Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/

  • 26 099
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 297
bb , аз нещо такова търсех, по-семпло.


На габол имаше много голям избор за момиченца, а момчешките бяха доста ограничени и повечето в едно ярко, гадно синьо.
но към никой от моделите нямаше допълнителните принадлежности, явно не ги внасят като комплекти, за съжаление

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
Бях харесала на Габол една свежо зелена раница, към нея имаше абсолютно всякакви джиджавки от същата серия.
Сигурно се внасят, а ти просто не си попаднала на добре заредено място. А има и нещо друго - струва ми се, че основно се набляга на разните допълнения за момиченца. Може и да бъркам, но такива са ми впечатленията.

# 32
  • Мнения: 1 608
Veniti, заглавието го измисли sea woman.

Добавила съм tais, beti76, Айяла, Вени***, Маргало и дечица в списъка.

Герчо, ами при нас е немислимо просто без домашни любимци. До Свинчо/м. свинче/ ги бяхме свели напоследък.  Sad
Вени***, много ценна информация.   bouquet
Айяла, тежка задача имаш.  Thinking

# 33
Здравейте и мами и моята дъщеричка Данел е бъдеща първокласничка ние ще учим в 137 СОУ Ангел Кънчев 1а клас. Засега не сме купили нищо ще купим след като видим каквщ ше иска учителката.  

# 34
  • Мнения: 616
Поздравления за новата тема
Минах я само по диагонал но после ще прочета па подробно
Коте нашето училище  СОУ "Н.Й.Вапцаров"

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, b_u_t_t_e_r_f_l_y_ , намали си подписа. Иначе ще ти го намалят принудително.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Добавила съм tais, beti76, Айяла, Вени***, Маргало и дечица в списъка.
Вени***, много ценна информация.   bouquet

Мерси за добавянето!  Hug
А колкото до информацията - и на мен ми се видя важна! В училището кипи страшен ремонт, на целия първи етаж са сложили хубава новичка дограма и поне четири жени лъскаха и чистеха пода и стените Simple Smile Вече са определили и класните ръководители, че даже са сформирали и пета паралелка, поради големия наплив желаещи!

# 37
  • Мнения: 1 608
Скоро няма да мога да редактирам първия пост така, че за добавяне и промяна на инфото в списъка ми пишете на лични съобщения. С новата тема ще бъдете добавени/променени.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
За 120-то - сега се обаждах по телефона - още не са определили класните ръководители. Ще се гласувало на съвета на 03.09., тогава щели да обявят и датата за родителската, но щяла да бъде около 20.09.
Щом има 5-та паралека е хубаво, още повече директорката каза, че ако са 5 паралелки ще са по по-малко деца в клас.
 Иначе да, ремонта кипи с пълна сила, хареса ми - сменят дограми, изрязали са стари клони, май тук таме са сменяли и плочките.

# 39
  • Мнения: 1 608
Етиа, чудесно е, че ще са по-малко деца в клас.

Вени***, нашите деца всъщност ще са в един клас. Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
Етиа, чудесно е, че ще са по-малко деца в клас.

Вени***, нашите деца всъщност ще са в един клас. Grinning

Да, точно така, заедно ще са Simple Smile  Марти ми насади някакво притеснение, че не познавал децата, нямало да има приятели, не познавал госпожата и не бил сигурен, дали ще я хареса  Laughing И знаеш ли,  чувствам странно приятно, че се познавам някого по линия на училището, макар и така... виртуално Simple Smile))
Етиа, и на мен ми хареса как върви ремонта. А за броя на децата си права... Понеже беше станало някакво объркване с данните на детето и не беше вкаран в един от списъците, успях да хвърля по един поглед на тези с класовете, та от там видях, че в един клас има по около 21-22 деца. Пак заради същата грешка с данните ми позвъниха преди около два-три часа и  потвърдиха, че Марти ще е в І "б" с класен ръководител г-жа Паришева /ако не бъркам името/, за това реших, че вече са определили класните ръководители! Но и мен предупредиха за заветния съвет на 3-ти, след който явно нещата ще са съвсем ясни.

# 41
  • София
  • Мнения: 750
запис

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
10х за новата тема.
Направо завиждам на мамите, които са оборудвали децата с раници, така ще удължат трепетното очакване на школото. Аз още не мога да се спра, ако оставя Весето ще грабне една розова с Барби, ама много инфантилно ми изглеждат и тя милата иска "стилна раница", ама очичките все към "йозовото", както казваше една клубарска мама.

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Запис.Всъщност утре отиваме на море.  Laughing До скоро!  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 608
Да се покъпете и за нас, които рано ходихме на море и вече забравихме. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт