма нищо Рали, заповядай когато ти е удобно.  По телевизията бях доста притеснена, все пак живо предаване,но за щастие не си личеше,когато  гледах повторението.


А за срещата,аз няма да мога да дойда следващата седмица,ще пътувам извън страната. Ако искате два пъти да я направим?  newsm78

# 245
  • Мнения: 4 370
И аз няма да мога следващата седмица, като бивши студенти ще празнуваме извън Шумен.

# 246
  • Мнения: 1 128
Лимонче честито отваряне на магазина. Дано имаш само спорни дни с много продажби!
И аз като Раличка ще пропусна срещата на 2ри. Ние ще си дойдем другата седмица, към 5ти-6ти. Ако има навити мами да повторим срещата, за да можем и ние с Рали да се включим да свиркат. Иначе и аз съм за Миналия Век, кухнята там е повече от превъзходна. Правят една салата с варени картофи и варен език - уммм страхотна е!!!
Хайде чао от нас и целувки на всички дечица  love001

# 247
  • Мнения: 4 370
В петък ще ходим с приятели на Миналия век. Тая салата не съм я мяркала, но сега ще се пробва, че така вкусно я описа. Мен много ме кефи Урнабест.

# 248
  • Мнения: 67
Момичета, неделя ще се срещаме ли в Миналия век? Какво ще кажете за 13 часа?

Дибо,благодаря ти за пожеланията!   

# 249
  • Мнения: 4 370
Лимонче,аз като гледам само аз и ти сме желаещи!

Момчета има ли в Шумен курсове по рисуване или въобще някакви интересни курсове на които мога да запиша Иван?

# 250
  • Мнения: 62
ne moga ne6to da pi6a na balgarski vremenno, sorry!
Az sa6to njama da moga da dojda v nedelja, 4e ste si imam gosti ot Haskovo.
Mnogo sagaljavam.

Inache vchera bjah v minalia vek i naistina sa go napravili mnogo hubavo i kuhnjata e mnogo hubava, no kam kraja na vecherta edvam iydargah na yigarenia dim, beshe ugasno. Sick

Vapreki vsichko - hubava sresta! Hug

# 251
  • Мнения: 4 370
По добре да оставим срещата за друг път! То се е видяло, че за тази неделя няма желаещи!

# 252
# 253
# 254
  • Мнения: 1 802
Момичета, здравейте!
Знаете ли от къде мога да поръчам дядо Коледа да ни посети на Коледа? Има ли такава услуга във Шумен?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт