лаптоп или компютър

  • 7 831
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
мисля че това което ти е препоръчал продавача му казваш "Имаме Сделка " и си пееш аз за разлика от горе изказалите се пък само за ЛАПТОП !!
От 5 години всички в нас сме  с лаптопи
Направо се родих като изхвърлихме ЩАЙГТЕ
предимство малък компактен ,
не събира прах
 детето неможе да ти разлива сокчета по клавиатурата и други лепкавки нещица с ръчичките

Можеш да го разнасяш из цялата къща ,
на почивка винаги с теб за да си прехвърляш снимките
,като порасне детето и си на почивка му го зареждаш с няколко игрички и като седнете в заведение да се забавлявате си купуваш спокойствието  Mr. Green
няма такъв филм за скъпи части и трудна поддръжка
А да не забравя със предимство е пред щайгата защото не те заболява това онова като висиш по цял ден във форума
можеш да полягваш,посъдваш...

# 16
  • Мнения: 1 655
Предимството на лаптопите май се изчерпва само с това, че е компактен и можеш да си го разнасяш където искаш. Защо да не може да излее детето сок върху клавиатурата? Може и още как, и ако това стане, по-добре си купи нов, вместо да даваш огромните пари за поправка. Ако на клавиатурата на настолния компютър излее сок, купуваш клавиатура за 10 лева и си готов Simple Smile
Рени, а за настолен компютър с характеристиките на тоя АСУС, можеш да си вземеш настолен такъв за половината му цена.

# 17
  • Мнения: 2 865
Лаптоп!

# 18
  • Мнения: 1 877
Ние сме с лап-топ и не мисля,че някога мога да го заменя със статичен компютър

# 19
  • Мнения: 302
детето неможе да ти разлива сокчета по клавиатурата и други лепкавки нещица с ръчичките


Мда,защото ще залее вместо клавиатурата,целия компютър и тогава става... ooooh!Няма гаранция,няма дявол...
Ти явно си се ориентирала към лаптоп,но и моят съвет е - настолен компютър!Предимството на лаптопа е само и единствено неговата преносимост!!!

# 20
  • Мнения: 495
И ние имахме такава дилема преди известно време. Купихме лаптоп - първо,защото наистина не заема място и второ параметрите му напълно ни устройват. Мисля, че всеки един лаптоп, който се предлага на пазара, може да удовлетвори изискванията на масовия потребител за интернет, музика, филми и офис приложения.

# 21
  • Мнения: 221
Аз съм само с лаптоп, другия компютър го гледам буквално като чудовище от стара ера. Никога не бих сменила лапотопа за нищо на света. С него мога да си се местя от стая в стая, в леглото, на дивана. Абе мога да направя всичко, коеото не може да се прави с настолния ....

Точно това мисля и аз: не бих сменила лаптопа за нищо на света! Имам и стационарен комп., но се случва с месеци да не го ползвам. Като се замисля преди като се колебаех дали да купим лаптоп са ме разубеждавали все хора, които нямат такъв. Моят съвет е да избереш все пак според това за какво ще ти трябва. Аз лично ако избирам сега ще избера по-скъпия и по-слабия лаптоп, отколкото по мощния и по-ефтин компютър и ще го направя без грам колебание. Успех в избора!

# 22
  • Мнения: 2 936
определено лаптоп  newsm10 аз също не бих го заменила  Mr. Green

# 23
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Имам два лаптопа и направо ги мразя. Искам си стационарния компютър.

# 24
  • Мнения: 2 550


Точно това мисля и аз: не бих сменила лаптопа за нищо на света! Имам и стационарен комп., но се случва с месеци да не го ползвам. Като се замисля преди като се колебаех дали да купим лаптоп са ме разубеждавали все хора, които нямат такъв. Моят съвет е да избереш все пак според това за какво ще ти трябва. Аз лично ако избирам сега ще избера по-скъпия и по-слабия лаптоп, отколкото по мощния и по-ефтин компютър и ще го направя без грам колебание. Успех в избора!

не, че нещо нали...но съм имала лаптоп, с добри параметри и въпреки това, с удоволстиве се сбогувах с него  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 423
процесор Intel Celeron M 520,
Не прави грешка с тоя Селерон!
Вземи си Сентрино или Кора!!!!!!!

с включени : чанта в коплекта, 2 години гаранция и инсталиране на Интернет

Това с чантата и интернета е уловка!

ДВД записвачка има ли?

# 26
  • Мнения: 3 576
Вземи си и двете, кво му мислиш!
Всяко си има предимства и недостатъци.
На лаптопа можеш да си гледаш филми в леглото, докато за дълга работа стационарния е незаменим....

# 27
  • Мнения: 1 800
Живеем в малък апартамент. Имам лаптоп и не бих го заменила за нищо на света със компютър. Мога навсякъде да го преместя и най -често, когато не се използва, стои под дивана(т.е. никакво място не заема).  Имаме го 4 години, веднъж още докато беше в гаранция се повреди и това е. А се използва постоянно и не само за интернет. Подкрепям Лиска за Сентрино! Peace

# 28
  • Мнения: 2 467
Лаптоп.
Сега дремя на двора с такъв на краката. Хлапето подскача край мен. След малко като иска вътре в къщи, само леко припъшквам и се занасям в къщи с компа без да си нарушавам форумстването  Mr. Green Имаме и от другия вид, ама... туй по удобно.

# 29
  • Мнения: 3 153
Твърдо съм за лаптоп. И без това нямам особено свободно време за разпускане в нета, така че като си легна вечер си взимам лаптопчето и ми е супер. Едно WiFi и си мобилен вкъщи без да пречиш на околните:)

Общи условия

Активация на акаунт