НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 563
  • 589
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 859
^ adi101, много ми харесва проекта ти  Grinning

# 46
  • Мнения: 1 492
Момичета, колко контакта имате на стената на кухнята и къде е най-удобно да са - зад шкафовете или над плота? Като дойде майстора да прави електроинсталацията ще ме пита къде да изведе контакт, а аз си нямам идея.

# 47
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ето и  проекта за нашата кухня само се чудя стените какви да ги боядисаме newsm78

# 48
  • Мнения: 2 085
в черно и сиво ли ще ти е кухнята?!?

# 49
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
отначало мислих да е чисто черна ,но впоследсвие склониих и приех варианта венге ,но то пак си е почти черно ,плота мисля да е в сиво ,хладилника и печката също са сиви   Peace

# 50
  • Мнения: 7 430
.... само се чудя стените какви да ги боядисаме newsm78


Според мен трябва да е някой по изкрящ цвят - едната червена, другата бяла Wink

# 51
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да си призная червеното ама хич не ми допада Sad

# 52
  • Мнения: 2 085
не знам...много е мрачно и строго за кухня, според мен Thinking Защо не замениш сивото с по-топъл цвят?

# 53
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ами просто искам да се връзва с печката и хладилника затова  Peace
Ето една черна кухня
http://www.made-in-china.com/image/2f0j00EesaCMcrsQktM/Kitchen-C … Black-Spirit-.jpg

# 54
  • Мнения: 7 430
....тогава ги направи белички Peace
Това, което си постнала е хубаво - ако и при теб има достатъчно светлина - ще стане супер Wink

Качих малко снимки тук  събрани от мен - може да ти хареса нещо Peace
Имам доста, но това бе набързичко Laughing

# 55
  • БГ
  • Мнения: 352
Чародейка и на мен като на Кларис ми се струва много мрачно да са всички шкафчета в черно, венгето много добре се съчетава с избелен дъб има показвани такива кухни долния ред венге горния светъл, пак се съчетава с хладилник и печка предполагамче са  инокс.
Но важното е на теб да ти харесва , аз 12 години чистих черни секции в хола и не искам да чувам за черено.
Ти си цветарка няма начин да не обичаш цветно давай по смело с цветовете  bouquet

# 56
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
De4i много обичам цветовете ,но нали знаеш като опре до твоето не смееш да експериментираш,
но наистина ще помисле по въпроса с цветовете доста ,аз и за кухнята доста се чудя и с мъжа ми правим в момента война ,той е за по -свежи цветове ,но аз се дърпам  Joy Joy Joy

ДуЦКа & МУЦка при мен наистина е доста светло ,даже мивката ще се намира под прозореца,а снимките са страхотни

# 57
  • София
  • Мнения: 250
Момичета, колко контакта имате на стената на кухнята и къде е най-удобно да са - зад шкафовете или над плота? Като дойде майстора да прави електроинсталацията ще ме пита къде да изведе контакт, а аз си нямам идея.
Аз оставих три над плота - два от ляво на мивката и един вдясно (Можеш да се ориентираш по прроекта ми), а също и зад шкафовете един двоен за фурната и микровълновата, един за съдомиалната и един зад хладилника.
Това и ме подсеща да попитам знаете ли какво трябва да се первиди за хладилник side by side?

# 58
  • Мнения: 2 085
Чародейка, нещо в този дух не ти ли харесва http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158648&photo=3пак е с венге, но не толкова преобладаващо.Нали все пак кухнята трябва да робува на теб, не ти на нея Peace

# 59
  • БГ
  • Мнения: 352
Чародейка виж на първа страница на темата ДесиХ2 е дала линкове към различни модели мостри там има много комбинации от сиво, черно и други цветове дори с естестен цвят на дървото страхотни са

За контактите зад шкафовете 4 за хладилник, фурна , котлони и един резервен.
Над плота 2 двоики т.е 4 по дългата страна и 1 до мивката  

Общи условия

Активация на акаунт