Фолклор за отслабване и спорт - 6та част!

  • 17 905
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 063

С мъжа ми едва вчера осъзнахме какво имаме. Аз кърмя Ицо, той беше гушнал Дани да го оригва, а Йоана си играеше нещо на пода и мъжът ми казва: "Гледай колко много деца си имаме!"  Grinning Много им се кефим... когато слушат де! Joy

Представям си ви край елхата след време...децата трескаво разтварят подаръци, а вие сте се гушнали край камината и се разтапяте от гледката,нищо не може да стопли повече сърцето от това...
Прегръщам Ви силно и се присъединявам към Ивката,ако има нещо насреща сме Wink
Като те знам обаче колко си упорита, и как искаш да се справиш сама едва ли ще кажеш нещо...невероятна си.

А другите колхознички как са?Подготвяте ли се за коледното пазаруване ooooh!

 Hug  bouquet

# 436
  • Мнения: 2 950
Имам нужда от едно хорце!  Joy Липсват ми онези съботи и недели, дето друсахме цици заедно! Hug Hug Hug

Другите нещо много работят явно. Преди бяха доста по-активни  newsm78

# 437
  • Мнения: 10 758
Имам нужда от едно хорце!  Joy Липсват ми онези съботи и недели, дето друсахме цици заедно! Hug Hug Hug

Другите нещо много работят явно. Преди бяха доста по-активни  newsm78
Малииии, ти кат дойдеш и кат разметаш са едни цици, майкоууу ooooh! Joy
 Heart Eyes Hug
и аз имам нужда Cry

Деска,знам че си инат, ама пак ти казвам - АКО ИМАШ НУЖДА ОТ НЕЩО,САМО СВИРНИ Heart Eyes Hug

# 438
  • Мнения: 10 758


А другите колхознички как са?Подготвяте ли се за коледното пазаруване ooooh!

 Hug  bouquet
Уф, не още ooooh!
Може би тая седмица ще започна, че време не остана. Hug Heart Eyes

# 439
  • Мнения: 1 063
Какви подаръци мислите да правите на децата,моят син иска куче  Crazy,съответно баба му и баща му са навити, а аз не,защото познайте кой ще го гледа Crossing Arms
Играчка задължително ще има, но мисля да не е скъпа,защото за месец-два я няма...ако наблегна на дрехи на децата няма да им е приятно....иска ми се да съчетая полезното с приятното. Thinking

Прегръдки на всички  Hug

# 440
  • Мнения: 10 758
Уф, е тва ми е проблема ooooh!
Играчки, ще е сигурно.Не сигурно, ми със сигурност.Маги постоянно разглежда офертата на Метро и си заплюва нови и нови неща Joy
Иван е лесен - камион, или багер, или полицейска кола, или пожарна Joy

# 441
  • Мнения: 1 063
Иве то докато е "ИЛИ" е хубаво, страшно е когато стане "И" Mr. Green
А и при вас сигурно ще е поредната полицейска кола, или пожарна или..... ooooh!
От каталога на Метро аз харесах един компютър на три езика, включ. и български,но е мнооого скъп,а и не знам дали пък не ни е рано за това newsm78
Много лошо е, че децата ни са презадоволени и не могат да усетят магията на празника...ако купувах играчки само на Коледа, нямаше да я има тази дилема Crossing Arms

# 442
  • Мнения: 10 758
Иве то докато е "ИЛИ" е хубаво, страшно е когато стане "И" Mr. Green
А и при вас сигурно ще е поредната полицейска кола, или пожарна или..... ooooh!
От каталога на Метро аз харесах един компютър на три езика, включ. и български,но е мнооого скъп,а и не знам дали пък не ни е рано за това newsm78
Много лошо е, че децата ни са презадоволени и не могат да усетят магията на празника...ако купувах играчки само на Коледа, нямаше да я има тази дилема Crossing Arms
Ох, и Маги си е заплюла тоя компютър, но й казах, че няма да стане.Ще му видят сметката още на първата седмица.
О даааа, наистина са презадоволени.Преди нямаше нищо, а сега сме Кореком до Кореком Mr. Green

# 443
  • Мнения: 1 063
И мен това ме притеснява,дали ще издържи повече от един месец....минусите станаха повече от плюсовете, явно не си заслужава инвестицията  Peace









# 444
  • Мнения: 1 021
Деска, направо си ви представих с мъжа ти и децата около вас  Heart Eyes ммм Идилия.
 А аз ако ви кажа, че цяла нощ сънувам как раждам  Crazy , ма както си трябва: изтекоха ми водите, после контракции и наистина си ме болеше... после се оказа, че бебето не се е обърнало с главата на долу, леле викам сега трябва секцио , аз багажа си не съм стегнала още.. абе лудница. Откъде ми го роди главата незнам... Аз много не вярвам, че има връзка между сънищата и реалността, но си мисля какво ли пък може да означава  newsm78 Някакви предположения... 
Ние окрасихме елхата в събота, закачих коледен календар с шоколадчета на стена и познайте кой ден сме вече според него. Мишо през 5 минути иска да отваря прозорчета   Grinning  За подарък си е поръчал мнооого коли и сме започнали да купуваме вече, решихме да се изхитрим, като му съберем и колекцията на Шел с Фераритата  и така. Истина е, че вече не е както преди, аз като се сетя като малка как по няколко месеца си мечтая за определена играчка и каква радост беше като я получа , а сега щракат с пръсти и хоп нова играчка, влизат в някой магазин и хайде поредната количка и камион .. и така. Лошото е, че по този начин не ги ценят, поне при Мишо е така, чупи стъклата на колите, че така му харесвали повече, маха гумите, че сменял летни със зимни. Мисля също и някой пъзел или строител да купя, но още не съм решила!
За хорцата ние вече с Цвети влизаме в час, ама не същото да му се не види  Crossing Arms с вас беше различно  Sad А Ицо и Марги май съвсем изчезнаха.
Спорна седмица ви пожелавам  Heart Eyes  Hug

# 445
  • Мнения: 2 950
Цомбе, споко! Мъжо е в къщи. Справяме се. Благодаря ти... може да се възползвам някой път! Hug А ако дойда да друсна хорце, най-много да ви изкъпя с мляко  Joy hahaha

Иве, знаеш ли какво видях чаааак вчера. Направо ми се доплака, толкова мило ми стана. Сетих се, че по време на раждането - още бях на леглото, мъжът ми държеше телефоните в себе си. По едно време ми каза: "Получи някакъв смс, но ще го гледаме после." Вчера си прегледах телефона и видях, че в 21 часа ти си ми пратила смс: "Още ли няма нищо?" Виж как си ме усетила, че нещо става точно в момента. Била си с мен!  Hug Heart Eyes Hug

Деска, и аз чакам момента, когато пак ще си танцуваме заедно. Още не губя надежда! Thinking

# 446
  • Мнения: 277
Деската, браво на тебе! Добре дошла отново!!!  Hug  Heart Eyes Hug  Heart Eyes Hug  Heart Eyes Hug  Heart Eyes Hug
Ама така ми е мило като разказваш.... МНого се радвам за тебе Simple Smile
Аз май ти имам тел... Ще взема да проверя довечера дали отговаряш на него Wink Чак сега се сетих, че Може би си ти тая Деси, че имам 5 Десита в телефона Simple Smile

Ей, поздрави на всички!!!  Hug

# 447
  • Мнения: 2 950
Цвети, тел ми завършва на 35, ама не се набутвай бе жена, аз когато имам време влизам тук. Hug

# 448
  • Мнения: 1 063
Деска  Kissing Heart Това, че не ми отговори беше показателно за развитието на нещата Hug
Слушат ли бебоците? Ако решиш да тръгнеш на танци има много желаещи да гледат сладурите Mr. Green

Деси, ето тълкуване на съня ти  Winkhttp://astro.vratza.com/Dream.php?l=%D0
А навиците на Мишо направо ме rotfImbo Чупи детето, но мотивирано Joy

Мина ми липсва....


 Hug Hug Hug

# 449
  • Мнения: 1 021
Иве, благодаря ти за линка. Първата част ме устройва идеално  newsm53
Мина и на мен ми липсва, но се надявам на 15-ти да я видя, както и адашката ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт