Кухни във Варна- от къде?

  • 51 491
  • 176
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
Благодаря Северина:)
Малена:)остави хората да се радват на това което са си избрали по собствен вкус:)
Аз мн бих се радвала ако някой е доволен от това което си е избрал.

ти защо си мислиш, че мен ме интересува кой какво си избира. тук не познавам хората и все ми е едно кой какво си монтира.

просто исках, да кажа, че това не е въпрос на вкус
ако се образоваш малко от най-добрите в тази област, ще видиш, че предпочитания цвят е бяло, а червеното изобщо не фигурира





# 76
  • Мнения: 1 174
Първоначално мислехме помещението да го използваме с друга цел...
newsm78 Тераса?Градина...или фоайе?

Прощавай, Зорница, че ти се намесвам така, ама наистина червено и лак...недей.Пак си имай вкус, но не чак такова разностилие в един дом! Naughty А там, където си гледала хубаво изпълнените кухни, обръщала ли си внимание на настилката до тях - нищо подобно на това, което си избрала, сигурна съм.Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 178
ако си ходил само по Бг изложенията - основно трите ключа ще си мислиш, че върха на модата е червено-лилава или  турско синя кухня лак. Аз като ги видя и ми призлява..
Признавам си съм друга крайност, много обичам дървесните шарки . Да кажем дървото, но тъй като по ред причини натурално дърво няма у нас, го докарвам от ламинирани плоскости.
За много хора, моята кухня е супер демоде, но аз си я харесвам - плот и цокъл бук, а вратички и гръб магнолия ( колкото да не е съвсем бяло, пък по-топло ми звучеше)

И аз щях да питам, защо с такива плочки имитация на тротоарните, точно реши да бъдат ?

# 78
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Хайде да не спорим за цвета на болниците, първо че имам повече впечатления - кой цвят е натрапващ се в  една болница и второ лично аз  белия цвят го асоциирам с това, но не е там въпроса. Исках само да спомена- че хората имат различно цветоусещане и всеки възприема отделния цвят по различен начин и той създава за него различно усещане.
 
Липсата на вкус- не смятам че можеш да я определяш за хората, по това какво харесваш ти или не харесваш. На  мен златисто в комбинация с черно също не ми харесва.
Хората са различни, с различни интереси и мироглед.
Убедена съм, че с насмешка подлеждаш на хората който ходят да си разкроят плоскости в някой цех и си ги сглобяват сами, но повярвай ми и те са щастливи и имат за какво и те да те погледнат така. - "с  насмешка".
Ако темата ти е неприятна , моля напусни я.

# 79
  • Мнения: 2 768
Да кажем дървото, но тъй като по ред причини натурално дърво няма у нас, го докарвам от ламинирани плоскости.


Има още по-добър вариант на натуралното дърво - естествен фурнир върху МДФ. Това е страхотно красиво, качествено и... скъпо  Mr. Green

Но е върхът на сладоледа!

# 80
  • Мнения: 5 178
Кухнята ще е ПДЧ сега, след време на новото къща живот и здраве ще му мислим Simple Smile
Това , което предлагаш, предполагам е достатъчно твърдо, защото кухня масив нещо не ми е по вкуса, ако ще внимавам да не я натисна да омекне някъде. 

# 81
Да кажем дървото, но тъй като по ред причини натурално дърво няма у нас, го докарвам от ламинирани плоскости.


Има още по-добър вариант на натуралното дърво - естествен фурнир върху МДФ. Това е страхотно красиво, качествено и... скъпо  Mr. Green

Но е върхът на сладоледа!

eta дай моля те снимки на кухни направени от този материал   Praynig

# 82
  • Мнения: 2 768
кухня естествен фурнир зебрано и лак
кухня фурнир fine line тик и лак

така изглежда естествен фурнир маслина

за сега мога да покажа само тези, понеделник, като отида на работа ще потърся още!

# 83
кухня естествен фурнир зебрано и лак
кухня фурнир fine line тик и лак

така изглежда естествен фурнир маслина

за сега мога да покажа само тези, понеделник, като отида на работа ще потърся още!

Харесала съм си модел на кухня като това на първата снимка.От такъв материал,но казваш че е скъпичко   newsm78

# 84
Къде мога да разгледам целия каталог на Бурлекс?

# 85
  • Мнения: 2 768
Да, все пак е фурнир от естествено екзотично дърво, който се слага върху суров МДФ и накрая се обработва с лак.

Все пак по-добре провери каква цена ще се калкулира, все пак понятията евтино-скъпо са относителни  Wink

ето един образователен филм как се изработва фурнир

# 86
  • Мнения: 5 178
Aaa eta няма да ми разбутваш мислите с тези куфни , втората ми е присърце определено..
Айде тия майстори да я домонтират моята и да свършва одисеята куФня Simple Smile, няма даже и да ви чета  smile3534

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Като ви чета и аз се размечтавам .... Simple Smile  Обаче гледам все едни такива, претенциозни кухни. Верно, красиви са, но...
Едно време работех в "Радоп" и се нагледах на скъпарски италиански кухни, но нито една не си харесах за вкъщи. Та много относително е това с вкуса, но все пак си има граници някакви, както казва Малена. Най-важното е да се чувстваш комфортно в нея и да знаеш, че си си я избрала защото на теб така ти харесва, а не защото е модерно.
Тази мода с венге и бяло и минималистичния стил е най- малко от преди 6-7г. на италианския пазар. При нас тогава масово се ширеше черешата. Simple Smile Т.е. искам да кажа, че така и така едва ли ще сме съвсем в крак с новите тенденци, нека поне ни харесва истински.
Каквато и да я направим след 5-6 години няма да можем да я гледаме. Laughing
Една идейка... потърсете в гугъла за "Snaidero" (дано така да се пишеше) Може да си харесате нещо от моделите им. Те поне наистнина правят дизайнерски серии, а не са копирачи н-та ръка.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 15:13 от Северина

# 88
  • Мнения: 6 039
все пак има неща, които остават актуални за повече от 5 години, има и такива, които на втората ти се иска да разкараш

# 89

Общи условия

Активация на акаунт