A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 18 287
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 438
Добрутроооо !!!!!



..и спешъл за Кала,




Прекрасен ден на всички от сърце  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 170
Добро утро! Тъкмо щях да поднеса кроасаните и AnGiAr ме изпревари! Взимам си! Много апетитно изглеждат! Лек ден на всички! При нас вали  Cry  Следя ви  Laughing

# 257
  • Мнения: 5 476
Бонди! Hug

И аз закусвам с удоволствие и желая на всички приятен ден.  bouquet

До после.. Wink

# 258
  • Мнения: 6 167
Добро утро! Тъкмо щях да поднеса кроасаните и AnGiAr ме изпревари! Взимам си! Много апетитно изглеждат! Лек ден на всички! При нас вали  Cry  Следя ви  Laughing

и аз ви следя  Laughing
д-р Хаус не го гледам аз. гледала съм няколко серии, но нещо не ме върза.
вие кои сериали гледате?
моите  са лост, хироуз. друго не се сещам. гледах грейс анатоми, но много се изложи сериала, започнах ъгли бети, но го изоставих на втория епизод, мъча призън брейк, втория сезон нещо ми върви бавно с цялата тази гоненица...ммм, май това е.  Laughing
в момента нищо не гледам, защото чакам лост и хироуз.

# 259
  • Мнения: 764
Ха добро утро,ве4е съм на 2рото кафе,та мога и да попиша Laughing
За сериал4ета говорите...Аз за момента гледам Дистреттото както казах,от 4ист кеф,да гледам околностите и по ТВто,освен това,всеки епизод е за нещо ново,та не съм задължена и да го следя  PeaceМиналия петък се загледах и в "Ил капитано2"/раи2/ и ми хареса,миналата година не съм го гледала,но сега мисля да видя и 2рия,после ще видим.Принципно ми харесват филми /и книги/ за мафията,от "Кръсникът" насам съм изгледала и из4ела вси4ко до което съм се добрала.Гледах и филма за Далла Киеза на канале 5,не беше лош.Да кажем също,4е ми харесват филмите,които правят за определен истори4ески момент или ли4ност.Нау4авам много неща за италианската история,така както го виждат те,а това е важно мисля.Напълно съм доволна да приклЮ4а с един филм за 2 серии,максимум 5-6.Дълги сериали нещо ме изнервят,сигурно в БГ ми дойдоха много ConfusedТези,които казвате вие изобщо не съм ги гледала.Стига ми само името,за да го преско4а,в смисъл леко контроангло-американските сериали/и не само/ съм...
Аз друго щях да ви питам.Някой да е боядисвал дрехи тук?Да знаете от къде може да се купи такава боя.Намерих една,която се слага в пералнята,заедно с 1кг сол и се изпира така 2 пъти,други има ли???Нещо Кала ми се върти в главата,4е боядисва нещо,може и да бъркам оба4е newsm78

# 260
  • Мнения: 170
И аз щях да питам какво гледате! Аз не пропускам Dr. House, CSI, Friends ги знам наизуст всички епизоди, почнах Призън Брейк, но още не съм догледала първи сезон, Grey's anatomy го следя, но съм напред със сериите, гледах преди Will and Grace, но нещо го изхабиха.  Обичам общо взето комедийни сериали, сериали с адвокати, доктори и полицейски. Фантастиките малко са ми скучни...

# 261
  • Мнения: 438
Италина, почти съм убедена, че Дани беше боядисвала дрехи и остана много доволна от резултата.

Аз гледах Лост, но третия сезон още не съм намерила време да го изтегля и изгледам. Този филм обикновено го гледам по цял ден, а в този период не мога да си позволя подобно нещо. Гледам с голямо удоволствие Дистрето ди Полиция и всички фикшъни, които правят оп рай 1 и канале 5. С мъжа ми сме фенове и на Колд Кейс по рай 2 събота вечер и адвокатите след него.

Нослето на Маттео е пълно със суполи, и вчера педиатърката не отговаряше цял ден на телефона. Вечерта преди да заспи докато се хранеше не успяваше да диша добре, и тъй като е първия път в който е леко настинал се уплаших да не би да се влоши и затова го заведохме в болницата за преглед. Прие ни една сестра, която помня от раждането още и тя си спомняше за мен, много се зарадва на Маттео, след което извика докторката, едно момиче, което явно събудихме и доста се изнерви. След като прегледа детето с ядосан тон ни пита защо сме решили да доведем бебето в болницата след като е здраво. И така...може ли такова отношение...какви са тия хора незнам.
Днес педиатърката ми отговори и ми даде наставления какво да правя. Надявам се детето да се почувства скоро добре.  Confused

# 262
  • Мнения: 170
Ей, Маттео, оздравявай! Сладур като тебе трябва само да радва мама! Много целувки по бузките! Момичета, да ви попитам... вашите италиански мъже на какви подаръци се радват? Знам, че е много индивидуално, но дайте идеи!  Party

# 263
  • Мнения: 1 467
AnGiAr, и какво ти каза педиатърката?

# 264
  • Мнения: 764
Анджи,много гадно Confused
Тук изписват само едни сребърни капки-ардженто протеинато за деца,които не помагат особено...Аз сега се заредих от Бг с детски капки за нос.

# 265
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро,

Маттео да оздравява бързо бързо.... Hug Praynig

На мен ми е едно скапано, имам 4увството 4е тези лекарства които ми ги изписаха не ми влияят добре, 4увствам се дрогирана направо, боли ме глава, и ухото пак си ме боли....
В4ера гледахме Шрек 3, супер е направен, хареса ни... Laughing
Искам и аз кроасани, но Паоло казва 4е като съм на антибиотици, не можело да се ядат яйца, така ли е?
Аллуа, ти кога ще идваш насам?Аз си спомням, 4е много бавно ми минаваше времето в БГ дале4е от любимия, мислили ли сте да се преместиш за постоянно,извинявай ако питам неудобни въпроси, май до понеделник ще съм неадекватна...сега пуснах една пералня, добре 4е преди да натисна коп4ето за старт се сетих да сложа и препарата все пак  ooooh!

Лек ден  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 1 545
Heros, Lost, CSI - всичките, Медиум, Монк...... За тия се сещам в момента. И много документални по Скай.
Ани, трябва да свикнеш, че тук настинки, сополи, температури под 38 не се приемат за болести, и всеки доктор ще те увика, ако му заведеш детето  Rolling Eyes. Бързо оздравяване!

# 267
  • Мнения: 438
Благодаря ви за съпричастността. Педиатърката ми каза аерозол и някакво лекарство собрадин което е за малки бебета.
Спи повече от обикновено, и в съня си шава и мрънка, но без да отваря очички. Миличкото ми момченце, иначе си играе и се смее, не е унил. Много го обичам.  Sad

# 268
  • Мнения: 170
Lindita, не се притеснявай! Не са неудобни въпроси. Чакам ил фиданцато да дойде на 27  Hug Иначе аз бях при него преди 2 седмици. Още не сме решили къде, как, кога и какво и караме на периодични "свиждания". Гадно е да сме разделени,  но се надявам скоро да намерим решение. Да ти кажа честно много ме притеснява фактът за намиране на работа в Италия. Аз съм доволна от моята работа тук и не ми се иска да напусна, за да пробвам как ще се развият нещата там. А той е немислимо за момента да се установи тук, защото не знае езика. Радвах се много за твоята работа и после ми стана гадно, че не се получи, но ти не се предавай!

# 269
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Споко, и аз бях в твоето положение преди, работата ми харесваше много в БГ, но пък да се надяваме 4е рано или късно и тук ще се отворят нови възможности.....по принцип за работа, най добре е да се търси от тук, на място... Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт