ПЛЕВЕН през август

  • 11 724
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 973
Djina страхотни морски снимки, много весело е било с тези "щъкащи" сладурчета. Днес около 17,30ч. се видяхме на Дом на книгата и ти се загледа в мен, но чак сега като ви разгледах снимките разбрах, че сте били вие с близнаците. Другия път ме спри направо без да се замисляш, че когато съм тръгнала по задачи без бебка действам бързо, защото обикновено времето за задачите е кратко  Mr. Green.

# 271
  • Мнения: 2 070
Ох и аз съм мн зле с косата вече... Взе да се цапа и да трябва да се мие два дни след къпане, пада много... И аз се чудех дали да не пробвам Ревалид. Преди си бях правила изследвания /по принцип изследват щитовидната жлеза, аз тогава и много слабеех/ на няколко хормона, консултации, глупости, накря отидох при невролог, той ми чукна коляното с чукчето и кракът ми така яко хвръкна..Гледа ми там  езика нещо и накрая каза, че косата сигурно от стрес пада. След като бях дала стотина лева за изследвания.

Фризьори добри има и пак по уличката, която тръгва от зад Централ в посока Иван Вазов... Поля и Зари... Понякога може да ги хванеш без час, но не знам.

Днес май съм на басейн.

# 272
  • Мнения: 801
Честито на патерици на именниците   bouquet

Теди по-добре ли е вече, мама Ася?

ние с Драго днес имаме годишнина - 5 годинки чукнахме заедно, брееех, как издържахме се чудя  Wink

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Фурор, честита годишнина! Вечно да сте заедно и много да се обичате. И още едно фурорче да си направите. Wink

# 274
  • Мнения: 5 026
Фурор, да сте живи и здрави и още дълги години да се обичате така   bouquet

# 275
  • Мнения: 15
Честита годишнина и от нас. Да празнувате златна сватба!
Теди вече няма разстройство, но така се стресира от тия инжекции ...
Благодарна съм на galqМ на майка и. Много се грижи за него, а дори не се познавам с нея освен от форума.
Галя, видя ли как те разконспирирах по имената на децата в лентичката на подписа ти ?

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 10:57 от mama Asia

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ася, чудесна новина. Дано Теди скоро преодолее травмата. Повече игри, забави, лакомства и любов и свичко ще е ОК. Hug Много се надявам повечето от персонала в болниците да е като майката на ГАля.

# 277
  • Мнения: 1 951
Честит имен ден на всички празнували вчера! Да сте живи и здрави!
Честита годишнина и на Петя и Драго! Да се обичате още дълги, дълги години!
Вчера бяхме кръстници на детенцето на наши приятели. В църквата беше голяма лудница.

Ходих в магазина до "Астория" уж за обувки, но се влюбих в една ферма за животни и накрая я купих. Радвам се, че уцелих това 50%-но намаление на дървените играчки. Обувки не харесах. Ето това е фермата. Ще му я дам като стане на 3 години  Mr. Green
Някой да е посетил вече "Кауфланд"? Следобяд се чудя дали да ходя, защото не знам дали има адаптирани млека и пюрета, а трябва точно това да купувам. Утре на обяд тръгваме за Варна. Багажа ни за 3 дни е колкото за един месец  Sick Като катун сме.

Ася, радвам се че Теди вече е без разтройство. Аз съм си взела прахчета Ентерол за всеки случай ако се разтрои на морето. Общо взето все се притеснявам за нещо  Sad

# 278
  • София
  • Мнения: 9 860
Дикси,в софийския Кауфланд,също и в тзи във Враца,има щанд с детски храни.Не съм заглеждала много,но имаше разнообразие.И ние довечера мисля да го посетим. Grinning

# 279
  • Мнения: 5 278
       Честита годишнина на Фурор и половинката й  smile3525
      Да доживеете заедно и щастливи още много по 5 години Simple Smile
Мама Ася, радвам се ,че малкия вече е по-добре,дано не се повтарят такива недоразумения,да не използвам по-силна дума.Хубаво е,че в здравната система работят и такива хора,които си обичат работата  smile3501
 Люсил,аз веднага те познах,защото и друг път съм те виждала по центъра,а и от снимките тук,но като видях,че не се сещаш коя съм какво да се натрапвам,пък и може работа да си имаш Simple Smile Другият път като се засечем вече ще се познаем със сигурност:)
За дома ще кажа,когато получа нещата от София,но ви предлагам тези,които се организираме да отидем,а ако и някой друг иска да купим лакомства за децата,а за памперси да съберем пари и по-нататък да купим заедно повече бройки.

# 280
  • Мнения: 7
Марианче,направо се отнесох и въобще не се сетих, че имаш имен ден Embarassed.Както се казва - зло да те забравичестит имен ден, много здраве и щастие ти желая
Фурор,честита годишнинаЩе празнувате ли някъде или подготвяте нещо романтично в домашна обстановка

мама Ася, вие с майка сте опасни.Няма скрито покрито при вас  LaughingТя каквато е приказлива сигурно ти е разказала родословното си дърво и ти си се сетила за мен..Аз и се обадих да се скарам, ако тя е мъчила Тедито с абоката, а тя веднага започва "Ама знаеш ли, че през нощта една твоя позната ......" Grinning
Мами, дано не ви се налага, но се обаждайте,ако трябва да влизате в детско отделение Peace

# 281
  • Мнения: 7
Само да ви попитам - как виждате сега лентичките ми в подписа.Всичко нормално ли изглежда.На мен ми хареса да си правя, така че скоро мога пак да ги сменя

# 282
  • Мнения: 1 951
Даааа, аз ти ги виждам нормално. Както и старата ти, де  Laughing

# 283
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Галя, лентичките ти са чудесни. Hug

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, приятна почивка на морето. И ние заведохме Вики за първи път на море, когато беше на година и половина. Много са сладки на тази възраст на плажа, всички им се радват. Помня, че Вики се страхуваше да влезе в морето и все обикаляше край брега. Вземи на Митето, ако имаш време сандалки тип джапанки (а може би имаш), защото Вики плачеше от горещия пясък.

Общи условия

Активация на акаунт