Нашите " специални" деца с ДЦП.

  • 63 051
  • 461
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 193
Ajeliya подаръка на Сисето е невероятен. Къде ги намери тия момчета,да ги изям  Grinning
Весела коледа и на тях.

# 451
  • Мнения: 45
Честита Коледа, мили майки !!!
Нека на всички наши дечица се сбъднат майчините мечти и желания ! Нека стават чудеса !!!

# 452
  • Мнения: 110
Честита Коледа! Щастие, любов и късмет нека следва ви навред и витлеемската звезда нека ви засипе с чудеса, с радост, здраве и пари нека Господ ни дари !!! Целунете малките съкровища дечицата  Hug

# 453
  • Мнения: 526
Весели празници на всички и на майките и на прекрасните дечица, нека всяка малка победа върху тази болест да доведе до голямата победа. newsm51

# 454
  • Мнения: 1 157
Весело посрещане на Новата 2008 година,мили майчета и на нашите "специални дечица".
Дано тя е по успешна от старата и донесе на всички нас много усмивки Rolling Eyes,весели мигове sohappy
и много много сълзи в очите от радостни  мигове с нашите прекрасни слънчица  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
Пожелавам много здраве на всички и много късмет.

Това е всички lovekiss lovekiss lovekiss

# 455
  • Мнения: 888
Весело посрещане на Новата 2008 година, милички! Hug Hug Hug
Пожелавам за всички нас по едно чудо през идващата година и нека нашите малки съкровища бъдат много щастливи, усмихнати и най- вече здрави, за да радват нас техните любящи родители!
Бъдете здрави и Вие, защото Те разчитат на нас! Hug

# 456
  • Мнения: 1 037
Момичета, пожелавам на вас и семействата ви, весело посрещане на новата година.
Пожелавам ви само хубави емоции за вечерта, а за идната година , много радост, никаква тъга и най вече здраве за децата ни.
Аз мисля тази вечер да съм само на вино, че тази водка напоследък ми прави бели и 50 гр. не нося, остарявам ли ? Grinning
Да не забравите да нагушкате децата от мен.

# 457
  • Мнения: 2 116
Весело посрещане на новата година и от мен!  Hug Желая на вас и вашите семейства много поводи за радост!  Hug

# 458
  • София
  • Мнения: 4 884
Щастлива Нова година на всички мили мами и дечица! Много здраве, много проходили деца, много пакости и детски смях ви пожелавам, и искрено вярвам, че това ще се сбъдне!

# 459
  • Мнения: 1 037
Честита 2008 г., здраве, щастие, любов!
Момичета нова година, нова тема и се моля в нея да споделяме повече хубави неща за децата ни: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253386.msg6018149#msg6018149

# 460
Здравейте на всички,моето малко момченце същ то е ДЦП.Ходене по мъките,направихме и правим всичко възможно,сега му бихме Ботокс в краченцата.Всички казват че до 5 години.няма какво да се направи,но ние не спираме.Той има невероятно желание да открива света и въпреки,че вижда  че е различен от другите деца неспира.Всеки ден сме на рехабилитации и плуване.Не мога да спра да се боря,не мога да позволя на болестта данни сломи.Като се има предвид че никои нему даваше никакъв шанс,сега той с придържане се опитва да прави крачки.

# 461
  • Мнения: 997
Добре дошла Десислава  Hug
В момента активната тема за деца с ДЦП е малко по - надолу - Нашите специални деца с ДЦП с номер 2 отзад.
Ще е чудесно ако се регистрираш и се присъединиш към нас.

Общи условия

Активация на акаунт