Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 754
  • 266
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 063
Не се внасят от два месеца продуктите на Henna plus. Вносителя е "заличил" сайта си. Crossing Arms
Жалко, много бях доволна от дълготрайната боя за коса - нанасях само в корените и нямаше разлика в цвета по дължината, освен това беше щадяща и с растителни съставки.
Чух от аптекарка, че имали намерение да правят боята за коса на Henna plus у нас?

# 241
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз пък от Ремедиума си взех една френска пак безвредна на билкова основа и съм страшно доволна, вярна че е скъпа но пък факта, че не ти гори косата не е малък  Peace

# 242
  • Мнения: 1 063
Сещам се за коя говориш  Wink, точно тези дни за пръв път ще я тествам.
 

# 243
  • София
  • Мнения: 1 220
За мен е много хубава !
Моя естествен цвят е тъмно русо към кестеняво. Търсих си боя с която да изсветля няколко тона, така че цвета да стой естествен. Е с нея го постигнах, но трябва да се вземе предвид и косата и възможностите на боята.. Ти какъв цвят ще тестваш Peace

# 244
  • Мнения: 1 063
Тъмно русо към кестеняво е и моята - т.е. цвета, който ще нанасям сега. А иначе моят си цвят е тъмно кестеняво.
(Забравих името на боята, а кутията не е пред мен.) Но пишеше, че е без амоняк.
Аз също търся цвят, който да стои естествено. Затова бях така доволна от Хенна.
Надявам се, да остана доволна и аз от тази боя.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 220
Тъмно русо към кестеняво е и моята - т.е. цвета, който ще нанасям сега. А иначе моят си цвят е тъмно кестеняво.
(Забравих името на боята, а кутията не е пред мен.) Но пишеше, че е без амоняк.
Аз също търся цвят, който да стои естествено. Затова бях така доволна от Хенна.
Надявам се, да остана доволна и аз от тази боя.

Надявам се да останеш доволна пише даже, че е полезна за косата, но чак пък толкова се съмнявам. Laughing
http://www.3chenes.fr/FR/front/start.php
Това е нали !

# 246
  • Мнения: 1 063
Да, тази е.
Това, което си написала, че изсветлява по естествен начин (с няколко тона) ме успокои.
Защото от 5- ца (светло кафяво) скачам на 6 - ца (тъмно русо) (по скалата на цветовете, а и конкретно на тази боя).
Но да видим, когато отида при фризьорката ми.  Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 1 220
Да, тази е.
Това, което си написала, че изсветлява по естествен начин (с няколко тона) ме успокои.
Защото от 5- ца (светло кафяво) скачам на 6 - ца (тъмно русо) (по скалата на цветовете, а и конкретно на тази боя).
Но да видим, когато отида при фризьорката ми.  Simple Smile

Аз си взех пепеляво русо най-светлото от каталога, което е без златистите отенъци. И стана много хубав цвят. Естествено че не съм това, което е на картинката, но и с боя която няма силна химия, няма как да стане, не че аз искам.. Имаше едни златисти руси и от тях имаше доста светлички цветове. За сега ще си ползвам този с който рискувах първия път и съм доволна..
Да кажеш как е станало при теб  Peace най-вероятно ще си доволна щам не търсиш ефекта на чистото блонди  Peace

# 248
  • Мнения: 585
И аз ползвах тази боя и съм невероятно доволна, естествено кестеняво, няма и помен от червено, което е супер Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 063
lanna , благодаря за информацията.  Hug
Ще пиша след няколко дни за резултата.
И аз съм се спряла на натурален цвят, златистите ги отбягвам, а каталога е добре подреден. 
artexa , благодаря, че се включи. Peace

# 250
  • Мнения: 1 179
Аз от изрусяващия спрей не съм особено доволна. Косата ми придоби меден отенък, освен това после боята едвам ме хвана.  ooooh!

# 251
  • Мнения: 16
Момичета, този спрей измива ли се? Колко време дръжи и вярно ли порижавяхте? Аз съм от година на година все по-тъмно руса. Искам да ми посветне малко косата, както като бях млада Simple Smile. Никога не съм се боядисвала. Има ли сми да я вземам? И в крайна сметка във Варна някой намерил ли е този прословут блонди спрей?

# 252
  • Мнения: 2 414
Hennaplus имат ли светло руси бои?

# 253
  • Мнения: 0
Тъмно русо към кестеняво е и моята - т.е. цвета, който ще нанасям сега. А иначе моят си цвят е тъмно кестеняво.
(Забравих името на боята, а кутията не е пред мен.) Но пишеше, че е без амоняк.
Аз също търся цвят, който да стои естествено. Затова бях така доволна от Хенна.
Надявам се, да остана доволна и аз от тази боя.

Надявам се да останеш доволна пише даже, че е полезна за косата, но чак пък толкова се съмнявам. Laughing
http://www.3chenes.fr/FR/front/start.php
Това е нали !
Аз пък от Ремедиума си взех една френска пак безвредна на билкова основа и съм страшно доволна, вярна че е скъпа но пък факта, че не ти гори косата не е малък  Peace
За Henna не знам нищо,но два три пъти съм  ползвала боята на 3Chenes и съм много доволна
http://color.biolifecosmetics.com/Вече имат и сайт на български.
Пробвайте ги

# 254
  • Мнения: 111
някои ползвал ли е тази боя,безамонячна е
http://forbrukerportalen.no/imagearchive/ingressbilde_Fn%2022%20 … %20country-1..jpg
взех си 22 номер златно русо newsm78,в момента косата ми изглейда така
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=353219&pid=11073834
с русо на Garnier

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт