Идеи за юношеска стая?

  • 31 313
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да побутна темата, че ми предстои подобно упражнение и събирам идеи
Момичета, може ли снимки на стаите, които сте описали? Praynig

# 16
# 17
  • Мнения: 461
Със самодоволни физиономии и двамата, категорично ми отказаха да им снимам стаите.
Единият - "Личното пространство било неприкосновено"  #Cussing out , другият - "Който пита - да си плаща кеш!"   #Crazy

Това е положението -  на тази възраст захитряват и не можеш да ги баламосваш като малките деца, с какво да е.  Thinking

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 54
И аз обзавеждам стая за 15-год. ми син виж в сайта на ф-ма Явор. Транспорта до София е безплатен.
yavor-bg.com - виж серия Примавера

# 20
  • Мнения: 647
Включвам се малко на шега , но всъщност в мадридската ИКЕЯ преди време видях оформен кът като за тийнейджърска стая , като една от стените беше облепена с вестници.Наглед може би звучи абсурдно , но комбинацията с мебелите ми допадна много.
Пък и е евтинко ! Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 2 270
Emillybg -леглото с мрежата е супер за момче на 11г,а като стане по голямо просто ще махне мрежата.
То твоето момче още не е тийнейджър,а докато стане потребностите и вкусовете му ще се изменят.Дъщеря ми е на 11,а големия ми син на 16.Докато на нея и трябва стая в която да може да играе/все още/На него му е достатъчно легло и бюро с компютър и място където да си прибира дрехите.Моя съвет е /виждам ,че стаята е доста голяма/да направиш такава стеничка
http://images.annaanastasova.multiply.com/image/3/photos/49/orig … u0Ao24AwBXR0A5LzQ
-в зависимост от разположението на вратите и прозорците ти /и в получената малка стаичка 1.50/3-да му сложиш рафтове,закачалки,кутии за дрехи и бельо,огледало и тн.Това ще му е гардеробната и "килера ".Така ти остава една стандартна стая-3.50/4м,където може да му сложите един голям матрак /почти на пода/вдигнат на колела например/в бриколажите има такива по 10-15 см/един голям плот за бюро,един -два контейнера за учебници ,помагала и др,няколко етажерки на стената.Два барбарона с малка масичка и готово.Всичко останало ще си прибира в дрешника и хем ще е разчестено,хем няма да е притрупано.Остави го сам да си избере тапети или цвят на боите.Идеята с вестници може да се доразвие и да се залепят на част от някоя стена или пък защо не и на цяла комикси,цветни футболни списания и какво ли още не.Поиграйте си с декорацията или го остави сам да си я направи.Не му се меси много ,нека това да е неговия свят

# 23
  • Мнения: 113
Хм, това с дрешника е доста хитро като идея, особено ако има вариант за преграждане с леки плоскости. гипсокартон или защо не ПДЧ плоскости или даже по-плътни вертикални щори или преградни стени на релси / като при плъзгащите врати/.

Има възможност за допълнително декориране на тази стена с музикален или спортен мотив и даже скрито осветление.

Благодаря на ани69 за идеята

# 24
# 25
  • Мнения: 2 270
Хм, това с дрешника е доста хитро като идея, особено ако има вариант за преграждане с леки плоскости. гипсокартон или защо не ПДЧ плоскости или даже по-плътни вертикални щори или преградни стени на релси / като при плъзгащите врати/.

Има възможност за допълнително декориране на тази стена с музикален или спортен мотив и даже скрито осветление.

Благодаря на ани69 за идеята
радвам се ,че ти е харесала идеята.Може да направиш стената като футболна врата например.От гипсокартон я изграждате -самата врата вдлъбната около 20см/може и мрежа да сложиш за по истинско/.Когато стане по голям просто слагате рафтове на вдлъбнатото място и става чудесна библиотека.

# 26
  • Мнения: 836
Момичета, много хубави идеи има в тези сайтове, но е сложна реализацията им.
Някоя няма ли да сподели опита си от ходенето по магазините и да ни упъти кои са читавите мебели? Мен специално, ме интересуват тези, в София.

# 27
  • Мнения: 113
Браво, Ilenkata, знаех си, че ще ни изненадаш при първа възможност.
Silvy A, аз не съм от София и знам вече фирми с читави мебели  Sunglasses. Само, че установих, че аксесоарите за тинейджърските стаи са кът и за това постингите тук са ми от полза.

# 28
  • Мнения: 836
Emillybg, давай ги насам  Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт