Светла мека мебел

  • 7 928
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Благодарско newsm74

# 16
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Ние сме с бял диван и то защото просто много ни хареса как се "връзва" в интериора  Grinning
Зная, че поддръжката му ще е по-сериозна, но дивана е с изцяло сваляща се дамаска Simple Smile
Но е толкова красив дивана, че не може да му се устои  Mr. Green

Щом се съчетава с останалите мебели не му мисли! Все пак ще те радва всеки път като го гледаш и сядаш на него Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 1 546
И ние сме със светъл диван, но дамаската му се сваля и се пере.Щом ти е легнал на сърцето - вземай го!

# 19
  • Мнения: 2 309
Ние сме с много светло зелен диван, пера дамаската през 2 месеца някъде, че се цапа, то е ясно, по-важно е да подбереш материята да може да издържи на многократно изпиране без да се развлече и отпусне. Нашата дамаска например става на нещо като черни власинки от допира на дрехи и чорапи, които нямат махане, освен това се отпусна от многото пране.

# 20
  • Мнения: 264
Ами каквото такова Grinning
Вече ме убедиха и мисля да го купувам Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 752
Щом още нямате деца го взимай...докъто се появят ако ще се цапа дивана ще се изцапа и без деца. Преди 5 години си купих мебелите които исках, когато се роди дъщеря ми вече диванът беше започнал да се захабява, сега мислим да изчакаме и малкото да попорастне и тогава направо нов. С всички които съм говорила (по-възрастни) са ми казвали че след като децата станат на поне 5-6 години са си сменяли диваните и при нас ще стане така (не мисля че в онези години е имало изобщо светли меки мебели) Така че като ти харесва взимайте

# 22
  • Мнения: 264
Щом още нямате деца го взимай...докъто се появят ако ще се цапа дивана ще се изцапа и без деца. Преди 5 години си купих мебелите които исках, когато се роди дъщеря ми вече диванът беше започнал да се захабява, сега мислим да изчакаме и малкото да попорастне и тогава направо нов. С всички които съм говорила (по-възрастни) са ми казвали че след като децата станат на поне 5-6 години са си сменяли диваните и при нас ще стане така (не мисля че в онези години е имало изобщо светли меки мебели) Така че като ти харесва взимайте

Не съм очаквала такава подкрепа от всички
Благодаря Ви много newsm68

# 23
  • Мнения: 264
Ето това е дивана:

http://www.aiko-bg.com/pictures/ALEKS_big.jpg

Какво ще кажете??? newsm53

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз си взех светъл диван и още на втория ден на него се появи едно огромно петно, което така и не можах да изчистя. Всъщност е със същата дамаска като твоя. Сега го покривам и даже изглежда по добре.

# 25
  • Мнения: 264
Аз си взех светъл диван и още на втория ден на него се появи едно огромно петно, което така и не можах да изчистя. Всъщност е със същата дамаска като твоя. Сега го покривам и даже изглежда по добре.

Кофти тръпка, особено докато е нов newsm45

# 26
  • Мнения: 125
Дивана е страхотен имаме го същия вкъщи, но с друга дамаска  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 589
И моя е бял(шампанско) но кожа.В чудо съм се видяла малкия го омазва като за световно аз търкам по него с един обезмаслител ръце не ми останаха  Rolling EyesВзимай го като ти харесва  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 970
Дивана е страхотен имаме го същия вкъщи, но с друга дамаска  Peace
Използвате ли го за сън?Интересува ме дали е удобед за 4еста( да не кажа постоянна) употребе Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашият е светъл-почти бял. Да, цапа се много, ноо го взех така, че да мога да му махам тапицерията и да я пера в пералня, всичко ми е с ципове.

Общи условия

Активация на акаунт