Имате ли картини в домовете си?

  • 24 417
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 877
Jaly,много ми харесаха работите ти!И ти на това му казваш "просто цветни петна"?

# 91
  • Мнения: 2 161
Имам, за сега са само тези.... непретенциозни, просто.... цветни петна за дома:))
http://jaly1.multiply.com/photos/album/7

Jaly,твои ли са картините?

# 92
  • Мнения: 1 559
Имам, за сега са само тези.... непретенциозни, просто.... цветни петна за дома:))
http://jaly1.multiply.com/photos/album/7

Jaly,твои ли са картините?

Страхотни са!

# 93
  • Мнения: 2 863
Момичета, благодаря:)) мои са да, ама не смея много да си казвам, особено като гледам тука разни истински художници...Embarassed

# 94
  • Мнения: 1 152
Момичета, благодаря:)) мои са да, ама не смея много да си казвам, особено като гледам тука разни истински художници...Embarassed
Обожавам такива цветни петна.

# 95
  • Мнения: 2 863
Сасано, благодаря:))

# 96
  • Мнения: 1 152
Сасано, благодаря:))
  bouquet
Какво означава истински художник, нали това е изкуството?! Добре е, че има и творци като теб!   bouquet  bouquet  bouquet

# 97
# 98
  • Мнения: 7 263
Момичета, благодаря:)) мои са да, ама не смея много да си казвам, особено като гледам тука разни истински художници...Embarassed

Jaly поздравления определено имаш дарба - развивай я непременно, цветовете ти са изключително приятно подбрани и комбинирани, някои от нещата ти наистина са достойни за титлата истински художник.
Според мен изкуството е именно дарба - а не някаква измислена титла или диплома. В този смисъл за мен ти си не по-малко истински художник от останалите тук   bouquet  bouquet  bouquet

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Момичета, благодаря:)) мои са да, ама не смея много да си казвам, особено като гледам тука разни истински художници...Embarassed

Jaly поздравления определено имаш дарба - развивай я непременно, цветовете ти са изключително приятно подбрани и комбинирани, някои от нещата ти наистина са достойни за титлата истински художник.
Според мен изкуството е именно дарба - а не някаква измислена титла или диплома. В този смисъл за мен ти си не по-малко истински художник от останалите тук   bouquet  bouquet  bouquet


 Peace Peace Peace

А кажете сега, освен стандартните натюрморти, какви картинки да закича по стените на всекидневната (заедно с кухнята е), не ми се иска черешки и ябълки ... Извинявам се, ако сте го обсъждали, едно немирно човече не ме оставя да прочета предните страници.

# 100
  • Мнения: 7 263
Цветя /пристрастна съм/, птици, портрети. Също така и пейзажи, ако харесваш.

# 101
  • Мнения: 2 863
Lennyh, благодаря и на теб:)) не бях рисувала 20 години и никога с масло...преди години зарязах рисуването, защото установих, че способността ми да рисувам е силно зависима от настроенията ми и от мен очевидно нямаше да излезе професионален художник, останах си със средното такова образование и никога не посмях д а опитам в академията ....
Сега мога да си позволя да не  се интересувам от нищо друго, освен от  удоволствието, което ми носи процеса на рисуване Heart Eyesпарадоксалното е, че рисувам само, когато съм силно заредена с отрицателни емоции, а картините се получават със съвсем друго звучене... иди го разбери Mr. Green

sea woman, според  мен зависи най-много от личният ти вкус и предпочитания. Аз сега довършвам новото си жилище и макар че хол и кухня са в едно, ще сложа там картините, които харесвам... освен това не мога да докарам един свестен натюрморт, така че ще карам с каквото имам Joy

# 102
  • Мнения: 531
Jalybouquet

Ние с теб в една друга тема си говорихме, че можеш и изложба да направиш.Аз съм soft

# 103
  • Мнения: 7 263
Lennyh, благодаря и на теб:)) не бях рисувала 20 години и никога с масло...преди години зарязах рисуването, защото установих, че способността ми да рисувам е силно зависима от настроенията ми и от мен очевидно нямаше да излезе професионален художник, останах си със средното такова образование и никога не посмях д а опитам в академията ....
Сега мога да си позволя да не  се интересувам от нищо друго, освен от  удоволствието, което ми носи процеса на рисуване Heart Eyesпарадоксалното е, че рисувам само, когато съм силно заредена с отрицателни емоции, а картините се получават със съвсем друго звучене... иди го разбери Mr. Green



Абе знаех си аз!
Абсолютно личи, че не си лаик. Според мен художник и музикант човек не става завършвайки академия. Или си роден такъв или не си! Моя позната художничка, чиито картини красят дома ми - има съвсем друга професия. Ето и мъжът на Хелта е юрист по образование - това пък е супер странна комбинация, но ето на картините му са хубави.
Странно е това, което казваш че рисуваш в такова настроение защото картините ти наистина не "звучат" така.
Аз също опитвах да рисувам като пубертет, но съм далеееч от твоя талант.
Според мен си добра имаш добър усет и би могла да рисуваш дори и не само за удоволствие   bouquet  bouquet  bouquet

# 104
  • Мнения: 2 863
драка, разпознах те,  точно заради теб хич не смея да показвам.... много те бива да му се невиди Heart Eyes
Lennyh подхранваш творческият ми егоцентризъм Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 21:28 от Jaly

Общи условия

Активация на акаунт