Caffè alla bulgara - или Мами в Италия 65

  • 11 885
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 425
И аз искам паролаааааа пък  Sunglasses

Ник, оносно спането си зависи от самото дете  Peace някои са по-поспаливи други не....просто си е до бебенце...моето дзверче хич не беше поспаливо...събуждаше се супер често и мен спането в едно легло ме спаси....в началото се мъчих да си спим сам в стаята и само да го кърмя,но издържах седмица и после се гушкахме и спеше повече Wink При теб е малко по-сложно,защото доста време ти отнема цеденето...не можеш ли през деня да се цедиш и да има и за през ноща?Така че само да топлиш и даваш?

Аз снимки в нета не качвам,та камо ли за конкурси  Naughty

Наоколо съм  Crazy




# 241
  • Мнения: 750
Не мога Кала,така или ина4е трябва да изцеждам млякото от гърдите на всеки 3-4 4аса защото ина4е ще кажат БУМ Mr. Green.А и по добре да е прясно изцедено Hug

# 242
  • Мнения: 2 804
Ники , не се увличай в цеденето !
Колкото повече цедиш толкова повече се образува .
Аз си махах само толкова кърма колкото да се освободя от напрежението и да не тече по дрехите ми .
Интересното е , че преди на 25-ти август докато бях на плажа и банския ми подгизна в кърма , явно беше останала от Фатима .
А сега гърдите ми са се уголемили отново и ме дразнят адски много .

# 243
  • Мнения: 3 425
Ник,а бебко опитвала ли си пак да го сложиш сам да суче?Да,права си да е прясна,но пък има и мамчета,които я замръзяват за бъдещ период...ако имаш супер много пък може и в банка за кърма да я даваш или продаваш - не знам как действа точно!

Дани,нормално е...а и ти си прясно спряла кърмачка и все още не се беше върнала към нормалния хормонален ритъм  Peace

# 244
  • Мнения: 438
Ники, сложи го пак на цицата. Според мен, ако е гладен, няма да има това онова. Ще суче като за световно. Ако е бавен или заспива го гъделичкай или щипкай. Ще свикне момчето.

# 245
  • Мнения: 750
Дани не се увли4ам,просто изцеждам това което е необходимо на детето ми да се нахрани Peace
Пробвах го няколко пъти да го слагам отново на цицата,но малкия се инати,плюе зърното,върти се и не го иска CrazyСлед няколко опита се отказах Rolling Eyes

# 246
  • Мнения: 438
Ники, ти си пробвала след като вече беше свикнал с биберон? Ох мила, той затова не иска от цицата. Педиатрите съветват да се дава биберон максимум 1 път седмично. Защо не вземеш да се консултираш с педиатърката на Габри. И за теб е по лесно и удобно така.   bouquet

# 247
  • Мнения: 3 425
Ник, как я няма Италина сега да даде някое компетентно съвет4е....аз доколкото съм чела като се реши да се опита се остава детето гладно,т.е. ако не иска цица шишето не се появява след 10мин готово и лесно за сучене;)А се изчаква....вярно е,че всичко си има + и -....ако е на гърдата не знаеш колко точно изсуква,ако не го мериш разбира се(което не е препоръчително)...поне със шишето знаеш колко количество изяжда!
Ох,не съм компетентна,но си има тактика,а при мен не се е налагало  Rolling Eyes ,а и аз с изцеждането ахахахаха съм малко кекава ахахахахахах така и не се научих  Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 708
Ники и аз имах съ6тия проблем с беба.Цедих,цедих и така млякото си замина.Знам,4е кърменето е не6то прекрасно за децата,но пък на мен доста ми теже6е  Confused

Ина4е за преместването на беба в друга стая и аз доста се 4удя.4удя се какво да измисля,4е да спре да се буди но6тем.Обикновенно се буди по 2_3 пъти на но6т понеже си е изгубила бибата,та за мен самата е по_удобно само да се надигна и да и я дам,отколкото да ходя до другата стая.Пък може ако спи сама да не и дойде на акъла за тоя златен 4у4о,знам ли и аз  newsm78

Линдита паролкааааааааааааааааааа  Hug

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 16:41 от Dealema

# 249
  • Мнения: 438
Кала е права, че от шишето е по лесно и затова детето свикне ли веднъж, после няма отказваме. От гърда се изисква упорито сучене  Mr. Green
Аз досега не съм давала на Маттео от биберон и се научих да го наблюдавам...и така разбирам дали расте добре. Детето ако не изглежда слабо, ако има апетит, ако изпражненията са му нормални на цвят означава че е добре. Имам бебешки кантар вкъщи, но така и си истана ползван около 10 пъти максимум от раждането на бебето.

Деалема, не губи време, че после още по трудно ще стане.  Peace

# 250
  • Мнения: 359
Ник77тя ми звънка на дом.тел. а пък и аз живея с някакви страхове да нее станало нещо с някого така,че ....изтърпях я.
Миликс какви са тези диетични пици?Да не слагаш нещо разхлабително в тях?Бебето ти е голяма хубост.Казвай каква награда хвана.Умните се чудят на красивите как пък може да ходят на конкурси за красавици,красавиците пък се чудят на умниците защо ли си съзтезават мозъците.Аз пък понеже не съм нито едно от двете се чудя защо ли се чудят.

# 251
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ето ме, сорри, но досега ядох....миликс4е, днес съм офф от диетата, да знаеш... Crossing Arms

Паролата е nickel  Hug

# 252
  • Мнения: 750
Мацки ето това е проблема Peace.Малкия хитруш разбра,4е бибата пуска по лесно манджа Mr. Green
Абе така ще е ще има малко  зор,но няма как Hug,жив и здрав да е пък туй да ни е проблема Peace.Мен най-много ме мори безсънието Confused,но татето ще помага и ще се справим някак Peace
Ов4ева ами ти не ги ли виждаш тел. номера предварително.Аз не вдигам на кой да е Mr. Green.Ако е нещо супер важно ще ти изпратят смс Peace

# 253
  • Мнения: 359
Линдитазабелязвам,че си младо момиче (както предполагам по голямата част от вас) ще си позволя( и ако ти се стори много арогантно от моя страна моля за извинение)да ти кажа,че на теб ти трябва не толкова диета ами по скоро спорт насочен към определени части на тялото.А относно диетата предполагам си ходила на диетолог,който първо ти е премерил от всякъде вкл.и обиколката над китката изписал ти е кръвни изследвания и чак тогава ти е направил персонална диета за няколко дни и ти е казал да отидеш отново и след определеният диетичен цикъл ти е дал диета ЗА ЗАХРАНВАНЕ от която впоследствие няма да качиш почти двоино от изгубените кг.Диетата фаи да те е една от най опасните .Попрочетох,че има и някои хора които и гладували или пиели чай т.е.канибализъм-така се нареча диетата при която дефакто организмът се самоизяжда не вкарваики му нежните протеини,карбоидрати и захари започва да черпи от запосити но ч.дроб,и др.органи.Освен че се поболяваш след време ами и надебеляваш повече от колкото си отслабнал.Така че умната с тези диети фаи да те.Личен опит

# 254
  • Мнения: 750
Линдита не ти се отварят снимките Naughty,казва,4е паролата е грешна Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт