Деца с очни проблеми-3

  • 24 377
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 116
Така значи аааааааа, към всички обръщение има ,само към мен няма а  Mr. Green Crazy


 hahaha За теб беше това последното с Пухчо!  Wink  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 333
Днес имам повод да почерпя  Embarassed Именячка съм  Hug

Затова Наздраве мили мои приятелки  cheers beer Drunk Wine Glass smile3510 Popcorn cook cheers

Черпя всеки кой с каквото обича   chef

 Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 147
nandy ЧИД бъди жива и здрава желая ти къща пълна със цвета,пръстен с диамант,мъж мечта ейййййййййййййййййййййййййй такива дребнички неща. newsm51 kiss Flowers SunflowerНаздраве и бъди щастлива. Embarassed

# 48
  • Мнения: 3 914
ЧИД мила Нанди,желая ти единствено здраве за най-свидното ти Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 881
Nandy, да си жива и здрава и много щастие ти пожелавам Hug

# 50
  • Мнения: 4 053
Nandy,душа, ай честито,
да си жива и здрава и много,много щастлива  Hug

# 51
  • Мнения: 4 053
Мили ми ВИКИ И МАМА  пак ли нещо сбърках.Накажиме ако трябва.Приемам критиката. #2gunfire newsm45.
Hug Hug HugНе бееее,Здравка вече не ме и споменава ,нея бъзикам Mr. Green
Баби и ти май не си в час Mr. Green
[/quote
Как ли да съм в час нали съм баба. newsm78

бабче,какво става с теб  #Silly

# 52
  • Мнения: 662
Мерси много,Здравче и добре си си дошла,че така ми липсваха закачките ти с мама и Вики Mr. Green
Нанди,ЧИД,да си жива и здрава и адски много здраве на детенце му желая  bouquet  bouquet  bouquet
Сега да си кажа-преди малко се прибрахме от преглед при Константинов.Това ни е първият преглед от както сме с очила и той каза,че имаме много голям напредък и ако продължаваме така,най-вероятно няма да се стигне до операция GrinningКаза,че вижда с ДО около 60%(това не знам дали е добре)и,че нещо преди 3 месеца му е било 70,а сега е 30,което било голям напредък(мама и Вики да каже какво е ,че аз не разбрах)
Много съм щастлива днес Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 147
Мили ми ВИКИ И МАМА  пак ли нещо сбърках.Накажиме ако трябва.Приемам критиката. #2gunfire newsm45.
Hug Hug HugНе бееее,Здравка вече не ме и споменава ,нея бъзикам Mr. Green
Баби и ти май не си в час Mr. Green
[/quote
Как ли да съм в час нали съм баба. newsm78

бабче,какво става с теб  #Silly
[/quote
Знам ли какво става в момента обсъждаме защо колежката с малко дете е закъсняла три минути сутринта,а другата вече с големи деца трябвало да и върши работата.Кажи сега как да не се ядосваш.На всичко отгоре милата колежка трябва да пише обяснение защо се е случило това закъснение.Ще откача ще ми избият балансите вече. #2gunfire smile3511

# 54
  • Мнения: 4 053
бабушка, мушни едно кафенце и не се коси за Ората    food010

а, и се навъртай по често тук и всичко ще е 6

# 55
  • Мнения: 147
Мони днес май много ми дойдоха кафетата до сега са четри и нещо ме друса нервата ама оти се косим като  ще ми мине.

# 56
  • Мнения: 4 053
Мони днес май много ми дойдоха кафетата до сега са четри и нещо ме друса нервата ама оти се косим като  ще ми мине.

бегай легай тогава  Hug

# 57
  • Мнения: 147
Мони днес май много ми дойдоха кафетата до сега са четри и нещо ме друса нервата ама оти се косим като  ще ми мине.

бегай легай тогава  Hug
Мони къде да бегам къде да легъм още съм на работа пък аз може да съм баба но не  съм чак толкова стара бе момиче е отвреме на време изключвам ама няма как.

# 58
  • Мнения: 4 053
Мони днес май много ми дойдоха кафетата до сега са четри и нещо ме друса нервата ама оти се косим като  ще ми мине.

бегай легай тогава  Hug
Мони къде да бегам къде да легъм още съм на работа пък аз може да съм баба но не  съм чак толкова стара бе момиче е отвреме на време изключвам ама няма как.


 smile3525

# 59
  • Мнения: 3 914
Мерси много,Здравче и добре си си дошла,че така ми липсваха закачките ти с мама и Вики Mr. Green
Нанди,ЧИД,да си жива и здрава и адски много здраве на детенце му желая  bouquet  bouquet  bouquet
Сега да си кажа-преди малко се прибрахме от преглед при Константинов.Това ни е първият преглед от както сме с очила и той каза,че имаме много голям напредък и ако продължаваме така,най-вероятно няма да се стигне до операция GrinningКаза,че вижда с ДО около 60%(това не знам дали е добре)и,че нещо преди 3 месеца му е било 70,а сега е 30,което било голям напредък(мама и Вики да каже какво е ,че аз не разбрах)
Много съм щастлива днес Joy Joy Joy
Супер новини Hug
60% зрение е страхотен резултат, когато имаме диагноза мързеливо око PeaceЧестно казано ,процентите при определяне на зрението са относителни,аз лично смятам че 80-90 % се е нормално зрение Peace
А другото ,знам ли newsm78,или са градус на изкривяване/ама 70 е много бе,не ми се вярва Thinking/,другия вариант е ако има астигматизъм/има ли?,не помня/

Общи условия

Активация на акаунт