Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 732
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 544
Никой ли още не се е боядисал ,да каже за какво става въпрос със купените от БГ?
А спрея за изрусяване само на небоядисвана коса ли деиства?

# 46
Аз се боядисах с безамонячната  и съм много доволна!

# 47
  • Мнения: 4 076
Аз се боядисах с безамонячната  и съм много доволна!
А имаше ли бели коси?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 326
Никой ли още не се е боядисал ,да каже за какво става въпрос със купените от БГ?
А спрея за изрусяване само на небоядисвана коса ли деиства?
И аз вече се боядисах.....цвят МОка brown - Имам бели коси и не бих казала, че боята ги покри плътно...не знам дали все пак да не го отдам на факта, че майка ми ме боядиса........що се отнася до много рекламирания на кутийката блясък, не бих казала, че е нещо защеметяващо, общо взето винаги след като се боядисам ( С Лореал или Гарние) винаги косата ми има супер блясък......
Цветът на опаковката отговаря много точно ...... СЕага като се зачетох пише , че трайността е 8 седмици, ще изчакам и ще пиша.

# 49
  • Мнения: 375
Lilac  по принцип безамонячна не покрива бели коси, но м опитай с къната

# 50
  • Мнения: 4 076
Последният път и при мене се получи така с Палете-то-не ми покри добре белите коси.Причината:не съм стояла колкото е трябвало,а по-малко.Нещо се бях разсеяла.Може и ти да не си погледнала часовника...

# 51
  • Мнения: 12
Здравейте,някой би ли ми казал дали червените нюанси се получават добре и дали цвета е траен?Благодаря !

# 52
  • Мнения: 375
и червените къни  в каталога са с много голям избор и боите. Много е хубав цвета на безамончните. Все пак всичко е на основата  на къна.Аз пробвах Бургунди и  стана  страхотно!

# 53
Аз пък вчера си купих къната цвят Хазелнут(лешник),но честно казано ме е страх да се боядисам,защото незнам какво ще стане...много бързах като си купувах каната и не успях да прочета всичко..на куната пише,да не се използва на изрусени и химически третирани коси заради яркият цвят които можел да се получи,а моята е на руси кичури...Моля ви кажете ми според вас дали да рискувам или е по-добре да си купя няоя от боите...исках къна,понеже моята коса е много тъничка.Според фризорите естественият ми цвят е тъмно рус...искам да получа цвят близък до моя,за да си я поддържам по лесно.На опаковката osthe пише,че за да избегна червеникавия оттенък е добре да сложа вътре силно кафе!?

# 54
  • Мнения: 1 668
Интересно, ще следя темата Simple Smile

djana23 би ли каэала от коя боя си получила таэи алергия, да энаеме да не си я копуваме #Cussing out

# 55
Аз съм  алергична към всичко което има ППД вътре- последно съм ползвала  лореал и то в салон.преди това гарние-уж лека.
Просто гледам да не пише  че е с ППД боята ми за коса, а  от тези съм особено доволна и ги препоръчвам като превентивна грижа.
Angieboo- Защо не пробваш  с едно малко кичурче да видиш резултата!Аз така правя винаги и после сподели.

# 56
  • Мнения: 230
quote author=angieboo link=topic=221837.msg4980881#msg4980881 date=1190031090]
На опаковката osthe пише,че за да избегна червеникавия оттенък е добре да сложа вътре силно кафе!?

[/quote]

това с кафето е мн. интересно.пише ли какво количество кафе се използва за 1 опаковка?

# 57
  • Мнения: 375
Едно късо беЗ захара хахаха. Звучи смешно но наистина като се слага кафе в къната се убива червеното.
В къната някои слагат и жълтък  за подхранване. Аз мисля да се  пробвам да смеся безамонячна с къна да видя какво ще стане/ както пише на опаковката/

# 58
  • Мнения: 795
Безамонячните могат ли да изсветлят косата поне с 2 нюанса?
Досега не съм ползвала никакви бои за коса, преди време съм слагала къна, но с по-тъмен от моя цвят. Сега искам да я изсветля, но не ми се вярва от безамонячната да стане  Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 1 956
Не знам нищо за тези продукти, но знам със сигурност какво става с косата , когато е боядисвана с къна и след това се смени с боя, особено с цел кичури или изсветляване. На мен лично ми изгоря косата до корен и се получи и топлинна реакция - едвам си спасих скалпа... Добре, че си правих кичури тогава, че ако беше цялата коса  ooooh! ...

Общи условия

Активация на акаунт