Мами в Италия 63

  • 13 607
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 750
Вклю4вам се за малко да пожелая лек път на Италинка и приятно прекарване на по4ивката Hug
Миликс4е докопвам се до компа, защото мам4ето е при мен и ми помага много,така 4е остава време и за мен. Peace
Татето и той много помага.Сега е в отпуска и се върти с нас покрай бебока.Незнам какво го прави, но той най-бързо приспива Габи Crazy

Абе Бимбето няма ли да се прибира ве4е Rolling Eyesкакви са тия ваканце Wink
Лека нощ мам4ета

# 271
  • Мнения: 232
Тони,леко пытуване,приятно изкарване в Бг!
Аз все се каня да споделя твоите кошмари относно любимия град,не ми остава време ,влизам по неподходяща доба,чета несистематизирано и се получава неадекватно и ненавременно EmbarassedТа аз някога само като видех в далечината''блока с кока-колата/в"Железник'',помниш ли?/ми се свиваше стомахыт и изпадах в депресия. Обаче последните месеци бях позабравила тия чувства,може би щото не сым виждала града почти 2 години и дет се казва-далече от очите -далече от сырцето Joy.Спрях да говоря лоши неща,да се дразня от разни не дотоам умни старозагорски изказвания.А вчера докато карах ролери в ранни зори по липовия булевард незнайно как мислите ми се вырнаха кым липите,града,теб/сигурно си кихала много усилено/и получих паник атак.от ужас едва се добрах до тротуара.Преди никога  не бях се замисляла,какво би станало ако мыжыт ми беше получил предложение за добра/по былгарски критерии/работа малко по-рано,или колегата  не беше толкова алчен и безскруполен.Ужас!!!!!Като си помисля колко хора нямаше да познавам,как нямаше да обичам Сиена,да сым виждала огромната пылна луна над кулата над Дуомото в ыв Флоренция...Даже Лара Фабиян нямаше да сым чувала,да разбирам нейния"Карузо".Е,щях да суым ходила в Италия,все пак сестра ми вече доста години е там,ама това щеше да е само гостуване.И нямаше да се влюбя в Гент,Брюж,уф,дори и Бургас нямаше така да обичам ,както сега...Страшно!така те разбирам,макар,че при мен е по-друго.Да,дори нямаше да знам как се прави песто и щях да харесвам тукашното hahahaи нямаше да пылня куфари с пармиджано  Cry
Накратко,че стана  много- желая ти безнервна  среща с "роднините"от нашия град,ако има такава,на Киара приято запознаване с Бг.,спокойна почивка и щастливо заврыщане през септември  в твоя си дом! smile3525

# 272
  • Мнения: 232
О,Миликс,добре си се завырнала!За отслабването не се кахыри:скоро девойката като хукне и ти след нея-бырзо ще смениш размера на дрехите си/секретки по панталоните да слагаш да ги стягаш,дано,с врывчици да не паднат да ги врызваш hahaha.На пренасящите кашони храна с кола не се присмивай #2gunfire!Тук има една ненаред newsm62,дето по самолети до другия край на света кашкавали,олиота и моцарели пренася.Пырвия пыт едва не ме глобиха,като бях натоварила 7/седем!/кг.моцарела.какво сым виновна,като нямат биволици тук,а #Cussing out?Девойката на летището добре че беше италианка/щото аз не знам английски и я извикаха да се разправя с мен/се смили да не изхвырлят  богатството,само ме посыветва следващия пыт да са вакумирани сирената.През зимата приятели италианци ще идват на ски насам.Като си представя 4 куфара по 23кг колко нова реколта тоскански зехтин ще донесат smile3508!Е,тоалетна хартия чак не мыкнем,ама веро някакво специално и прахове разни за пране от тук кым Бг задылжително!А и килограми кафе и вино италиански насам и за Бг.си е естествено.
Целият свят говори,че италианските продукти са най-хубавите и ние да не се вызползваме-нее.Добре,че сме вегетарианстващи,че иначе как щяхме да караме без разни прошута и брезаои не ми се мисли.
Само дето копыр няма- Joy hahaha

# 273

Общи условия

Активация на акаунт