Цвят на кухненските шкафове!

  • 13 674
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
Нашата кухня /в момента се прави/ е в цвят орех, плота е в бежово, плочките на пода са в същото бежово. Стените в стаята, по стечение на обстоятелствата, се оказаха бледо оранжеви - млечно оранжево /ако мога така да се изразя/, останалата част от стаята ще е с ламинат - светъл орех. Стори ми се добре, но като е готова ще я покажа. Исках да е в други цветове, но предвид цвета на стените се наложи да променя цветовете на избраните мебели.
Аз, лично, много харесвам цвят венге, но се притеснявам, че всяка една прашинка по него ще си личи - с една дума - голямо чистене ще пада.
Успех с избора.   bouquet

Все едно аз съм писала това, същите цвето ве избрах и днес ще идват за размерите!!!!!  Hug
И аз харесвам венгето, супер стилно е, но ще е тъмно за моето боксче  Mr. Green Така че орехова приказка  Flutter Hug
Ще показвам след месец, като е готово  Peace

 
Същата работа е при нас, с тази разлика че ламината ще бъде орех тичино т.е. има и светли и тъмни елементи и стените са бледо бежево.....Аз не знам какъв цвят да бъде термоустойчивия плот на стената??? Дайте предложение плс????

# 31
  • Мнения: 2 591
аз съм за орех, но не ми дава възможност да гласувам  newsm78

# 32
  • Мнения: 2 494
Мерси!!!
schneee, прекратих гласуването, затова не ти дава, защото вее ги поръчахме  Peace

irenanu , моят гръб на стената е същият цвят като термоплота  Hug

На 29 септември казаха, че ще дойдат да ги монтират, дано са ОК и да съм доволна!

Благодаря ви!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 256
Нашата кухня /в момента се прави/ е в цвят орех, плота е в бежово, плочките на пода са в същото бежово. Стените в стаята, по стечение на обстоятелствата, се оказаха бледо оранжеви - млечно оранжево /ако мога така да се изразя/, останалата част от стаята ще е с ламинат - светъл орех. Стори ми се добре, но като е готова ще я покажа. Исках да е в други цветове, но предвид цвета на стените се наложи да променя цветовете на избраните мебели.
Аз, лично, много харесвам цвят венге, но се притеснявам, че всяка една прашинка по него ще си личи - с една дума - голямо чистене ще пада.
Успех с избора.   bouquet

Все едно аз съм писала това, същите цвето ве избрах и днес ще идват за размерите!!!!!  Hug
И аз харесвам венгето, супер стилно е, но ще е тъмно за моето боксче  Mr. Green Така че орехова приказка  Flutter Hug
Ще показвам след месец, като е готово  Peace

И при нас е подобна картинката. Шкафовете са комбинация от ванилия (корпусите) и тъмен орех (вратичките). Плота също е  орех.
Получи се много добре, въпреки притесненията ми, че ще е много тъмно е ще "захлупи" и без това малката кухня.

# 34
  • Мнения: 2 494
Нашата кухня /в момента се прави/ е в цвят орех, плота е в бежово, плочките на пода са в същото бежово. Стените в стаята, по стечение на обстоятелствата, се оказаха бледо оранжеви - млечно оранжево /ако мога така да се изразя/, останалата част от стаята ще е с ламинат - светъл орех. Стори ми се добре, но като е готова ще я покажа. Исках да е в други цветове, но предвид цвета на стените се наложи да променя цветовете на избраните мебели.
Аз, лично, много харесвам цвят венге, но се притеснявам, че всяка една прашинка по него ще си личи - с една дума - голямо чистене ще пада.
Успех с избора.   bouquet

Все едно аз съм писала това, същите цвето ве избрах и днес ще идват за размерите!!!!!  Hug
И аз харесвам венгето, супер стилно е, но ще е тъмно за моето боксче  Mr. Green Така че орехова приказка  Flutter Hug
Ще показвам след месец, като е готово  Peace

И при нас е подобна картинката. Шкафовете са комбинация от ванилия (корпусите) и тъмен орех (вратичките). Плота също е  орех.
Получи се много добре, въпреки притесненията ми, че ще е много тъмно е ще "захлупи" и без това малката кухня.
Коте, я дай снимки, плс  Hug Flutter

# 35
  • Мнения: 186
  И аз искам снимки плс Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 256
в момента няма как да снимам кухнята, защото апарата се скапа Sad

# 37
  • Мнения: 1 893
bacio  , какъв е този пясъчен камък?Имаш ли снимки?
 
 


Ще снимам като се прибера у дома след няколко дни.

# 38
  • Мнения: 367
Нашата кухня е синьо капри със слонова кост.А плота и гърба са титан.

# 39
  • Мнения: 2 085
Нашата кухня е синьо капри със слонова кост.А плота и гърба са титан.
Снимки!Снимки!

# 40
  • Мнения: 1 187
Меги ние също ще сме с оранжеви стени като вас в кухнята.  Grinning Шкафовете ще изчакат за сега да се посъберат парички, че бързо се стопяват с този тримесечен ремонт.  Rolling Eyes Ще чакам снимки от твоята кухничка.  Grinning После ще черпя и идеи. Дано останеш очарована от резултата.


Момичета, тъй като кухнята ми е доста раздвижена, с какво мога да съчетая оранжевото? С какви други цветове латекс имам в предвид? Шкафовете ще са най-вероятно венге, сиви плотове и оранжев гръб. Кухнята е с форма на буквата Ч  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 367
Снимки след 10.09-тогава ще я монтират Peace

# 42
  • хасково
  • Мнения: 107
Записвам се . Ще поръчвам след около месец и аз се чудя за цветовете. При мен кухня и хол ще са заедно. Чакам снимки за идеи.

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт