Кухни във Варна- от къде?

  • 51 497
  • 176
  •   1
Отговори
# 60
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Пускам снимка на теракота:

# 61
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145451
Надявам се вече да се вижда.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 12:47 от zornitsa

# 62
  • Мнения: 5 178
Аз на тия плочки червена кухня МДФ лак не мога да си представя newsm78

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 134


Сподели повече подробности ако е възможно. От кои фирми остана с лошо впечатление?

Мебел Класик на Цар Освободител - имаше някаква "дизайнерка", която, както се изрази е "от скоро". Освен, че явно разбирах от кухни повече от нея, изобщо не благоволи да ми се обади с проект.
Мебел Стил, пак на Цар Освободител, Стил - М на Нептун и още една фирма пак на Нептун, май беше Солус, но не съм съвсем сигурна за името - за 10-15 минути вземат размерите, разпитват за уреди,евентуално разположение,  материали и казват "Ще ви се обадим".
Естествено, аз съм отишла с някакви идеи в главата си, но смятам, че е тяхна работа да ги "дооформят", да преценят кое е възможно и кое не, да предложат нещо по-добро. Ами аз бях "подредила" по абсолютно неподходящ начин уредите, и те ми направиха точно такива проекти...
Корината ги чакахме две седмици за проект, но там и цената не ми хареса.
В крайна сметка, двоумяхме се между Корина и Паприков, защото единствено те/от тези, които обиколих/ предлагаха МДФ лак.

# 64
  • Мнения: 2 018
Polly N. Пробва ли в "Нипо" ? Там бяха доста любезни и с идеи, и при поставянето също си изпипаха работата, съобразиха се със всички мои изисквания.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Polly N. Пробва ли в "Нипо" ? Там бяха доста любезни и с идеи, и при поставянето също си изпипаха работата, съобразиха се със всички мои изисквания.

Не, пропуснах ги. Нямах възможност да обикалям и изчаквам много, защото бързахме със сроковете. Или поне така си мислехме. Оказа се, че строителят не бърза толкова и сега кухнята ни е готова, а не можем да я монтираме.

# 66
  • Мнения: 2 018
Ужас...

# 67
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Първоначално мислехме помещението да го използваме с друга цел, но в последствие решихме - там да е кухнята, затова теракота е такъв.

# 68
Здравейте,
знае ли някой къде във Варна предлагат и разкрояват ПДЧ и МДФ плоскости?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 268
ПДЧ продават и разкрояват в "Айсберг". Това ми е инфо от преди година и половина може би. Намират се на пътя за Каменар. Там също и кантят и с двата вида кант. МДФ не се крои. Детайлите се изработват по определени размери.

# 70
  • Мнения: 6 039
Аз на тия плочки червена кухня МДФ лак не мога да си представя newsm78

и аз

абе червена кухня избщо не ми я хвали

# 71
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Всеки с вкуса си, аз пък харесвам червени кухни и смятам че има много хубави модели, изпълнени в тази гама.
Аз например пък бяла кухня не харесвам, имам чувство че съм в болница, или пък черна, въпрос на вкус е.

# 72
  • Мнения: 6 039
ами той от друга страна вкуса се формира от други обстоятелства

не можеш просто да кажеш - въпрос на вкус
защото в някои случаи просто липсва вкус


цветът на болниците е зелен, а не бял

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 20:02 от Malenna

# 73
Благодаря Северина:)
Малена:)остави хората да се радват на това което са си избрали по собствен вкус:)
Аз мн бих се радвала ако някой е доволен от това което си е избрал.

# 74
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
знае ли някой къде във Варна предлагат и разкрояват ПДЧ и МДФ плоскости?
И в Стилекс кроят охх ама как да ти го обясня ???? от затвора тръгваш посока Цветния и там в ляво една сива сграда ..
Там имат по-малко работа и става по-бързо, но по-некачествено

Общи условия

Активация на акаунт