световътреж

  • 13 778
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 388
И аз съм със световъртеж.Получава се винаги когато се ядосам или съм под напрежение.Ходих и на отоневролог и на хомеопат,последния ми помогна но до следващата криза.Утре пак съм на изследвания,явно не попадам на точния лекар.Усещането е ужасно,трябва да се държа за касата на вратата за да мина през нея.Вие ми се свят дори като си местя погледа.В момента,четири дни след пристъпа,кризата отшумява.За момента ми изписаха Деанксит,защото било на нервна почва.

# 31
Здравейте, при мен го имаше световъртежа преди време в смисъл имаше го като седях на стола все едно се люлееше после изчезна но в момента имам странни гадни усещания само вечер при заспиване все едно пропадам и в този момент нещо ми алармира да си отворя очите,тогава няма проблем ,но в момента в който ги затворя и се отпусна да заспя се повтаря нямам представа какво е ако някой е изпитвал нещо подобно моля за съвет. Имам чувството че чак дишането ми спира много е странно пила съм лекарства за нерви но не ми действат никак добре да не кажа че се чувствам още по-зле,започнах да си мисля че са шипове ама знам ли.Моля  ако някой има представа за какво става въпрос да ме насочи към верния път за лечения.Благодаря.

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Здравейте, при мен го имаше световъртежа преди време в смисъл имаше го като седях на стола все едно се люлееше после изчезна но в момента имам странни гадни усещания само вечер при заспиване все едно пропадам и в този момент нещо ми алармира да си отворя очите,тогава няма проблем ,но в момента в който ги затворя и се отпусна да заспя се повтаря нямам представа какво е ако някой е изпитвал нещо подобно моля за съвет. Имам чувството че чак дишането ми спира много е странно пила съм лекарства за нерви но не ми действат никак добре да не кажа че се чувствам още по-зле,започнах да си мисля че са шипове ама знам ли.Моля  ако някой има представа за какво става въпрос да ме насочи към верния път за лечения.Благодаря.

защо не споделиш с джипи-то?

# 33
Аз съм така 3 месеца вече всички изследвания са ми добре единият невролог ми каза че е от противозачатъчните объркали са ми се хормоните а също и кардиолога ми каца че от тям ме пристяга сърдечната област Сега пия деанксит и ривотрил и съм по добре ОТ1 месеца спрях и противозачатъчните

# 34
  • Мнения: 135
И аз съм в тази категория. Ходих на отоневролог и ми откри периферен отоневрологичен синдром. На снимка не ме е пращал. Понякога се плаша и имам лоши мисли. Дали и аз да не си напарвя снимика

# 35
Преди доста години, след травма на врата със загуба на съзнание, започнаха силно главоболие и световъртеж. Обикалях невролозите един след друг. Навсякъде ме гледаха от разстояние, като че ли съм опасно луда, изписваха ми успокоителни и толкоз. Чак след две години един невролог поиска рентгенова снимка, на която се видя, че един шиен прешлен се е деформирал. Това обаче с нищо не промени крайния резултат. Е, не ми изписват вече успокоителни (които така или иначе не купувах, щото знам, че съм психически наред), но с нищо не ми помогнаха поне малко да се облекчат проблемите. С усмивка ми казваха: "От това не се умира, но с това ще си умреш".
В крайна сметка спрях да се занимавам с лекари. Като ме заболи главата пия обезболяващи, като ми се завие свят се подпирам някъде докато ми мине и те така #2gunfire

# 36
Predi 4 dena izvednaj mi se poqvi silen svetovartej, no samo pri opredeleno dvijenie na glavata,pridrujeno s gadene.Imam napravlenie za nevrolog.Glavata mi e nepodvijna za6toto  :crazyeyes:Imam i diskova herniq vazmojno li e da sa svarzani 2-ta problema?Neznam kak 6te izsarja do utre.Stiskaite mi palci.

Общи условия

Активация на акаунт