шаблони за стена

  • 108 063
  • 222
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 39 783
Темперните бои се мият. Ако искаш често да му сменяш дизайна, боядисвай с темп. бои. Имах три рисувани стъкла у дома, две с поливинилацетатни бои и едно - с темперни. Стъклото с темперните бои го измих и чака нова рисунка Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 4 493
А с темперни бой може ли да се рисува върху латекс? Някой пробвал ли е???

# 92
  • Банкя
  • Мнения: 823
Една позната е рисувала в една детска градина с темперни бои, но за да "хващали" на латекса, ги смесвала с С200 Wink. Аз лично не съм пробвала...

# 93
  • Мнения: 7 430
...надявам се скоро и аз да се похваля с един....дракон Mr. Green

# 94
  • Мнения: 950
D_e_s_i_t_o    а ако ползваш от тези шаблони за стена които се залепят по-стената пак ще стане оригинално  Thinking има ги в големите магазини /май бях писала преди/  Peace

# 95
  • Мнения: 1 072
Разпитах за възможностите на режещите плотери. Оказа се, че могат да изрязват доста сложни фигури. Условието, което се поставя е дебелината на линията, по която ще се изрязва, да бъде не по-малка от 2,5 мм. Все пак, едва ли всяка картинка, която си заплюем, ще е подходяща. Най-добре ще бъде да се изберат няколко модела и да се коментира в студиото със оператора на плотера, кое ще бъде възможно. Той ще си трансформира растерното изображение във векторно и ще поправи, каквото е необходимо.

# 96
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета, аз искам да си изрисувам вградения гардероб.
сега е боядисан с блажна бяла боя. Идеята ми е да си избера някой готин шаблон/гардероба не е много голям и няма да е много трудоемко/.Та въпроса ми е:мога ли евентуално с темперни бои да рисувам върху блажна боя-ако неможе с какви бои да рисувам?
Най-вероятно ще избера цветя, които да бъдат в по-ярки цветове.

Акрилни бои.Вземи си една кутия бяла и оцветители за латекс.После от тях може да си направиш всякакви цветове.Ако искаш да ти е по лъскаво ,то тогава лакираш отгоре с водоразтворим лак.
С темперни бои и С200 също става ,но тогава ефекта е матов

Относно режещия плотер-Плотера реже всичко,което е обърнато във вектор.Върху плотера се поставя фолио с максимална ширина 120 см/дължината може да е всякаква/Всяка картинка може да се превърне във векторна,но това не за всяка е толкова лесно.Отнема доста време и ми се струва,че ще струва доста пари ,ако се даде оператора на плотера да ти го свърши,а и голяма част от тях нямат такива умения.Може и цветни неща да се режат.Просто се правят цветоотделки и после се монтират.
Ако си изберете няколко картинки-мога да ви ги подготвя за рязане

# 97
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Записвам се и аз. Хубава темичка сте заформили

# 98
  • Мнения: 131
здравейте момичета, аз искам да си изрисувам вградения гардероб.
сега е боядисан с блажна бяла боя. Идеята ми е да си избера някой готин шаблон/гардероба не е много голям и няма да е много трудоемко/.Та въпроса ми е:мога ли евентуално с темперни бои да рисувам върху блажна боя-ако неможе с какви бои да рисувам?
Най-вероятно ще избера цветя, които да бъдат в по-ярки цветове.

Акрилни бои.Вземи си една кутия бяла и оцветители за латекс.После от тях може да си направиш всякакви цветове.Ако искаш да ти е по лъскаво ,то тогава лакираш отгоре с водоразтворим лак.
С темперни бои и С200 също става ,но тогава ефекта е матов

Относно режещия плотер-Плотера реже всичко,което е обърнато във вектор.Върху плотера се поставя фолио с максимална ширина 120 см/дължината може да е всякаква/Всяка картинка може да се превърне във векторна,но това не за всяка е толкова лесно.Отнема доста време и ми се струва,че ще струва доста пари ,ако се даде оператора на плотера да ти го свърши,а и голяма част от тях нямат такива умения.Може и цветни неща да се режат.Просто се правят цветоотделки и после се монтират.
Ако си изберете няколко картинки-мога да ви ги подготвя за рязане
МОя въпрос е :файловете от този линк във векторен формат ли са newsm78???-сайтът е прекрасен-беше го изпратил някой  Hug
D_e_s_i_t_o    а ако ползваш от тези шаблони за стена които се залепят по-стената пак ще стане оригинално  Thinking има ги в големите магазини /май бях писала преди/  Peace
Би ли написала в кои магазини???КЪде ги има???

# 99
  • Мнения: 950
Margarita13  аз ги видях в Домо  незнам за другите ,но съм сигурна че и по-други магазини ще се намери нещо Peace

Това е интересна декорация за стените Wink

http://picasaweb.google.com/creacionesycosas/DecoracionCreativa18
http://picasaweb.google.com/creacionesycosas/DecoracionCreativa1 … 93537863463761554

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 04:19 от sisa g

# 100
  • Мнения: 79
Аз отдавна се възхищавам на тези - http://www.whatisblik.com/ - това са стикери за стена. Идеята за шаблони не ми беше хрумвала до сега  Grinning

# 101
  • Мнения: 7 430
...ето го моя червен дракон в коридорчето Mr. Green

# 102
  • Мнения: 1 608
Супер! А и идеята ти в детската много ми хареса!! Поздравления!

Аз си търся накакъв мотив издължен - цвете или нещо обстрактно. Ще ми се да намеря нещо готово, а да не го рисувам.

# 103
  • Мнения: 148
Знаех си, че в тоя форум ще открия всичко, но чак пък шаблони ooooh! - момичета, страхотни сте  bouquet
Привет и от мен Hug

# 104
  • Мнения: 51
Запис и от мен, страхотна темаааа!!!! Много искам и аз да сътворя нещо такова в новия си дом! надявам се да не става много трудно, защото не съм от най-сръчните  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт