Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/

  • 26 120
  • 305
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 400
Вейдър, на твое място бих отишла за бояснение при директорът/ката.
А някой нещо по моя въпрос за ваксините не знае ли?

Май май така ще стане. Tired
А за ваксините - не сме минавали още. И аз чакам отговор, но мисля, че тази през устата вече е отпаднала и вече се правят две инжекции. Не съм сигурна де...

# 226
  • София
  • Мнения: 7 242
И двете ваксини са инжекции - или на двете крачета, или на двете ръце или на ръка и крак 8моята си избра последното/. Но не боли - щом тя не се оплака...

# 227
  • Мнения: 1 608
Момичета, здравейте!
Чак сега откривам темата и ще я прочета, но по-късно.Обаче имам спешна питанка.Какви са ваксините, които трябва да се направят?И двете ли са инжекционни или има и през устата?
Ще изчета тема най-веротно утре и ще се включа активно ако мога да помогна на някой с нещо.
Благодаря ви предварително!
Две ваксини - ДТК и Полиомиелит. Инжекционни са. Има и проба Манту.

Вейдър, много неприятно така. Говори с директорката винаги може да се направи нещо.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Вейдър, напрао при шефа! Тъй да знаеш. Нещата не са решени. Ние сме правили размествания дни преди началото на учебната година. Действай и да се отчетеш. Hug

# 229
  • Мнения: 1 400
Абе...да отида при директора, що да не отида, ама....дали да не събера информация малко за тоз преподавател дето се падна,а? Защото иначе пък - хубаво впечатление ми направи жената. Ведра, сравнително млада,  с 18 годишен стаж....не знам и аз Tired

# 230
  • Мнения: 1 568
Дайте мнение моля,на моят син му пада вече втори зъб ,които падна  вече един път и дори не беше израснал до края целият!!!!! Толкова съм ошашкана,че не разбрах обясних ли правилно!!!! Значи;паднаха,израстнаха и пак падна вече втори зъб падал преди това!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy  Как е възможно!!!! ooooh!

# 231
  • Мнения: 616
Маргало това си е за шашкане че аз за първи път чувам подобно нещо май най добре е да отидете на зъболекар.

# 232
  • Мнения: 6 029
Дайте мнение моля,на моят син му пада вече втори зъб ,които падна  вече един път и дори не беше израснал до края целият!!!!! Толкова съм ошашкана,че не разбрах обясних ли правилно!!!! Значи;паднаха,израстнаха и пак падна вече втори зъб падал преди това!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy  Как е възможно!!!! ooooh!


 Shocked бягай на стоматолог!

# 233
  • Мнения: 6 029
мацки, маратонки или гуменячки някакви купихте за физическо?

аз все още нищо не съм купила... срам.

# 234
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Симеон - у-ще "Антим I" - София

Записан на англ. език в АВО-3, два пъти седмично, ще ходи на нар. танци в у-щето, на рисуване в читалището, на плуване вечер, когато имам нерви и възможност, а зимата ходят на ски с брат си.
Peace
Илина  - същото училище и на английски в АВО-3  Simple Smile
При коя госпожа сте в у-ще, доволна ли си от рисуването в читалището и кога са часовете?

# 235
  • Варна
  • Мнения: 2 378
мацки, маратонки или гуменячки някакви купихте за физическо?

аз все още нищо не съм купила... срам.

И аз не съм! Хайде да се срамуваме заедно!  Hug Има време де, какво си се ошашкала толкова! Laughing Аз вчера на родителската разбрах, че ще им искат отделни екипи за физическо, което ме навежда на мисълта, че гуменки ще е по-удобно.  Peace

Равносметка от вчерашната родителска среща - нищо конкретно за 15-ти. Искат ни 9 без 15 в двора на у-щето. Разочаровах се, че няма да ни допуснат в стаята на децата. В училището в което работих си беше традиция на тържеството да присъстват и родителите, те се вълнуват дори повече от децата. Да видиш съкровището си на чина,  Shocked сперило очи в госпожата и учителката, първите контакти... Но това е положението. Главната новина е, че нашите деца ще имат удоволствието първи да облекат униформи на училището. Противоречиви мисли се борят в душата ми, но това е положението. Имам доводи и за и против, но ... Може би ще ги въведат по-нататък, защото тепърва ще се допитват до нас уж какви ги искаме, свежи идеи и т.н. Като знам как обикновено се обвързват поръчките и какво е изпълнението...  Rolling Eyes

Друго нищо ново. Пак за тетрадките, касиер на класа и т.н. На 15-ти с празни раници, ще ги напълним на място. Joy

# 236
  • София
  • Мнения: 3 421
Дайте мнение моля,на моят син му пада вече втори зъб ,които падна  вече един път и дори не беше израснал до края целият!!!!! Толкова съм ошашкана,че не разбрах обясних ли правилно!!!! Значи;паднаха,израстнаха и пак падна вече втори зъб падал преди това!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy  Как е възможно!!!! ooooh!

Моят вуйчо си е сменил всичките зъби два пъти. Първите и вторите били млечни.
Чула съм и за други хора. Идете все пак на зъболекар за да види дали има зародиши.
Споко!

# 237
  • Мнения: 533
sea woman, докато се допитат до вас за униформите, после да ги поръчат и доставят ще мине учебната година Wink
Нашето училище сигурно е единственото във Варна с такава ужасна организация Twisted Evil, направо съм бясна, изнесено е разпределението на децата в паралелките, но още не са определени преподавателите, може ли такова нещо  newsm78, учебната година ще почне, ние не знаем при коя госпожа сме, да не ви казвам, че още не е определена дата за род. среща, от там нататък ще се събират пари, ще се купуват помагала, не знам на 15-ти децата ще има ли какво да сложат в раничките  #Cussing out
За физическото аз съм купила и гуменки и маратонки, ако децата играят в салон, гуменките ми се струват по-подходящи, а маратонките - за двора.

# 238
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз вчера звънях и казах, че още не са разпределени госпожите за класовете(т.е. и ние не знаем при кой ще сме).
И ме питат - Ама защо толкова се интересувате кой ще е учителя? newsm78 Не е ли естествено да се вълнувам от този момент?!
Щеше да има втора родителска среща - сега се оказа, че няма да има. Отиваме на 15 септември и евентуално тогава ще се надяваме да ни кажат нещо.

При нас също май тепърва ще се събират пари за разни неща - 12 лв за консумативи, 30 лв за някаква фондация(които са пожелатено- задължителни). Отделно за учебниците по английски...

# 239
  • Мнения: 297
при нас също мина родителската среща. Събраха ни по 50лв! за някакви помагала, не конкретно споменати. Когато все пак попитах, установих че са СБОРНИЦИ по математика и български език.
Искат им гуменки за физическото също, но ще търсим тия дни...
Нещото което мен ме изненада най много е следното newsm78- като записвах детето, избрах паралелката по ЗИП-овете, които има. Установявам вчера обаче....че СИП-а(български, който не съм избрала за 'профил' на детето) е ПОВЕЧЕ часове от всеки от зиповете. Еми, не можа да ми обясни госпожата какъв е тоз феномен! ако исках да учи детето по 9 часа български на седмица, щах да го запиша в паралелката със ЗИП български по мойта проста Неучителска логика....

кажете моля във варна от къде купихте от тия прословути неразливни чаши

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 10:25 от bb

Общи условия

Активация на акаунт