Давайте цветни идеи за детски стаи

  • 304 048
  • 513
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 178
galita, и тук има такъв спрей - http://www.impresia.bg/products.html?productid=19

# 481
  • Варна
  • Мнения: 1 040
slan4ogled и тук има интересни идеи : http://www.giessegi.it/camerette-ragazzi-bambini.php Peace

# 482
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

Понякога се чудя, дали този, който сътворява такива неща, е мислил, че са предназначени за деца.
Например вижте в третата картинка от този сайт, стълбичката колко е под ръба на горното легло. Сигурно човека смята, че детето ще се качва отгоре с овчарски скок.

Да не говорим, че долното легло трябва да се издърпва за да се ползва, а няма колелца.

http://www.giessegi.it/upload/Image/immagini_catalogo/80_zoom.jpg

# 483
  • София
  • Мнения: 44 225
разгледах ги, на повечето снимки с двуетажни легла положението е същото...освен да има някаква подвижна стълба за качване , а това да са просто с функция шкафчета....иначе са красиви, но така доста да го кажем меко нефункционални.....

# 484
  • София
  • Мнения: 3 688
наистина разстоянието от последното стъпао до леглот е голямо и качването ще е трудно:)
Аз предпочитам варинат в който двете легла са на едно ниво Simple Smile

# 485
  • Мнения: 7 430
Ето как изрисувах нашата детска Wink
Съжалявам за лампата, но сме в процес на търсене на такава  Mr. Green

# 486
  • Мнения: 1 310
Ето как изрисувах нашата детска Wink
Съжалявам за лампата, но сме в процес на търсене на такава  Mr. Green


Е няма как, сега ще трябва да споделиш и техниката на боядисване!  Hug

# 487
  • София
  • Мнения: 1 078
Браво, Дидка, много е хубаво  Peace

# 488
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Да ,наистина май изобщо не са мислили как ще се качват и слизат децата   newsm78

Дидка,много свежо е станало. Peace А мебелите какъв цвят мислиш да са ?

# 489
  • Мнения: 7 430
Мерси ВИ Hug Hug Hug



Е няма как, сега ще трябва да споделиш и техниката на боядисване!  Hug

Първо отсичах с тиксо - правих си разни линийки надолу - нагоре Mr. Green .....после боядисах горната част, отлепих и като засъхна добре латекса, сложих отново тиксо на зеления цвят и мацах с жълтото  Grinning

Играчка голяма бе, но пък не исках да отсичам двата цвята с готовите фризчета Wink и се радвам, че се получи интересно  Peace

Сузи....честно казано за мебели още не сме мислили  newsm78 Като събера  Money ще го измисля и това Grinning


# 490
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Дидке, справила си се чудесно.Браво.
И цветовете са супер, и бояджийката е подходила майсторски.

# 491
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
По телевизията на Гергов дават едно предаване за супермодели - май е английско издание. Та там всекидневната е боядисана в бяло newsm78 и е нарисувано много сладко дърво. Мисля подобно нещо да направя и в нашата детска. Надявам се това, което съм гледала да не е последния епизод за да мога да огледам още веднъж стената.

# 492
  • sofia
  • Мнения: 8 945
Понякога се чудя, дали този, който сътворява такива неща, е мислил, че са предназначени за деца.

На мен пък ми направиха впечатление огромните гардероби.....сигурно, защото моите са мъже и не им трябва толкова място, ама май са прекалили.....
Тези сайтове, така или иначе са основно за идеи (особено като се съобразявам с размера на детската от 3,50 х 4,00м). На мен ми допаднаха някои цветови комбинации

# 493
  • Мнения: 7 430
Дидке, справила си се чудесно.Браво.
И цветовете са супер, и бояджийката е подходила майсторски.

Hug ...на мен пък у вас ми харесва Wink

# 494
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Дидка, наистина много добре е станало. Ех, как не го направи миналото лято, та да открадна идеята Wink. Иначе и нашите стени са в същите светове, само че 2х2. По стечение на обстоятелствата още не сме обзавели. Ще ми е интересно да видя вашите мебели като ги изберете  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт