Отговори
# 705
  • Мнения: 163
Сложиха ни преди няколко дена паркет - фирма Berg #2gunfire Ужасно!!! Първо пише, че монтажа е безплатен, после се оказа, че се плаща за коридора, после дойде човек за оглед със заплащане/ каза , че всичко е ОК/ , после дойдоха да слагат паркета/ казаха, че нищо не е както трябва, после трябваше да махнат към едната врата една лайсна и ми поискаха 15 лв. / аз се ядосах и аз жена я махнах буквално за 1 мин. с голи ръце, защото беше поставета така, че да може да се махне всеки момент/, после бяхме ги предупредили , че вратите са ниски и ще трябва да се режат, но както си му е реда, те не носеха машина, мъжът ми им предложи да ги закара за да си вземат машината, но те отказаха, нямали време!!!!!!!!!!! #Cussing out

# 706
  • Варна
  • Мнения: 58
Сложиха ни преди няколко дена паркет - фирма Berg #2gunfire Ужасно!!! Първо пише, че монтажа е безплатен, после се оказа, че се плаща за коридора, после дойде човек за оглед със заплащане/ каза , че всичко е ОК/ , после дойдоха да слагат паркета/ казаха, че нищо не е както трябва, после трябваше да махнат към едната врата една лайсна и ми поискаха 15 лв. / аз се ядосах и аз жена я махнах буквално за 1 мин. с голи ръце, защото беше поставета така, че да може да се махне всеки момент/, после бяхме ги предупредили , че вратите са ниски и ще трябва да се режат, но както си му е реда, те не носеха машина, мъжът ми им предложи да ги закара за да си вземат машината, но те отказаха, нямали време!!!!!!!!!!! #Cussing out

Аз, ако съм на вас, ще им поискам неустойка за създадените неприятности.

# 707
  • Мнения: 3 797
Търся кадърен майстор (София) за свързване на мивка към водата (има само изкарана тръба) + съдомиялня + пералня + поставяне на плот и корнизи за завеси. Моля помагайте . Търсих майсторите от Икеа, не могат да ми помогнат за жалост  Crossing Arms

# 708
  • софия
  • Мнения: 139
Знам кой да не препоръчам за монтиране на мивка в баня-фирма 151!След обаждане от моя страна за монтаж на мивка с изведени тръби,пратиха един водопроводчик, крайно неприятен, сумтящ, мрънкащ,че частите,които имах,не ставали,при което аз казах ,няма проблем, вижте какво трябва, ще го купя веднага.Той отказа аз да ходя,предложи той,поиска 30 лв, дадох му 40,върна се бързо,така и не разбрах какво донесе,поисках му касова бележка ,оказа се че и лесно има.Както и да е,след голямо мрънкане монтира мивката,взе 50 лв, не издаде бон.
След 2 дена забелязвам капки по връзките(тъй като не ми монтира ботуша,не пожела да монтира и аксесоарите,въпреки,че бях заявила услугата предварително ).Обаждам се във фирмата,казвам проблема,отсреща координаторката ми заявява,че съм имала номера на колегата,да си го търся,тя нищо не можела да направи! (А защо да пазя номера, от който ми звънна?!Както и да е,разрових се в телефона, открих го,а дори името му не знаех,защото не се представи)Звъня аз и отсреща този човек ми казва,как тече,при монтажа не тече,гледай си работата и затвори!!!
Звънях на другия телефон на сайта, вдигна някой,този път ме изслуша и каза,че ще провери.Обаче това грубо отношение не ми понася.Повече не съм се занимавала с тях,оправих проблема (не беше болка за умиране, но след като веднъж наводних гаражите заради такъв дребен теч,вече се плаша),въпроса е в лошото отношение!


# 709
  • Мнения: 8
Стоян Тортоланов, около 50 годишен - измамник и крадец, родом от Смолян, живеещ в Пловдив и извършващ строително-ремонтни дейности на територията на Пловдив, Асеновград и София, вероятно и в други населени места.

