ПЛЕВЕН през август

  • 11 720
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
Atrakciq,вчера бяхме седнали до вас на фонтаните,но ти не се обърна и реших да не ви досаждам.
Еее,що не се обади. Аз бях там с моята приятелка, която засякох случайно, иначе се виждаме веднъж на няколко месеца. Ще питам Ани, ако я видя пак.
 За фризьор- има една мацка, Краси, зад Централ, работи много добре, но надали ще приема без час.

# 256
  • Мнения: 161
Използвам момента докато Крисуната не се е събудила да ви питам две неща.
1. До кога продължи при вас прословутият косопад след раждането? При мен започна преди 2 седмици и продължава с такива темпове, че скоро може да се нуждая от перука, навсякъде ръся ДНКто си и нищо не помага Sad
2. Виждали ли сте някъде в Плевен да се продават подобни играчки, не от самата марка,а от този вид, който се поставя на количката и когато детето вече е седнало, си играе(то може и да няма такъв момент де Mr. Green).Аз засичам една подобна, но ме е срам да заговоря мамата. Ето за какво говоря http://www.taftoys.com/toysframe.asp?prod_id=10825#10825

# 257
  • Мнения: 15
Такива играчки за количка има в магазинчето зад "Централ". Дори не са и скъпи.
Аз с моите проблеми забравих, че днес празнуват Мариите. И от мен честит имен ден! Да са живи и здрави всички празнуващите и хората около тях. Весело да си изкарат празника.
За еднократните бикини - аз ползвах такива. Донесе ми ги сестра ми. На нея и ги дали в родилно като раждала, но в Мюнхен. Тя не ползвала нито един чифт, донесе ми ги и аз ги ползвах. Не са нищо особено. Нямат и никакви предимства, освен, че ги хвърляш вместо да ги переш. но същия ефект на такава цена и качество можеш да си купиш и от магазин, обикновени, трикотажни и после да ги хвърлиш. В магазинчетата на Феникс има по стотинки, а ако намериш еднократни сигурно ще са далеч по - скъпи. Тези, които позвах нямаха никакви предимства - нито са някакви стегнати, нито някакви дълбоки. Най-обикновени бикини, които са от този материал, дето правят еднократните покривки - между хартия и плат. А тук не зная дали ги има, но акушерките се изненадаха като ги видяха. Явно преди две години още не са били разпространени.  Мирама, ще питам една приятелка в София и ако има ще ти пиша на лични за цена и къде ги продават.
Сиси, косопада при мен продължи доста дълго. Казваха, че като спра кърменето щял да мине. Ама вятър приказки. Пих 6 месеца Ревалид. подейства ми след третия месец.Много бях доволна, но вече не ми се дават пари всеки месец за него, а като го спрях и косопада пак започна. Много съм зле с косата след раждането. Едва ли ще се оправя без нов курс Ревалид.
Мирама, намерих, че такива бикини предлагат в магазин "Штъркел". Но се ползват в козметичните салони. Така, че можеш да помолиш да ти продадат от някой козметичен салон няколко чифта.

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 16:05 от mama Asia

# 258
  • Мнения: 5 026
Сиси, при мен косопада започна около 4 - 5месец след раждането и спрая някъде около 1 година на Божидар  Sick Мноого неприятен момент. А за играчките-и аз съм ги виждала в гаража зад Централ.
Ася, как е Теди?

# 259
  • Мнения: 15
Теди още е с разстройство от антибиотика, който ни предписа д-р Гатев. Ама страшно разстройство. Иначе резултатите от изследванията не са зле. Малко завишени левкоцити и СУЕ , от температурата и от обезводняването. В изпражненията и в урината няма нищо. Всичко е наред. Като си помисля как ще водя Теди на инжекции още два дни и ми идва   #2gunfire   
Ако бях послушала мъжа си и бяхме продължили "Макропен" сега нямаше да имам такива усложнения, ама аз нали искам всичко да е точно и да ходим на педиатър. Та сега и той ми трие сол на главата.

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 16:57 от mama Asia

# 260
  • Мнения: 22 436
Здравейте отново. ))))

Благодаря на всички, които ми отговориха за въпросните гащи. )))))
Аз просто исках да попитам и без това ми се струва гадна работа да обувам нещо като найлон на д...то си. ))))
Иначе бабешки гащи си имам от майка ми. )))) Ще и свия няколко броя и така. )))
Вече се запасих с 2пакета по 40превръзки. Не знам до къде ще ми стигнат, а и съм леко в ужас, защото от години ползвам само тампони. Ама няма как, ще трябва да се изтрае. ))))

На море не съм ходила, реших тази година да пропусна. )))) Но за другата съм се наточила да ходя с бебето. )))

# 261
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен
честит имен ден Мими
                      желая ти много щастие и късмет

честит имен ден МариоЖелая ти много щастие и късмет

Сиси, при мен също косопада започна няколко месеца след раждането.Продължи близо половин година.Аз започнах да си мия косата с един шампоан на билкова основа.Поръчвам го от една фирма за хранителни добавки.Доволна съм.Сега нямам този проблем.

мама Ася, малко диета и разтройството ще се оправи Peace.Относно това да имаш мед. лице у дома си е нож с две остриета Simple Smile.Моята майка е мед. сестра и много пъти се чудя да ли да послушам нея или да заведа децата на педиатър.Вие снощи бяхте ли в болницата?

# 262
  • Мнения: 15
Ами да. Бяхме . Имаше една готина сестра, руса, на възраст като да е баба вече. Да не е майка ти? Но сутринта я смени една друга свирепа, с по-дълга руса коса, която много ме "мачка" и се държа много гадно с мен. Подозирам, че нещо е имала спречквания служебно с мъжа ми. Въпреки, че той не я познава. Но се държа доста гадно. Дори не ме удостоиха с визитация.

# 263
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кога ще ходите в дома? Мога да взема лакомства за децата - колко са на брой? Изгледжа сладки неща рядко вкусват.

# 264
  • Мнения: 15
Като ходите в дома ще се включа с пари за памперси. Кажете кога и къде ще се съберет. За ходене - не искам да обещавам, че няма да издържа. Много се разстройвам от такива гледки и после трудно се възстановявам.

# 265
  • Мнения: 23
Валенце, да ти е жива и здрава Мария smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 266
  • Мнения: 248
Честит имен ден на Мими и Марио!

Да почерпя, че днес и аз съм именичка  cook   beer3   newsm38

# 267
  • София
  • Мнения: 9 860
Мериан,честит празник и на теб!Много здраве,щастие и успехи!  bouquet

# 268
  • Мнения: 5 026
Да почерпя, че днес и аз съм именичка  cook   beer3   newsm38
Да си жива и здрава ти и всичките около теб!

# 269
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета и от виртуалното пространство Simple Smile
Намерих интернет в една съседка Ураааааааааааааааааа Party
Засърбяли са ме пръстите.Не мога да ви из4ета, няма и да опитвам- ще наваксам в София. На Дари й изби един зъб( поне).Не дава да погледна и само гадая Rolling Eyes, та е меко казано кисела Crazy
Та- стига съм бръщолевила оби приказки. Напомням за себе си  , така 4е , ако заформите срещи4ка- насреща съм Hug.Ще седя тук май до неделя.Чао  за сега от мен.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт