шаблони за стена

  • 108 071
  • 222
  •   1
Отговори
# 75
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да питам, дали знае някой от вас - имало вносна книга с фризове как да си направиш сам и там имало дори нещо като шаблони. Дали някой знае име на книга. Ще ми се да я намеря в Интернет.

# 76
  • Мнения: 131
HugСтрахотно!Тук има прекрасни неща Simple Smile
А дали могат да се принтират в по-голям размер и изобщо имате ли идея как мога да се използват-аз в момента си изтеглям някои,но нямам търпение да разбера Embarassed

# 77
  • Мнения: 1 072
Те самите са огромни.  Grinning
Като си заплюя стена, отивам в рекламно студио и си поръчвам шаблона направо на самозалепващо фолио. Изрязват го с плотера. Лепя го на стената и пръскам.

В някой колекции има отделен елемент, който като се нареди по харесван от теб начин, става като фриз или като плетеница. Ще ги видиш. Предимството е, че правиш един шаблон на елемента и го използваш многократно като го поставяш на различни места.

За това говоря -



изрязваш елементарния сегмент и от него правиш по-сложни плетеници.

Ще се мъча да постигна нещо подобно -

 


   

# 78
  • Мнения: 131
 Peace Точно това е и моята идея!
В хола зад дивана искам да направя някакъв мотив,може би пълзящо цвете,плетеница-подобно на тези,които си показала Hug
Значи да разбирам,че цялата работа по изработването на шаблона може да я свърши рекламна агенция,така ли?Ти само си избираш  моделчето и им  го носиш на електронен носител,а те си  го оширявати правят на самозалепващо фолио newsm78.
А по отношение на "пръскането" как нанасяш желания шаблон??? Аз лично си мислех с някаква боя/не съм решила каква/ и лекичко с тампонче,за да не се разтича,но ако ти имаш по- удачна идея,моля те сподели Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 1 155
А по отношение на "пръскането" как нанасяш желания шаблон??? Аз лично си мислех с някаква боя/не съм решила каква/ и лекичко с тампонче,за да не се разтича,но ако ти имаш по- удачна идея,моля те сподели Hug[/b][/color]
ако е с латекс, не е ли по-добре с четка? Ние акрилните бои с четка нанесохмеи нямаше стичане.

# 80
  • Мнения: 950
http://picasaweb.google.com/shuepy/Dibus04  - снощи обърках и го пуснах другаде ,че сега да си дойде на мястото  Mr. Green
http://www.todolifestyle.com/  -  има интересни шаблончета само дано не е пускан преди  Thinking  ако е пускан много сори  Wink  bouquet

http://www.todolifestyle.com/index.php?main_page=index&cPath=70

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 14:54 от sisa g

# 81
  • Мнения: 1 072
Маргарита, под пръскане имах предвид, че става и със спрей. Не се разтича и с мече.

Относно плотера. Не съм пробвала, предполагам, че има някакви ограничения. Трябва да разпитам едни приятели обстойно.

# 82
  • Мнения: 131
Маргарита, под пръскане имах предвид, че става и със спрей. Не се разтича и с мече.

Относно плотера. Не съм пробвала, предполагам, че има някакви ограничения. Трябва да разпитам едни приятели обстойно.
bouquetБлагодаря за инфото! Ако разбереш нещо -сподели-както и аз Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 4 493
бях твърдо против латекса в стая, но след тази тема - искам латекс и да си рисувам по стенитеееее
момичета страхотни сте   bouquet

# 84
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И тук да се включа, защото благодарение на Вас , момичета, си избрахме с дъщеря ми какво ще има нарисувано в стаята й.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226864

# 85
  • Мнения: 950
Kally   браво страхотно е станала и детската и кухнята е много свежа  Peace Wink Party

# 86
  • София
  • Мнения: 4 493
Дай те идея за рисунки по стената на кухня, но да не са цветчета и пеперудки - това най-често виждам по сайтовете. Искаше ми се нещо като чайничета, панички, чашки и т.н. но не откривам

# 87
  • Мнения: 1 988
здравейте момичета, аз искам да си изрисувам вградения гардероб.
сега е боядисан с блажна бяла боя. Идеята ми е да си избера някой готин шаблон/гардероба не е много голям и няма да е много трудоемко/.Та въпроса ми е:мога ли евентуално с темперни бои да рисувам върху блажна боя-ако неможе с какви бои да рисувам?
Най-вероятно ще избера цветя, които да бъдат в по-ярки цветове.

# 88
  • Мнения: 226
За вградения гардероб може би си струва да погледнеш какви фолиа за мебели има по магазините.
Сестра ми си го облицова с имитация на дървен фурнир и стана като нов.
Но пък с шаблон сигурно ще стане по-оригинално - дерзай и покажи после!

# 89
  • Мнения: 1 988
не, не искам с фолио-гардероба не е лош-в смисъл не търся ефект "като нов".Искам да го направя по-оригинален, че ми омръзна да е едноцветен.
Ама нищо не казвате за темперните бои  Sad

Общи условия

Активация на акаунт