На 09.11.2015 година говорих със Стоян Тортоланов за извършване на изолация на плосък покрив. Поиска ми 400 лв капаро. На следващия ден, 10.11.2015 година му дадох капарото, 400 лева и подписахме договор за извършването на изолацията на покрива. Обещанието беше за направа на покрива за 10 дни, в най-лошия случай 14 дни. Целият ноември беше с хубаво време, температурите бяха над 20 градуса - идеално време за работа. Стоян още първата седмица започна да ме мотае - днес не мога, утре, другия петък, другата сряда, и така до безкрай. Започнах все аз да му се обаждам и да питам кога ще стане този покрив. Започна  да става студено, да вали... тотално късане на нерви. на няколко пъти идва да поработи за по 30 минути или час - той и 2 негови момчета Пешо и Наско, които са много свестни и нямат връзка с неговите измами, и така до към  средата на януари, когато покрива най-после беше направен. НО, докато траеше цялото това мотаене, той ми каза, че за да стане по-бързо аз да си купя материалите, а той щял да ми върне парите от капарото, които бяха в повече. Разбрахме се, че 200 лв ще ги счетем за неговия труд, а останалите 200 ще ми ги изработи като ми направи окачен таван. И започна пак с мотаенето - другата седмица, по-другата, много съм зает...не мога да откажа на фирмаджията... Мен неговия фирмаджия ИЗОБЩО не ме интересува. И тогава му казах, че в такъв случай си искам парите, защото има безброй други хора, които могат да ми го свършат веднага, както и стана - за 4 часа баща и син ми го направиха още същия уикенд. Не мога да стоя в строителен прах и мръсотия с месеци и години заради някой си, който ми е НИКОЙ. Каза ми "не се притеснявай, ще си вземеш парите, няма да те измамя". И се започна пак - другия петък ми плащат, ще ти ги дам, после другата сряда, после неделя... И така - до 09.05.2016, когато му се обадих да му честитя 6 месеца от злополучния ден в който го срещнах, защото за мен е злополучен - лъжи, измами, късане на нерви, мръсотия в жилището... и той ми отправи заплахи, да не съм знаела много...

Към днес, 09.06.2016 са минали вече 7 месеца.

Съжалявам само, че не пуснах името му в Гугъл преди да му дам парите и да си загубя времето и скося нервите. И друга жена преди няколко години е публикувала подобна измама с него. Освен това знам за хора отстрани на Данъчна служба Пловдив, на които прави външна изолация и на тях им коси нервите с месеци, поработвайки им от време на време по за някой и друг час. И за други в Асеновград, на които също правил покрив и които не били доволни от мотането - сам ми го каза. Той така работи - взема парите на хората и ги кара да чакат. Навързал е една камара чакащи. Поработва малко на един, вечерта ходи за половин час да поработи на друг, и като гледам, лъже предимно жени и възрастни хора. Същевременно ги разчувства с истории за една бабичка, която разни други били лъгали и и чупили керемидите, и как той ги хванал, много почтения и добрия и честния, и ги накарал да си и оправят нарочно счупените керемиди на покрива... Е, моят личен опит с него говори съвсем друго.

За мен той е най-обикновен лъжец, крадец, измамник и .... наистина не ми идва правилната дума, когато някой заплашва друг човек.

По отношение на качеството на работата му забележки нямам, но аз междувремено говорих и работих на друг обект с други хора, които работят без мотаене и със супер качество, и късане на нерви с тях нямаше.

Жалка история, но от това, което виждам и чета, за съжаление е ежедневие в нашата мила родина.

# 710
  • Бистрица
  • Мнения: 50
Атанас Вълчанов (Бургас). Уеб сайт remontiburgas.com Извършва ремонти и обещава,че всичко ще бъде изпълнено, а всъщност
Атанас Вълчанов, фирма "Ремонти Бургас" (сайтът е remontiburgas), телефон 0899141230 е или силно некомпетентен, или е мошеник. Предстоеше ми сериозен ремонт на апартамента и тъй като никой от познатите ми не можа да ми препоръча майстор, бригада или фирма, то се зарових в нета и се спрях на няколко фирми. След оглед и оферти, сключих договор и платих 70% аванс на Атанас Вълчанов. Първата лъжа установих при подписването на договора, тъй като на сайта се представя за фирма, а договора беше сключен като физическо лице. За аванса не получих фактура, а някаква хвърчаща бележка. Присветна ми, но реших да продължа с него, тъй като гонех срокове за започване и завършване на ремонта, а пък и в гугъл излизаха 3 добри отзива за работата му. Трябваше да се сменя дограма, да се прави шпакловка и измазване на апартамента, да се сменят вратите и да се направи кухненски бокс с шкафове, вградена мивка и абсорбатор. Ремонтът беше претупан и качеството е отврателно. Шпакловката е на буци, отдолу си личи мрежата, която е използвана при шпакловането. Боядисването е на петна. Кухненският бокс е така направен, че сега трябва да търся друг майстор, за да оправя поразиите: от 3 шкафа за монтаж, единият е счупен при монтажа, единият е монтиран на криво, а и трите са хванати с по 1 винт на стената и висят. За абсорбатора дори няма пробита дупка, отгоре на всичко е монтиран на 50 см от котлона, при указание на производителя за минимум 60 см. Плотът на мивката е от обикновено ПДЧ, няма водопредпазваща лайсна, мивката е просто нахлузена в дупката и дори не е залепена (като я побуднеш отдолу се вдига). Пиша тук, ще пиша и на други места в нета, защото тази фирма я намерих с търсене в нета и ще се радвам, ако поне мога да предпазя други хора от същите неприятности, които имам аз сега. Т.н. майстор, естествено, след като си взе парите, изобщо няма и идея да си оправи работата, въпреки че му се обадих. Моя е грешката, че му платих.

Подкрепям с 2 ръце мнението! Обещава и до последно бави за всякакви срокове, като не ти оставя никакво време или момент за действие. Работата, която извършва е просто колкото да отбие номера до следващо плащане, но вгледаш ли се внимателно - всичко е под всякаква критика. Лъже, че всички хора са му на заплата, а всъщност са „ на парче". От обещаните материали за които е получил пари, не е доставено нищо или това, което е доставено е страхотно ниско качество.
Трябваше да направи подово отобление в бани - получавам закопан кабел без датчик, който да контролира топлината в банята.  Трябваше да достави кабини за баня и стъклен парапет - достави НИЩО. Няма да напиша каква сума точно съм загубил, защото ще Ви стане лошо!
НЕ РАБОТЕТЕ С ТОЗИ ЧОВЕК!

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 10:44 от Tatti

# 711
  • Мнения: 1
искам да споделя горчивия опит от майстори/фирма/ за топлоизолация и моля никой,ама николй да не се лъже.Понеже те са гастролиращи през лятото/сега са в района на Пирдоп и Златица/всеки от страната може да попадне на тях,ище си скъса нервите.Иначе,в началото приказки,договори,срокове,гаранция,неустойки-а то пълни измамници и късачи на нерви.не се лъжете,ако цената е ниска не си струва:Та да си минем на думата-шефът се казва Данаил Лучев,седалището на фирмата е в Пловдив/ноква фирма/ул."Богомол"112телефони:0878/584058,0877/961 346.
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ С ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ!МОЛЯ ВИ!

Аз вече се излъгах ще може ли да ми дадете пълното име на фирмата?

# 712
  • Мнения: 32
Бих искала да ви предупреди за един "майстор" паркетчия, името му е ПАНАЙОТ, по думите му е велик майстор, с повече от 30 г. стаж, обучил десетки други, но всъщност се оказа АЛЧЕН МОШЕНИК, който се интересува единствено от парите, но не и от качеството на свършената работа. Това е сайта му - http://parketbg.net/, а това е номера му - 0888627193.

Ето и моите аргументи:
В разговор по телефона се споразумяхме се за цена от 8 лв за циклене, фугиране и 3 ръце лакиране. Отделно плащам лака и смолата.
1. Материалите. За лак изчислява, че ще ми струва по 6.50 на кв.м. Общата площ
е 60 кв., а разхода е по 300 мл. на кв., т.е. 18 литра лак. Одобрявам този разход.
Цената на лака е 21 лв/л. Плащам му аз 390 лв. за лак.
Касова бележка не ми представя, обяснява ми, че купувал лака с отстъпка, а и така спестявал ДДС.
Т.е от въпросните 390 лв, той прибира поне 100 лв.
Хубаво, но така лакира, че вместо 18 л. изразходва 10 л. Отказва да ми остави останалите 8 л., били сме се споразумели на кв.м. И си прибира лака. Тук са още 200 лв. Аз съм сама жена и нищо не мога да му кажа, явно правото е на негова страна!
2. Цена труд. Още в асансьора започва да твърди, че единственото, което не сме договорили е цената на фугирането.
Въпреки, че по телефона няколко пъти повторихме, че в цената от 8 лв. е включено всичко циклене, фугиране и 3 ръце лакиране. След като огледа помещението обявява, че цената се повишава на 11 лв/кв. м., тъй като част от паркета е пренареден, което било по трудно за циклене.
Моя била грешката, даже съм го била излъгала! Била съм скрила тази информация от него, въпреки че по телефона обясних, че част от паркета е стар!
Отказвам да платя тази цена, и се споразумяваме 30 кв. да бъдат таксувани по 10 лв, за останалите цената се запазва.
Тук изкара още 60 лв. от пазарлъци.
3. Качество. Всичко това бих го преглътнала, ако качеството беше на ниво. Но човека полага 3 ръце лак на 60 кв.м за 2 ч. и половина.
Вследствие на което вкарва прах и стъпки между отделните слоеве лак. На места има наслояване на лак, повърхността съвсем не седи гладка, а става грапава и на бабуни.
След направени 2-3 забележки от моя страна, коментара беше, че се вдетинявам.
Снимки тук - https://drive.google.com/open?id=0B4ICAM25Y0NqUXhKTXMtR29sZEk
Изводите си направете сами ...

# 713
  • Мнения: 13 199
Като гледам снимките, заслужава си да е в темата! Че то от това лакиране ще ви се късат чорапите!

# 714
  • софия
  • Мнения: 25 617
С ясно съзнание записвам в този списък Хармония ТМ - http://www.harmonia-tm.com/. Изработват интериорни врати. Обслужването им е под всякаква критика, качеството под въпрос, единственото хубаво, което може да се каже за тях е, че монтажникът им е много добър, но, за съжаление, той не може да оправи поразиите на завода. И не мислете, че вратите им са евтини. Една врата е над 350 лв. Лелята, която е определена да ги представлява в офиса срещу Хемус е мега досадна, нагла, не обича да изслушва, но се явява посредник с производителя.

На 18.04.2016 сключихме договор за 5 врати. Изпратихме подробни технологични схеми как трябва да изглеждат типовете врати, платихме капаро, изпълнихме всички наши задължения по договора. Срокът за изработка беше 30 работни дни със срок на доставка 1-3.06.2016 г. Срокът за доставка на поръчаните врати не беше спазен и вратите бяха доставени на 10.06.2016 г., т.е. 5 работни дни след срока. Не беше драматично, не го направихме на въпрос. По независещи от нас причини определиха дата за монтаж 21.06.2016 г. Още едно забавяне, в сравнение с определения в договора срок, със 7 работни дни. В деня на монтажа при разопаковане на вратите се установи дефект на една от касите, която не беше монтирана, а подготвена за връщане в завода и отстраняване на дефектите. След монтажа на останалите врати, при монтиране на первазите на една от вече монтираните каси се откриха нови дефекти. Отказахме демонтаж, защото това означаваше допълнително забавяне, с уговорка дефектите да бъдат отстранени на място. По време на монтиране на первазите, монтажникът установи, че от „Хармония-ТМ“ АД са доставени различни като ширина первази, което допълнително възпрепятства завършването на работата по монтираните врати. Човекът се изчекна да ги намести, но не е магьосник и в резултат на всичко това се оказахме с 4 недовършени врати и върнати за отстраняване на дефекти части от петата врата. От тогава, до момента - 14.07. са водени сума ти разговори с лелята от магазина на Хемус, за да разберем кога ще бъдат отстранени дефектите по върнатата каса и кога ще бъде довършен монтажът на вратите. От нейна страна получаваме фриволно отношение и дори тюхкане "Абе, вие от къде разбрахте за нашата фирма?" изречено с досада. След последно проведен разговор с по-остър тон дори обясни, че много сме я били натоварили с нашите проблеми. До момента нито е предложена компенсация за причинените неудобства и мърлявщината им, нито се обаждат да кажат кога най-накрая ще имаме врати. Имаме повече от 1,5 месец закъснение, което ни пречи да приключим ремонта и да започнем да се пренасяме.

Пуснах жалба до КЗП. Пиша и тук, за да предпазя други наивници, тъй като във форума четох добри отзиви за фирмата и за това я избрах. Сетих се и още нещо - фирмата не предлага дръжки и стъкла. Трябва да ходите да си ги набавяте от други места.  За това не претендирам, защото бяхме предупредени, но е неудобство. Тъпото е, че четейки добрите отзиви, въпреки неудобството ги избрах, а в крайна сметка отрицателните страни рязко надделяват над положителните.

# 715
  • Мнения: 1
Една фирма, която просто плаче да влезе в този списък - ФОРМЕТ България, Варна - блиндирани и интериорни врати. До вземането на поръчката и плащането всичко беше супер, разбира се. След монтажа на вратите дойде разочарованието - криви и усукани, недобре уплътнени, рязани като със секира.... За очевидно усуканата врата ми обещаха, че ще се свържат с монтажиста и ще ми върнат обаждането, е, чакам вече 2-ри месец...
ФОРМЕТ - не правете грешката да поръчвате при тях.  Naughty


За съжаление и аз си поръчах врати при тях , същата ситуация...до вземането на парите бяха любезни и после последваха рекламации ,за който мъжа ми звъня и ходи многократно до офиса  . То бяха мъки и чудо ,а госпожата от магазина беше безкрайно нелюбезна и некомпетентна ,не знам въобще какво прави там .Като цяло вратите не са лоши ,но ги има навсякъде и смятам да си поръчам следващите на друго место препоръчвам ви го от сърце ..не правете грешка да си поръчвате врати при тях  Naughty

# 716
  • София
  • Мнения: 452
Петър Милтенов - МИЛТДЕЙ  ЕТ, от Пазарджик. По негови твърдения работи от 21 години и по софийски обекти.
Препоръчаха ми го като качествен майстор на мебели и с по-ниски от софийските цени - засякох инфото си от софийски и от пазарджишки клиенти.
ОБАЧЕ!... Много лъже, некоректен. След 2 седмици обещания най-накрая дойде да вземе размери за кухнята и за мебели в стаята ми.
1. Закъсня.

2. Бях го помолила 1 час, преди да дойде, да ми звънне, за да мога да изляза от работа, без да си създам проблем в службата. Обади ми се 15 мин, преди да дойде у дома.

3. Набързо ми взе размерите за около 1/2 час, без да изслуша докрай изискванията ми - бързал за среща в Пз и щял да дойде следващата седмица да доуточним нещата. След около 1/2 час му звъннах, че си е забравил куфарчето с мострите  (които така и не сколаса да ми покаже). Той ми отговори, че се връща да си го вземе (а би трябвало да е вече на средата на пътя Сф- Пз). Когато му го връчвах, му казах, че явно е изпуснал срещата си в Пазарджик. А той ми отговори, че я е отклонил и че отива на друг обект на Симеоновско шосе. (?!?)

4. Обеща след 5 дни да ми прати изчисленията за бъдещите ми мебели (а дори материалът не бяхме уточнили какъв да е). Изобщо не се обади! Звъннах на 7-ия ден и той ми отговори, че бил много зает, но че не се отказва от поръчката ми. Изнервено му казах, че съм научила, че трябва да го ръчкам постоянно, за да съм сигурна, че ще свърши работа в срок. В крайна сметка другите ми майстори него чакаха, за да им каже къде да сложат точно водопровода за вградените пералня и съдомиялна, контакти, мазилки за плочки и т.н.
Милтенов явно се е обидил от острия ми тон и се покри. Тотално! Мъжко поведение, нали?!

След 3 седмици чакане и постоянно звънене от моя страна на този "майстор" отново съм на кота нула и търся мебелист.

Та който иска Милтдей да му прави мебели, да се запаси със здрави нерви, много тел. минути, както и да настоява лично Милтенов да присъства при сглобяването на поръчаните мебели - иначе работниците му обърквали нещата, забравени инструменти и т.н.
А за цените - не знам, не стигнах до сравнение дали е евтино или скъпо.

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 11:25 от iv6

# 717
  • София
  • Мнения: 452
Присъединявам се към мнението за Интер Керамик! Това което правят тези хора е подсъдно! Продават стоки за неръждаеми, които ръждясват на втората седмица и стават само за боклука!
Интер керамик продават само долнокачествени китайски изпълнения, вкл. и тези, които са имитация на качествените:
- Душ-батерията поради кофти отливка отвътре тече като развален маркуч - настрани, а не надолу, на много струи. Ама как да видя този дефект при закупуването й!
- Батерията за мивка - струята не тече гладко, а се завърта спираловидно и леко пръска.
- Допълнително душче с маркуч, тип пистолет (за измиване на банята) - се разпадна още при монтажа.
При опит да се свържа със сервиза, който е на Ботевградско шосе, почти на полето, никой не вдига и не реагира.

# 718
  • София
  • Мнения: 452
Изпълнението на даден обект зависи много от ангажираността на съответния инвеститор. Когато вие сте с несериозно отношение към обекта, така подхождат и майсторите (за съжаление). Аз съм предприемач и работя с до 30 човека изпълнители, които за съжаление не са перфектни. Много малко са майсторите, които стават за нещо у нас.
Извинете, господине, но Вашето твърдение е абсолютно невярно и е чисто оправдание по български. На много места собствениците оставят ремонтните работници без надзор, но резултатът е същият като при г-жа Христова.
Освен това е спекулативно да цитирате Ваши обекти с известни собственици като актьори, прокурори и скъпи магазини. Това навява на извода, че само там се стараете да сте перфектни, за да използвате после имената им за реклама.
Какво като сте направили банята без пари, както твърдите, щом собственичката се оплаква от криви плочки?!
И що за оправдание, че инвеститорката, както предпочитате да я наричате, сменяла предпочитанията си? Много добре знаете, че в процеса на ремонта постоянно се налагат такива корекции, особено когато работите с лаици. Ние, "инвеститорите", не сме длъжни да знаем всеки технологичен и технически детайл! Вие сте тези, които коректно трябва да посочвате възможните решения.

Впрочем - нищо лично, просто реагирам на пледоарията и доводите Ви.

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 15:28 от iv6

# 719
  • Мнения: 124

Атанас Вълчанов (Бургас). Уеб сайт remontiburgas.com Извършва ремонти и обещава,че всичко ще бъде изпълнено, а всъщност
Атанас Вълчанов, фирма "Ремонти Бургас" (сайтът е remontiburgas), телефон 0899141230 е или силно некомпетентен, или е мошеник. Предстоеше ми сериозен ремонт на апартамента и тъй като никой от познатите ми не можа да ми препоръча майстор, бригада или фирма, то се зарових в нета и се спрях на няколко фирми. След оглед и оферти, сключих договор и платих 70% аванс на Атанас Вълчанов. Първата лъжа установих при подписването на договора, тъй като на сайта се представя за фирма, а договора беше сключен като физическо лице. За аванса не получих фактура, а някаква хвърчаща бележка. Присветна ми, но реших да продължа с него, тъй като гонех срокове за започване и завършване на ремонта, а пък и в гугъл излизаха 3 добри отзива за работата му. Трябваше да се сменя дограма, да се прави шпакловка и измазване на апартамента, да се сменят вратите и да се направи кухненски бокс с шкафове, вградена мивка и абсорбатор. Ремонтът беше претупан и качеството е отврателно. Шпакловката е на буци, отдолу си личи мрежата, която е използвана при шпакловането. Боядисването е на петна. Кухненският бокс е така направен, че сега трябва да търся друг майстор, за да оправя поразиите: от 3 шкафа за монтаж, единият е счупен при монтажа, единият е монтиран на криво, а и трите са хванати с по 1 винт на стената и висят. За абсорбатора дори няма пробита дупка, отгоре на всичко е монтиран на 50 см от котлона, при указание на производителя за минимум 60 см. Плотът на мивката е от обикновено ПДЧ, няма водопредпазваща лайсна, мивката е просто нахлузена в дупката и дори не е залепена (като я побуднеш отдолу се вдига). Пиша тук, ще пиша и на други места в нета, защото тази фирма я намерих с търсене в нета и ще се радвам, ако поне мога да предпазя други хора от същите неприятности, които имам аз сега. Т.н. майстор, естествено, след като си взе парите, изобщо няма и идея да си оправи работата, въпреки че му се обадих. Моя е грешката, че му платих.

Подкрепям с 2 ръце мнението! Обещава и до последно бави за всякакви срокове, като не ти оставя никакво време или момент за действие. Работата, която извършва е просто колкото да отбие номера до следващо плащане, но вгледаш ли се внимателно - всичко е под всякаква критика. Лъже, че всички хора са му на заплата, а всъщност са „ на парче". От обещаните материали за които е получил пари, не е доставено нищо или това, което е доставено е страхотно ниско качество.
Трябваше да направи подово отобление в бани - получавам закопан кабел без датчик, който да контролира топлината в банята.  Трябваше да достави кабини за баня и стъклен парапет - достави НИЩО. Няма да напиша каква сума точно съм загубил, защото ще Ви стане лошо!
НЕ РАБОТЕТЕ С ТОЗИ ЧОВЕК!



И аз подкрепям написаното! АТАНАС ВЪЛЧАНОВ (ремонти Бургас) е пълен мошеник и крадец! На 26.04 сключихме договор за цялостен ремонт на апартамент. В договора пише срок на изпълнение - 25 работни дни - началото на юни трябваше да е готов! Е, още не е!!! Крие се, не си вдига телефона. Сега си намираме различни майстори за довършване на банята, детската, коридора и т.н. Най-гадното е, че ни предложи душ-кабина (параван) и искаше да му я платим, за да я поръча - около 800 лв и сега нямаме такава Sad Като чета по-горе - явно му е практика така да краде пари.
Вече се свързахме с адвокат, прегледа договора и бележките, които ни е дал за плащанията и ще го съдим! Каза, че са достатъчни да го осъдим!
Толкова ми е гадно! За първи път ми се случва така да ме измамят!

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 10:59 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт