Цвят на кухненските шкафове!

  • 13 675
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 085
ilenkata , можеш ли да пуснеш линк към албума, че тези снимки се отварят по една на час ooooh! Мооля те!

# 16
  • Мнения: 1 173
ilenkata , можеш ли да пуснеш линк към албума, че тези снимки се отварят по една на час ooooh! Мооля те!


Ами връзката към албума се вижда отгоре в полето за адреса,ама конкретно тези снимки са от различни албуми и места,а и щом бавно ти се зареждат снимките и албума ще се зарежда със същата скорост.

# 17
  • Мнения: 2 211
Сега се сещам, че със зелено, тип БЕНЕТОН, ще стане много сполучлива комбинация, стига разбира се да не те смущават по ярките цветове.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Гласувах за венге, но дорба комбинация ми се вижда и прозрачни матирани шкафове в нюанси на бежовото Thinking

# 19
  • Мнения: 2 494
Много благодарско, мамчета!!:)
Аз много харесвам венгето, но след консултация с един приятел дизайнер(случайно се сетих за него) реших да не е този цвят, защото при мен щ
е изглежда черно, тъмно е биоксчето.
Затова се спирам на тъмен орех, дано стане гот. Ще показвам!!!  Hug

Отново ви пращам мнного прегръдки и прекратявам анкетата, днес поръчваме! Peace

# 20
  • Мнения: 3 360
Калвадос Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 085
Ами връзката към албума се вижда отгоре в полето за адреса,ама конкретно тези снимки са от различни албуми и места,а и щом бавно ти се зареждат снимките и албума ще се зарежда със същата скорост.
Явно ми е бил бавен нета вчера, днес ги отварям без проблем Peace

# 22
  • Мнения: 1 893
Ако ти ще я чистиш, не избирай венге, особено плот  ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 558
Ако ти ще я чистиш, не избирай венге, особено плот  ooooh!
Не е проблема във венгето - имам такива мебели, не е проблем поддръжката. Но действително не слагайте тъмен плот за нищо на света - всяка капка, петънце или трохичка се вижда.

# 24
  • Мнения: 455
Нашата кухня /в момента се прави/ е в цвят орех, плота е в бежово, плочките на пода са в същото бежово. Стените в стаята, по стечение на обстоятелствата, се оказаха бледо оранжеви - млечно оранжево /ако мога така да се изразя/, останалата част от стаята ще е с ламинат - светъл орех. Стори ми се добре, но като е готова ще я покажа. Исках да е в други цветове, но предвид цвета на стените се наложи да променя цветовете на избраните мебели.
Аз, лично, много харесвам цвят венге, но се притеснявам, че всяка една прашинка по него ще си личи - с една дума - голямо чистене ще пада.
Успех с избора.   bouquet

# 25
  • Мнения: 8 999
Моят плот е венге - е, не че не му личи прах и трохички, но след всяко замиване на нещо в мивката, точно за 10 сек. избърсвам и плота /не е чак такава тегоба/, а стои много елегантно.

# 26
  • Мнения: 2 494
Нашата кухня /в момента се прави/ е в цвят орех, плота е в бежово, плочките на пода са в същото бежово. Стените в стаята, по стечение на обстоятелствата, се оказаха бледо оранжеви - млечно оранжево /ако мога така да се изразя/, останалата част от стаята ще е с ламинат - светъл орех. Стори ми се добре, но като е готова ще я покажа. Исках да е в други цветове, но предвид цвета на стените се наложи да променя цветовете на избраните мебели.
Аз, лично, много харесвам цвят венге, но се притеснявам, че всяка една прашинка по него ще си личи - с една дума - голямо чистене ще пада.
Успех с избора.   bouquet

Все едно аз съм писала това, същите цвето ве избрах и днес ще идват за размерите!!!!!  Hug
И аз харесвам венгето, супер стилно е, но ще е тъмно за моето боксче  Mr. Green Така че орехова приказка  Flutter Hug
Ще показвам след месец, като е готово  Peace

# 27
  • Мнения: 5 475
Препоръчвам  -  Венге  Peace

# 28
  • Мнения: 1 893
Моята кухня е венге, капучино и пясъчен камък, и определено венгето иска повече и по-сериозно търкане. А да бърша плот при всяко пускане на чешмата за мен е немислимо.
Гледам сега бюрото в офиса-венге с естествен фурнир-жената, която чисти, го е бърсала сутринта и вече е прашясало  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 085
bacio  , какъв е този пясъчен камък?Имаш ли снимки?
 
 

Общи условия

Активация на акаунт