На канадската земя сме в очакване на много деца - 17

  • 19 343
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Хелоу и от мен! Grinning

След два месеца в Сливен, прекарани в много разходки и малко учене на инглиш Wink , отново сме в Девня. Чакаме с голямо нетърпение тати да си дойде на 13 август.

Много нови никове виждам, съвсем съм загубила интригата тук. ooooh! Нищо, в Канадско ще наваксам.

Гери, видях ти питанката кой ще су ходи в края на август. Ние се прибираме на 31 август, но летим от Варна, така че предполагам не ти вършим работа. Rolling Eyes

Поздрави на всички ви, вече ще съм по редовна, с нет в къщи. Hug

# 16
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пропуснах най-важната работа да ви кажа - махнахме памперса изцяло преди месец и половина. Няма дневен, няма нощен. bowuu Много се радвам и още не мога да повярвам. Grinning

# 17
  • Мнения: 7 430
...Наде, не мога дас и простя, че не се видяхме  Sad
Извинявай...  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 932
Дидка, това на снимките Холи ли е??

# 19
  • Мнения: 7 430
Дидка, това на снимките Холи ли е??

Да Wink

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 08:55 от ДуЦКа & МУЦка

# 20
  • Мнения: 1 199
Здравейте мами! Да ви се похваля че си имаме ново попълнение - едно нежно 3-килограмово момиченце с много красиво българско име Heart Eyes
За съжаление забравих да поискам разрешение от щастливата мама да съобщя новината, затова няма да давам повече подробности:oops: Тя скоро сама ще се похвали.
Важното е че си имаме още едно форумско бебче. Да ни е живо и здраво и да радва много мама и тати!

# 21
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте момичета  Hug
Не се сбъдна пожеланието да се включа на първа страница, но от 3 (!) дни правя опит да стигна до компютъра и все не мога.
Нищо де, така ще сме поредни постинги  Laughing heureuse , за Rosist ли говориш?  Wink
Нашата новина - синчето се роди на 31.07., 3.150 и 54 см; не усещам кога минава деня, а и нощта  Simple Smile, много сме щастливи у дома!  Laughing
Е, отивам да кърмя.  Grinning

# 22
  • Мнения: 417
MrsK ,
Честит малък, сладък син! Да ви е жив и здрав, много спокоен и послушен, да радва мама и тати!

На теб,MrsK , леко и бързо възстановяване!


Как се казва малкия хубавец?

# 23
  • Мнения: 1 199
МрсК, страхотна новина! Да ти е жив и здрав бебока, да ви радва много! Как е той, плаче ли много?
И аз да попитам за името Grinning

# 24
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
MrsK, честито момченце ! Много здрав и послушен, за радост на мама и татко !    bouquet

# 25
  • Мнения: 313
Честито на новите мами  да са им живи и здрави бебетата и да ги радват !!! Поздрави от малкото Мартинче , което вече не мърка като коте ами ръмжи като мече Simple Smile , на наборите

# 26
  • Мнения: 96
heureuse, yanadark: успокоително действат тези обяснения че отнема малко време да се влезе в ритъм. Надявам се да е някакъв по-човешки ритъм, че така е изтощително и за 2те ни..
Чувала съм, че преди препоръчвали тези "режими", но ми се вижда ужасно да държиш бебето гладно или да го будиш да яде.

Поздравления на МрсК за момченцето! Аз мислих, че мойта девойка се роди дълга за 3.1 кг (52см), но явно твойто момченце е още по-"дълго". Пожелавам му да стане строен и разумен младеж!! Честито!!

По въпроса за БГ гражданството - не знам дали сте виждали сайта на посолството - ето го http://www.bgembassy.ca/Consular/consular.htm може да ви е полезен за конкретна информация.

# 27
Здравейте момичета,от година съм регистрирана тук но в темата влизам за първи път.Бих искала ако е възможно да получа информация от вас относно емиграцията в Канада,връзки евентуално,има ли тук в БГ лицензирани фирми посредници.Искам да замина с дъщеря ми която е на 2.8 м и евентулано с бившия си съпруг.Възможно ли е колко време ще отнеме.Искам да уточня ,че си нямаме никого там,английски владея само аз и то слабо.Въобще какви са шансовете ни да се установим там.Кка стои въпроса с детските градини скъпи ли са и т.н.Ще се радвам да получа отговор от вас  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 932
Здравейте момичета,от година съм регистрирана тук но в темата влизам за първи път.Бих искала ако е възможно да получа информация от вас относно емиграцията в Канада,връзки евентуално,има ли тук в БГ лицензирани фирми посредници.Искам да замина с дъщеря ми която е на 2.8 м и евентулано с бившия си съпруг.Възможно ли е колко време ще отнеме.Искам да уточня ,че си нямаме никого там,английски владея само аз и то слабо.Въобще какви са шансовете ни да се установим там.Кка стои въпроса с детските градини скъпи ли са и т.н.Ще се радвам да получа отговор от вас  bouquet

Привет,
много изчерпателна инфо може да намериш в този форум:
www.bgcanada.com
Всички въпроси, които те вълнуват са обсъждани многократно, така че можеш да сравниш различни гледни точки и да намериш много полезна ( и не само, но...) информация.
 Peace

# 29
  • Мнения: 3 932
Честити ви бебоци, момичета!!!

Общи условия

Активация на акаунт