Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 767
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 585
Момичета, ходих днес в Ремрдиум, където ме убеждаваха, че и трите вида боя са безамонячни, така ли е наистина???

# 226
  • Мнения: 1 179
Днес ми дойде спрея, но никъде не пише на мокра или на суха коса се слага, на чиста или мръсна  Thinking. Освен това пише да не се слага върху боядисана коса  Rolling Eyes. Някой, който го е позвал ако може да сподели  Praynig

# 227
  • София
  • Мнения: 3 328
Момичета, ходих днес в Ремрдиум, където ме убеждаваха, че и трите вида боя са безамонячни, така ли е наистина???
Две от боите са безамонячни, като едната е с ниско съдържание на перокдис, а другата изобщо не го съдържа /аз съм много доволна именно от нея/. Дълготрайната боя - за нея съм почти напълно сигурна, че съдържа амоняк, защото той е една от основните причини боята да бъде дълготрайна.

# 228
  • Мнения: 27
Благодаря много Отивам да си купя

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 702

Има ли някой, успял да поръча от този сайт?

# 230
  • Мнения: 585
Ами това с двата вида безамонячна май е само по сайта, доколкото видях в Ремедиум има само крем -оцветител, който по-бързо пада.
Купих си къна Auburn, но хич не съм доволна от резултата - оранжево отвсякъде, без никаква нотка на червено, само мед.
Сложих отгоре от крем боите им и цвета е по-добре, сега забравих който точно беше.
Някой пробвал ли е червената къна или най-тъмната, тъмно кестеняво????

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 702
Най-сетне прословутата боя е при мен.
Днес реших да се боядисам, но се оказа, че трябва косата да стои завита с алуминиево фолио, а нямам такова в момента.
Имате ли идея дали мога да го заменя с нещо или трябва задължително да е алуминиево, т.е. да отложа боядисването за утре?

# 232
  • Мнения: 375
Не е задължително  да си с фолио аз не си слагам

# 233
5 години бях с черна коса и после спрях да я боядисвам година и половина резултатът беше кестенява в корените, леко рижаво по средата и в края черна   Wink , купих си боя тъмно кестеняво със златист оттенък, за да я уеднаквя цялата, получи се.. оранжеви корени оранжево-червеникъв оттенък и по-светло в корените по-тъмно в края  Confused сега се поизми и стана оранжево-кестенява, но не ми харесвар искам да я направя светло кестенява, но незнам дали ще стане ако си купя 2 3 тона по-светла боя, или трябва да я изсветля с нещо друго и дали такъв спрей ще има някакъв ефект, страх ме е да не стане още по-оранжево  Sad

# 234
  • Мнения: 7 420
Jessicka,защо не одитеш на фризьор,да ти реши проблема с цвета на косата?Все-пак,по-добре е някой професионалист да ти посъветва или да ти направи нещо,отколкото ти самата така да си скапваш косата..... newsm78
     Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 235
  • Мнения: 375
По добре  наистина на фризьор, но  на хенна са безвредни и кестенявите са естествени така че  няма проблем ако се бодисаш и сама  Peace

# 236
ама аз никога не съм правила нещо с косата си сама винаги ходя на фризьор, просто не избирам подходящите бои и се чудя дали ако си взема просто по-светъл тон кестеняво ще хване върху сегашния ми, който не е много тъмен просто има кофти оттенък, или трябва да си взема някакъв обезцветител преди боята ... искам да я направя 2 3 тона по-светло, но съм се боядисвала само с черна боя и за пръв път я изсветлявам нямам никаква идея дали само с боя може да се получи  Wink

# 237
  • Мнения: 578
Аз пък да кажа, че от къната не съм доволна Sad Може би пък имах прекалени очаквания и затова така се получи...Взех си червена - не super red, а другата...първо ми стана леко оранжева, второ не изкара и две седмици на косата ми. Спазвала съм стриктно упътването, ама...може би защото сложих лимон - пишеше, че ако искам по-светъл цвят се слага лимон...не знам и аз. Някой друг ще каже ли дали е имал такива проблеми с къната?Чудя се дали да не си взема другото червено и да пробвам пак?

# 238
  • Мнения: 2 013
И аз не съм доволна от каната,но все забравям да напиша. Стоях 2 часа с тъмно кафява къна,а косата ми е светло кестенява:)Като се измих нямаше никаква разлика:)  newsm77  smile3544  33uu amiiii

# 239
  • Мнения: 1 063
Момичета, знаете ли нещо за вноса на боята (дълготрайната)? Нещо не я зареждат никак добре в Ремедиум (на Графа), вносителят им носел неща от склада? Флуида за обем не го откривам от месеци (и на Шишман) - добре, че има с какво да го заменя.

Общи условия

Активация на акаунт