Кухни във Варна- от къде?

  • 51 470
  • 176
  •   1
Отговори
# 135
Malenna благодаря   bouquet  Съжалявам,че напусна темата по този неприятен начин.
very nice и ние имаме канал.Аз така го исках бях решила отдавна,че кухнята ми ще е с остров.Аз мисля,че зебраното ще е модерно поне още няколко години,а погледнато реално вида му е като на дърво,а то никога не е демоде.Само как го написах  ooooh!

# 136
  • Мнения: 2 768
Оф,  zornitsa не мога да разбера от къде тая злоба?!
Виж в началото на темата ти кой споменава името на фирмата ни и защо се намесих! Самата ти, пак с известна доза жлъч!
Малките фирми когато направят щанда на ITV във ФК или салона Студио К или пък хотел mOdus, ела ми се обади!  Stop


Аз предлагам всички, които имат някакви въпроси по повод кухни или други мебели да го направят в друга тема, нека оставим  zornitsa и mimi_ да търсят фирми за разкрой на ПДЧ плоскости...

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 19:42 от eta

# 137
  • Мнения: 5 178
ooo aз мислех да се махам, но то много интересно било тука бе ...
Зорница, аз на моята кухня съм пускала проекта още.. Примирила съм се с факта, че няма да е МДФ, а ще е  ПДЧ  Wodego. Направила съм си труда да си нарисувам идеите и да мога да си дам сама оценка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=4 Реалното изпълнение обаче, ще се различава, стъкления плот ще е на мястото на плътния, а на мястото на стъклата няма да има нищо, само работен плот..
(сори нямам време да качвам последни версии на проекта)

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 193
Ние поръчахме кухня от Мебелни къщи Ралица. Дойдоха, взеха размери, едно от момичетата които работят там ни направи проекта. Ще бъде в черно и бяло с лакирана повърхност, само дето не можах точно да схвана дали ще е МДФ или ПДЧ newsm78.
Още не са я сметнали като цена, но май ще отидат доста пари Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 23 022



Леле Eta това е разкошно,ако знаеш само от 10 минути седя и го гледам и не мога да откъсна очи от него.Мисля,че нещо такова ще стане идеално в моята кухня.На тези кухни шкафчетата и чекмеджетата скрити ли са по някакъв начин или няма такива-поне така ми изглежда на снимката?Ако имаш възможност моля те покажи ми кухни с удобни и практични шкафове.
Много,много ти благодаря!
Разгледай целият раздел за тази кухня,уникална е и аз не можах да откъсна очи от нея като я видях за първи път.
http://www.team7.at/index.php?id=209&L=1&E2=&mh=
http://www.team7.at/211.0.html?&L=1&mh=&E2=
Виж също и това:

http://kitchen.ernestomeda.com/Kitchen-Production.htm

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 00:46 от ДесиХ2

# 140
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Наистина много са красиви кухните,които сте пуснали.И аз нещо подобно си представях,но се получи малко по-различно.Но все пак това са снимки и е подредено,а може и фотошоп да има пръст.
Срещу Метро наскоро направиха един голям магазин за мебели,там се разпростират няколко фирми производители на мебели.Едната фирма беше изложила точно такива кухни с остров,добре изглеждаха.

# 141
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ета, много се заблуждаваш,че не съм наясно как стоят въпросите с поръчките на големите хотели и т.н- имам наблюдения от повече от 10 години с меката мебел, а и не само такива наблюдения.
Споменах вашата фирма, защото не мога да си изкривя душата, но правите хубави неща, друг е въпроса към какви потребители сте ориентирани предимно.
Относно разкроя на Пдч - не виждам нищо лошо в това - трябва да ти кажа, че ставят разкошни кухни за съвестни домакини- има много такива складове и хората прибягват до тях,виждала съм изпълнения - не приличат на вашите картинки, но хората си ги харесват. което е най-важното.
Естестения фурнир - е много хубаво нещо, но вече се опарих от него- дадох луди пари за едни врати от ваши колеги, много известни и прехвалени, защото не исках да правя компромис с вратите си и ела ги виж, страхотни са, само дето на третия месец се напукаха от страни.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А бе момичета, много е хубаво това зебрано (скоро го видях за пръв път), но не изисква ли голяма площ с вратички? Някак не ми се връзва за малка кухничка. Всъщност... вашите може и да са големи, аз пък защо ли реших че моята като е малка  и вашите са?! Laughing

# 143
да северина стои по-добре на големи кухни с хоризонтално издължени врати4ки

# 144
  • Мнения: 104
А бе момичета, много е хубаво това зебрано (скоро го видях за пръв път), но не изисква ли голяма площ с вратички? Някак не ми се връзва за малка кухничка. Всъщност... вашите може и да са големи, аз пък защо ли реших че моята като е малка  и вашите са?! Laughing

Аз съм виждала Зебрано преди поне 3-4 години. Дори сега се сещам, че барът в Детския кът на Гранд хотела е със Зебрано. Има едно заведение до Барби зад Медицинския, и то е направено със Зебрано.

да северина стои по-добре на големи кухни с хоризонтално издължени врати4ки

Защо? То така или иначе издължава, защо трябва да са удължени вратичките?

# 145
  • Мнения: 2 768


E, този пост вече е съвсем нормален, сега мога да се съглася с теб.

Не съм имала цел да пропагандирам фирмата ни, както виждаш има много теми за мебели и кухни, но не съм се намесвала в тях - ясно ми е, че работим в определен пазарен сегмент. Все пак се занимаваме с производство на мебели вече 10 години и сме минали през всички нива, запозната съм с пазара.

И аз имам fine-line фурнировани интериорни врати, две години вече не са мръднали.
Кухнята ми също е с фурнир (снимката на фурнира маслина е от нея) - без никакви забележки.
Но са наше производство.



Кухнята с фурнир зебрано, която пуснах по-нагоре не е никак голяма: http://www.burlex.bg/picpop.php?file=pics/catalog/P1320381s.jpg

Относно това, дали ще се задържи още модерно - предполагам фурнирите няма да излязат скоро от мода.
Дори излизат нови вариации като fine-line фурнири зебрано:









very nice , silvi27, ако имам изводи в средата на стаята, хич няма да се замисля за кухня-остров!  smile3521

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 10:49 от eta

# 146
  • Мнения: 90
Вчера тъкмо ходих да си избирам цветове за кухнята и аз нещо се запалих по тези фурнири. Това, което ми хареса беше fine line светъл и тъмен /така пишеше на мострата/, но от това, което чета fine line май не е точно цвят, а тип фурнир, така ли newsm78
Иначе имаше страхотни фурнири и доста се затруднявам в избора си. А какъв плот и гръб би подхождал на кухня от подобни плоскости? Едноцветен или пак с дървесна шарка?

# 147
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Вратите ми са подобни на втория цвят, не мога и аз да си обясня защо се е получило така с моите врати, още не съм ги викала да си видят производството- на страничните части  на вратата са се получили напуквания, иначе лицево са си добре.

# 148
  • Мнения: 204
Зори, вратите ти да не са от Карабулев, защото ми се струва, че и нашите ще се нацепят

# 149
  • Мнения: 23 022
Зори, вратите ти да не са от Карабулев, защото ми се струва, че и нашите ще се нацепят
И аз имам проблем с една врата от Карабулев,дано е инцидентно,защото имам цели 9 врати с фурнир от тях.

Общи условия

Активация на акаунт