Новата ни баня

  • 6 809
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Супер ! Честито , със здраве да си я ползвате !

# 31
  • Мнения: 712
Честито! Банята е страхотна. Не предполагах, че толкова добре ще изглежда червеното. Моят мъж беше фен да си направим банята червена, но аз не се осмелих. А вазата със зеленчука до тоалетната направо ми взе акъла. Не съм се сетила, че би могло да има такъв акцент, но стои страхотно.

# 32
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Честито! Много ми допадна. Разположението е много функционално. Със здраве да си я ползвате.

# 33
  • Самоков
  • Мнения: 561
Браво! Страхотна е банята.

# 34
  • Мнения: 5 362
Страхотна баня! Peace
Честита!

# 35
  • Мнения: 2 211
Еййййййй, тя много арна бе Танасе!

# 36
  • Мнения: 461
Арна  Peace, но който я почиства - да му мисли, особено ако водата Ви е по-варовита. Stop

# 37
  • Мнения: 3 622
да ви е честита новата баня - много е хубава  Grinning  но аз лично никога не бих си направила такава в къщи, прекалено червена и ярка ми идва /без да се обиждаш/

# 38
  • Мнения: 1 153
А колко е голяма банята ви,питам защото ми се струва че не е много голяма а сте съвместили всичко,по моя преценка е колкото нашата ,а все си мисля ,че няма да стигне място за вана Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 459
Много хубава баня.

# 40
  • София
  • Мнения: 965
записвам се и аз да гледам..макар че за жалост аз скоро няма да си имам нова баня Tired

# 41
  • София
  • Мнения: 7 045
Честито! Страхотна е банята, със здраве да си я ползвате.

# 42
  • Мнения: 1 930
Аууууу, страхотна баня, направо прекрасна!!!!!
Влюбих се в червената ви баня  bouquet

# 43
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Хубава е банята ви. Моята засега е само фугирана, без чинии, вани и т.н, така че не за снимане още. По-нататък и аз ще покажа снимки.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Поздрави за добрия вкус. Много красиво и приятно. Не мисля, че е проблем това, че визията на една баня изисква да бъде поддържана. Напротив това е още един плюс за дома и начина по който се чувстват хората в него.

Общи условия

Активация на акаунт