Фолклор за отслабване и спорт - 6та част!

  • 17 907
  • 494
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 021
ShockedКво прави там бе Shocked  - Работи
От кога? - От неделя      За колко време? - Не се знае  Confused , ама ще си дойде за празниците  Wink
Ба му мамата Shocked
А Ивана?
Дай некви координати Praynig
То и аз незнам още нищо. Опитвам се да я издиря на ICQ , ама не става. Ивана  я гледа татко и. Ако го видя ще разпитам и ще пиша подробности. На GSM не съм звъняла. Хубавото е, че за празниците си идва!
Ако разбереш нещо, свиркай Hug Heart Eyes
Ако я чуеш я поздрави, и й кажи, че ще я изплюща като я видя Twisted Evil
[/quote]
Нямаш грижи!   Grinning

# 466
  • Мнения: 2 950
Добър вечер! Hug

# 467
  • Мнения: 10 758
Дескааааааааааааааааааааааааааааааа Heart Eyes Hug
казвай как сте.
Кво е тва посно "Добър вечер"? Wink
Как са шушулките?
Да ги нацелуваш от мен Heart Eyes
и каката също Hug

# 468
  • Мнения: 2 950
Аз да ви подсетя да попишете малко! Thinking Добре са шушулките. Изсмукаха ме цялата. Тъкмо днес се чудихме с мъжа ми какво ще правим, ако ми се наложи да изляза някъде  newsm78 Аз не мога да мръдна от нас, защото не се знае кога ще поискат да ядат  newsm78 А след нова година трябва поне да ида на преглед след раждането, ако не друго. Thinking

# 469
  • София
  • Мнения: 11 125
Здравейте !  Wink
Имам инфо за ново сформираща се група за начинаещи в кв. Левски.
Танците ще започнат от януари в читалището на ул "Дряновски манастир" 12.
Отдавна и търся подходящи място и съм много щастлива, че в забутания ни квартал се намери.
Преподавателката се казва Кева Рангелова.
Ако някой се интересува имам координати.

# 470
  • Мнения: 10 758
Здравейте !  Wink
Имам инфо за ново сформираща се група за начинаещи в кв. Левски.
Танците ще започнат от януари в читалището на ул "Дряновски манастир" 12.
Отдавна и търся подходящи място и съм много щастлива, че в забутания ни квартал се намери.
Преподавателката се казва Кева Рангелова.
Ако някой се интересува имам координати.
Баси, много далече бе Shocked

# 471
  • София
  • Мнения: 11 125
Здравейте !  Wink
Имам инфо за ново сформираща се група за начинаещи в кв. Левски.
Танците ще започнат от януари в читалището на ул "Дряновски манастир" 12.
Отдавна и търся подходящи място и съм много щастлива, че в забутания ни квартал се намери.
Преподавателката се казва Кева Рангелова.
Ако някой се интересува имам координати.
Баси, много далече бе Shocked

Така е, наше село Подуене е далече  Wink

# 472
  • Мнения: 1 021
Аз да ви подсетя да попишете малко! Thinking Добре са шушулките. Изсмукаха ме цялата. Тъкмо днес се чудихме с мъжа ми какво ще правим, ако ми се наложи да изляза някъде  newsm78 Аз не мога да мръдна от нас, защото не се знае кога ще поискат да ядат  newsm78 А след нова година трябва поне да ида на преглед след раждането, ако не друго. Thinking
Деска, не може ли да изцедиш за едно хранене 2 порции  Grinning и така ще можеш за 4-5 часа да мръднеш и да си свършиш работа! А ако имаш повече кърма, защо не замръзяваш, за черни дни  Wink

п.с Цомбето пак изби рибата с новия аватар! 

# 473
  • Мнения: 2 950
Деска, замразила съм колкото мога точно за такива случаи. Но не е кой знае колко и я пазя за наистина черни дни  Joy Проблемът е, че ако ида някъде например за 3 часа, те може и да не огладнеят за това време и размразената кърма да иде фира  #2gunfire Разбираш ли? Защото тя не може да се размрази в микровълнова, а трябва да се размрази в хладилника и после да се стопли на стайна температура. Което означава, че тази процедура трябва да се направи за часове наред, т.е. да се предвиди. Демек..... ако не огладнеят... Sick А замразената кърма не е кой знае колко много, защото те ме изсмукват цялата  Thinking

# 474
  • Мнения: 1 021
Деска, замразила съм колкото мога точно за такива случаи. Но не е кой знае колко и я пазя за наистина черни дни  Joy Проблемът е, че ако ида някъде например за 3 часа, те може и да не огладнеят за това време и размразената кърма да иде фира  #2gunfire Разбираш ли? Защото тя не може да се размрази в микровълнова, а трябва да се размрази в хладилника и после да се стопли на стайна температура. Което означава, че тази процедура трябва да се направи за часове наред, т.е. да се предвиди. Демек..... ако не огладнеят... Sick А замразената кърма не е кой знае колко много, защото те ме изсмукват цялата  Thinking
Гладници  малки smile3504 smile3504
Добре де ако не след 3 часа, то след 4 ще огладнеят, ти им дай размръзената храна, пък се изцеди и пак си набави необходимото количество. Знам, че е трудоемко и няма нищо по хубаво от това да кърмиш детето (децата) си, но така поне ще можеш да се отделиш за малко от тях. Другият вариант, който ми хрумва е цялото фемили в колата, колата пред болницата и ако има спешен случай мъжа ти ти звънка и така..... това естествено, като дръпнат малко мушмороците.  Wink Знам какво ти е, защото и аз докато кърмех ми се налагаше да върша и друга работа и бяха едни комбинации  ooooh!
Знам че, ще се справиш  Hug Всеки път като си ви представя  и ми става едно такова  Heart Eyes  топло и мило......... нямам думи.....

# 475
  • Мнения: 200
жгмъц -моля те пусни някакви кординати.От кога си търся нещо такова а и то в квартала-СУПЕР

# 476
  • София
  • Мнения: 11 125
жгмъц -моля те пусни някакви кординати.От кога си търся нещо такова а и то в квартала-СУПЕР

Телефона на преподавателката е 0886 076148 Кева Рангелова
Телефона на читалището е 8471948

# 477
  • Мнения: 2 950
Деска, и аз редовно си кърмех Йоли в колата, когато имаше да се върши някаква работа  Joy И сега предполагам, че ще прибегнем до този вариант. Защото вече сме канени на погача и няколко детски рожденни дни и ми се иска да заведа Йоана. Че тя това лято, че и есен беше доста затворена заради моето лежане покрай бременността и ми се иска да я водя малко да се разнообразява! Съвестно ми е, нали се сещаш! Embarassed
Затова уговорката е следната: кърмя близнаците, оставяме мъжете да се гледат, хукваме с Йоана по забавления и се прибираме съответно според времето, което ни отпуснат юнаците!  Joy Но те винаги са възможно най-близко до мястото на нашето забавление... дано системата проработи  Grinning На 22-и сме на погача, ако всичко е ОК! Praynig Ще видим как ще се справим!

# 478
  • Мнения: 1 021
Деска, и аз редовно си кърмех Йоли в колата, когато имаше да се върши някаква работа  Joy И сега предполагам, че ще прибегнем до този вариант. Защото вече сме канени на погача и няколко детски рожденни дни и ми се иска да заведа Йоана. Че тя това лято, че и есен беше доста затворена заради моето лежане покрай бременността и ми се иска да я водя малко да се разнообразява! Съвестно ми е, нали се сещаш! Embarassed
Затова уговорката е следната: кърмя близнаците, оставяме мъжете да се гледат, хукваме с Йоана по забавления и се прибираме съответно според времето, което ни отпуснат юнаците!  Joy Но те винаги са възможно най-близко до мястото на нашето забавление... дано системата проработи  Grinning На 22-и сме на погача, ако всичко е ОК! Praynig Ще видим как ще се справим!
Екстра сте го измислили!
Поне няма да скучаеш  Joy

# 479
  • Мнения: 634
Как сте , Снежанки- Сладуранки  Grinning
Мамата с 3те малки джуджета как е  Hug Hug Hug
Липсвате ми Heart Eyes
Деска,Цвети, след Нова Година може да се включа с танците в Дианабад Simple Smile
Дано не съм забравила Дунавското точно за 31 Sad
Целувки на всички, Цомбе, Иве Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт